Chata, drevenica, zrub | - | 138 m²
Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom vašich snov – postavíme ho kdekoľvek, presne podľa
149,000 € 1080 €/m²
Chata, drevenica, zrub | - | 71 m²
Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku kdek
63,000 € 887 €/m²
Chata, drevenica, zrub | - | 138 m²
149,000 € 1080 €/m²
Chata, drevenica, zrub | - | 90 m²
119,000 € 1322 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nábrežná | 178 m²
Úspešne dobojované :-). Predaj nádhernej luxusnej chaty na Domaši trval síce takmer rok ale nak
Info v RK
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 61 m²
Plánujete si kúpiť chatu s možnosťou kvalitného celoročného využívania a bývania? A navyše, kto
149,900 € 2457 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²
Hľadáte spojenie tradičnej architektúry a moderných technológií? Ponúkame na predaj poctivý dre
128,500 € 1285 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 670 m²
CHATA S BAZÉNOM POD LESOM | 670 m² POZEMOK | NOVÁ KELČA – DOMAŠA Ak hľadáš miesto, kde vypneš
199,990 € 298 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 0 m²
RealPoint exkluzívne ponúka na predaj chatu v srdci Jasenskej doliny. Nehnuteľnosť sa nachádza
Cena na vyžiadanie
Chata, drevenica, zrub | Bratislava - Vajnory | 150 m²
Predávame murovanú chatu vo výbornom stave v lokalite Belušské Slatiny, okres Púchov s pozemkom
169,000 € 1127 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Topoľčianska | 70 m²
Ak hľadáte pokojne miesto v prírode na oddych a relax s rodinou a deťmi, ale zároveň chcete zos
Info v RK
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 75 m²
NOVÝ DOM PRI JAZERE – MODERNÝ ŠTÝL, TICHO A SÚKROMIE V BUKOVEJ POPIS NEHNUTEĽNOSTI V exkluzív
143,000 € 1907 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 1,178 m²
CHALETOVÁ CHATA V SRDCI PUKANSKEJ PRÍRODY Jar je tu a s ňou prichádza aj skvelá príležitosť n
Info v RK
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 85.3 m²
Reality Zemplín ponúka na predaj zrekonštruovanú chatu, ktorá spája výborný prístup, pokojnú lo
143,000 € 1676 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 160 m²
Ponúkame na predaj murovanú - drevom obloženú chatu, postavenú na upravenom pozemku 747m2 veľko
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 250 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú 6-izbovú murovanú chatu so súpisným číslom a garážou, vhodnú na ce
299,990 € 1200 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Lom nad Rimavicou | 120 m²
Ponúkame na predaj krásnu novostavbu drevenice s výhľadom na panenskú prírodu obce Lom nad Rima
295,000 € 2458 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Hviezdoslavova | 81 m²
Na predaj luxusná zrubová drevostavba v tichom prostredí pri lese v okrajovej časti rázovitého
194,000 € 2395 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 140 m²
Chata na predaj priamo na svahu – Ski in / Ski out, Orava Snow Orava Snow Oravská Lesná Cen
298,000 € 2129 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Bienska | 108 m²
Ponúkame na predaj rekreačnú chatu vhodnú nielen na oddych ale aj na celoročné bývanie. Chata s
1 € 0 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 111.44 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Bukovec, len na skok
125,000 € 1122 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 45 m²
Ponúkame na predaj rekreačnú nehnuteľnosť v obci Radôstka, ktorá je ideálnym miestom na oddych
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | Ľadová | 110 m²
Nehnuteľnosti v rezorte Natur Property: Váš vlastný kúsok raja v srdci Vysokých Tatier Preds
388,885 € 3535 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Biele Hliny | 54 m²
Luca & Doren Vám ponúka na predaj krásnu chatu s pekným, vybudovaným pozemkom v záhradkárskej o
99,000 € 1833 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.