NA PREDAJ _autentická chalupa pri jazere Rakaca

Reality Meszes

Chalupa, rekreačný domček | Maďarsko | Meszes | Tündérvölgy, Fácános utca

Najkrajšia chalupa, raj na zemi v lokalite zasadenej do nádhernej prírodnej scenérie nachádzajú

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Meszes

118,900 € 1585 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM 1 i byt - Obrancov mieru Košice VIDEO

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Obrancov Mieru | 41 m²

Tomáš Barány Vám ponúka na dlhodobý prenájom veľký 1-izbový byt na ulici Obrancov mieru 12,kto

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

690 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Komerčná budova s 2-izbovým bytom vo Vranove nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | - | 277 m²

Nepremeškajte skvelú investičnú príležitosť!!! Exkluzívne Vám ponúkame na predaj komerčnú budov

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Vranov nad Topľou

Cena dohodou

Novostavba 3-izbovéhu bytu v stave ŠTANDARD, 93,32 m2

Reality Trstice

3 izbový byt | Trstice | 93.32 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj novostavbu 3-izbového byt

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trstice

134,900 € 1446 €/m²

Stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite v Michalovciach

Reality Michalovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Michalovce | 1,469 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite v Michalovciach rezidenčná

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

120 €/m2 120 €/m2

Priestranný rozostavaný 4-izbový rodinný dom v Trsticiach

Reality Trstice

Rodinný dom | - | 205 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj rozostavaný 4-izbový rodi

Publikované: 14.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trstice

139,900 € 682 €/m²

Chata s rekreačným pozemkom len 60 metrov od brehu Malého dunaja

Reality Jahodná

Chalupa, rekreačný domček | Mlynská | 70 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám punúka na predaj rekrečný pozemok v obci J

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jahodná

83,000 € 1186 €/m²

Na predaj novostavba v Královom Brode

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | Kráľov Brod | 96.22 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie Vám ponúka na predaj novostavbu v stave holodom. Dom sa na

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

172,000 € 1788 €/m²

Na predaj pozemok v obci Slepčany

Reality Slepčany

Pozemok pre rodinné domy | Slepčany | 3,017 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj slnečný, rovinatý, oplotený pozemok o rozlohe 3017 m2. Pod

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Slepčany

99,000 € 33 €/m²

Prenájom 1 a 3 izbový byt Juraja Kréna 26.

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Juraja Kréna | 96.81 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Nové Mesto nad Váhom

870 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PREDAJ _ Stavebný pozemok 735 m² pri Národnom parku Slovenský kras _ Hrhov

Reality Hrhov

Pozemok pre rodinné domy | Hrhov | 735 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pokoj vidieka, krásna príroda a dostupnosť z Rožňavy alebo Košíc?

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Hrhov

22,500 € 31 €/m²

Stavebný pozemok lokalita Slnečná úboč, Levočská Dolina, okres Levoča

Reality Levoča

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 0 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Slnečná úboč, Levočská Dolina, okres

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Levoča

88 €/m2

Stavebný pozemok v TOP lokalite Michaloviec - Tehelné pole

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 735 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Michaloviec vyhľadáv

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

97,225 € 132 €/m²

dom na kľúč Boliarov - 22 km od Košíc

Reality Boliarov

Rodinný dom | - | 91 m²

investičná príležitosť v obci Boliarov 20 km od Košíc 506m2 v intraviláne obce s možnosťou doko

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Boliarov

119,000 € 1308 €/m²

Parkovacie miesto na predaj, Senec

Reality Senec

Garáž | Marhuľová | 12.5 m²

Parkovacie miesto na predaj, Senec - Marhuľová ulica Veľkosť parkovacieho miesta 12,5 m2. Park

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Senec

7,900 € 576 €/m²

Novostavba 4 izbového rodinného domu v Janíkovciach HOLODOM - 3D obhliadka

Reality Nitra

Rodinný dom | Janíkovce | 90 m²

Koval reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 4 izbové novostavby rodinných domov, každý s 2

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

223,000 € 2478 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom priestor 112 m2, centrum, Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova ulica | 112 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestor nachádzajúci sa na 1. poschodí na pešej zóne v Nitre o veľkos

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Rodinný dom - Novostavba Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hlavná | 109.7 m²

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

328,000 € 2625 €/m²

NA PREDAJ _Dizajnová chata_komplet_rekonšt._ Rakaca

Reality Meszes

Chalupa, rekreačný domček | Maďarsko | Meszes | -

3D + VIDEO! Dizajnová chalupa, raj na zemi v lokalite zasadenej do nádhernej prírodnej scenérie

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Meszes

118,900 € 1562 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

*EXKLUZÍVNE* Luxusný 2-izbový apartmán s výhľadom na more v elitnom komplexe Sand Lilies

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponúk

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

197,000 € 2494 €/m²

3-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcií

Reality Diakovce

Rodinný dom | Diakovce | 70 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom po kompletnej rek

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Diakovce

158,000 € 2257 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK, MARGECANY, RUŽÍN--KOZINEC

Reality Margecany

Rekreačný pozemok | Ružín. KOZINEC | 0 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka možnosť vlastniť pozemok v krásnej rekreačnej obl

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

Cena dohodou

Záhrada v Levoči

Reality Levoča

Záhrada | Levoča | 0 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka možnoť vlastniť záhradu priamo v centre mesta Lev

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Levoča

Cena dohodou

Záhrada v Nitre - v záhradkárskej oblasti

Reality Nitra

Záhrada | Šuranská | 391 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj záhradu nachádzajúcu sa v Nitre na ulici Šuranská, v záhra

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

34,000 € 87 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23041)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie