STAVEBNY POZEMOK LORINCIK + STAVEBNE POVOLENIE + PROJEKT

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Sabinovská | 510 m²

ALMA Reality Vám ponuka jedinečnú príležitosť získať vlastný stavebný pozemok s rozlohou 510 m2

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

173,999 € 341 €/m²

Nová cena!4i byt - 151 m2 -možnosť dokúpenia 2garáží-4 park

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického 1A | 151 m²

NOVÁ CENA! Predaj: 4-izbový byt 151m2 s možnosťou kúpi 2 garáží – spolu 4 parkovacie miesta v

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

469,900 € 3112 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj priestranný 3 izb podkrovný byt s krbom a garážou

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | podunajska | 103 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový veľkometrážny klimatizovaný (2 vnútorné jednotky) podkrovný byt s g

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

285,000 € 2767 €/m²

Na predaj budova s pozemkami Nižná Oľka-okr. Medzilaborce

Reality Oľka

Objekt pre obchod | - | 158 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj budovu s oplotenými pouemkami v obci Nižná Oľka ,

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Oľka

30,900 € 196 €/m²

Na prenájom PRIESTOR NA PODNIKANIE, lokalita Kežmarok

Reality Kežmarok

Administratívny objekt | - | 25 m²

Kancelária Realitné očko Vám Exkluzívne prináša do ponuky administratívny priestor vhodný ako k

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Kežmarok

150 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok 3357m2 Malé Hoste - EXKLUZÍVNE

Reality Malé Hoste

Pozemok pre bytovú výstavbu | Malé Hoste | 3,357 m²

Realitný maklér Jozef Miksa si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj pozemok v obci Malé Hoste v okre

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Malé Hoste

83,990 € 25 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Rodinný dom | Svätý Peter | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Svätý Peter, Svätý Peter. Plocha: úžitková 110m2, na pozemku

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Svätý Peter

210,000 € 786 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Administratívny objekt | Nové Zámky | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom viacero kancelárskych priestorov v centre mesta Nové Zámky. Budova sa

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: INVESTIČNÝ POZEMOK V OBCI GERLACHOV

Reality Gerlachov

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,816 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj nádherný investičný pozemok v lukratívnej lok

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Gerlachov

61.85 €/m2 62 €/m2

Na predaj investičný pozemok blízkosti kúpaliska v obci Podhájska

Reality Podhájska

Pozemok pre bytovú výstavbu | Svätuša | 1,500 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok vo výbornej lokalite nedaleko termálneho kúpaliska v

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

1 € 0 €/m²

Ponúkam na predaj záhradnú chatu Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Nové Zámky | 23 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadenú zateplenú múrovanú poschodovú záhradnú chatu v kľudnej časti m

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

55,900 € 2430 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Predám 3-izbový rodinný dom Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Šurany | 100 m²

Znížená CENA ! Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3- izbový rodinný dom v meste Šurany

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šurany

199,900 € 2150 €/m²

NA PREDAJ: ŠTÝLOVÝ APARTMÁN V REZORTE HREBIENOK II – VYSOKÉ TATRY

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | - | 39 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou ponúka na predaj tento moderný apartmán krásny a ko

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

319,000 € 8179 €/m²

NA PREDAJ: INVESTIČNÝ POZEMOK V MLYNICI

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,000 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok o výmere 1000 m² v malebne

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

75 €/m2 75 €/m2

VIACGENERAČNÝ RODINNÝ DOM S MOŽNOSŤOU PODNIKANIA - KEŽMAROK

Reality Kežmarok

Rodinný dom | - | 280 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj priestranný 3 podlažný rodinný dom, ideálny p

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

1 € 0 €/m²

Chata s nádherným výhľadom a pozemkom vo vlastníctve

Reality Žilina

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj celoročne obývateľnú útulnú chatu s dostupn

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ: STAVEBNÝ POZEMOK V ŽAKOVCIACH

Reality Žakovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 675 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou predstavuje exkluzívnu ponuku na predaj stavebného

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Žakovce

58,000 € 86 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov Bytčická ulica 80 m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bytčická | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Žilina, Bytčická. Plocha: úžitková 80

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

108 €/m2/rok 1 €/m2/rok

PREDAJ MOBILNÝ DOM S POZEMKOM DIVINA - LÚKY

Reality Divina

Rodinný dom | Divina | 33 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj mobilný dom o rozmeroch 9,1 x 3,7 m v obci Divina -

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Divina

55,000 € 1667 €/m²

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK VHODNÝ NA MOBILNÝ DOM

Reality Zbyňov

Pozemok pre rodinné domy | Zbyňov | 186 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 186 m² v obci Zbyňov pri Rajeckých Tepliciach. Po

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Zbyňov

19,900 € 107 €/m²

Predaj garáže s pozemkom staré mesto

Reality Žilina

Garáž | Radlinského | 21 m²

Na predaj garáž v osobnom vlastníctve so súpisným číslom a na vysporiadanom pozemku o výmere 21

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Žilina

30,000 € 1429 €/m²

Na predaj samostatne stojaca budova + pozemok - Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Polyfunkčný objekt | - | 258 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

97,900 € 379 €/m²

Na predaj samostatne stojaca budova - obec Prašník/Piešťany

Reality Prašník

Polyfunkčný objekt | - | 365 m²

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Prašník

36,900 € 101 €/m²

DUCHONKA – PEKNÁ veľká CHATA / TERASA / garáž / 6 – izieb

Reality Prašice

Chalupa, rekreačný domček | Duchonka | 300 m²

V rekreačnej oblasti DUCHONKA ponúkame na predaj peknú priestrannú zariadenú chatu, ktorá je p

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prašice

179,900 € 650 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Rodinné domy na predaj (23040)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie