Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 205 m²
Luxusná rekreačná vila s panoramatickým výhľadom na Liptovskú Maru a Vysoké Tatry. Najkrajšia
799,500 € 3900 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 258 m²
Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v malebnom prostredí Vyšného Matejkova, len pár minút od zná
129,000 € 500 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 130 m²
Tento výnimočný, nízkonákladový drevený zrub v časti Mara rezort (2. etapa) spája nadčasový diz
695,000 € 5346 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 214 m²
Broker Consulting ponúka na predaj pozemok v atraktívnej lokalite Demänovská Dolina spolu s tro
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²
Táto krásna chata na Olešnej – Burkov vrch ponúka pokojné prostredie uprostred lesa, len pár me
70,000 € 700 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 140 m²
Broker Consulting Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú 3 podlažnú rekreačnú chatu v obľúbenej
82,900 € 592 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 194 m²
Investičná príležitosť v srdci Liptova! Apartmánový dom so 4 samostatnými jednotkami pri Vodnom
729,000 € 3758 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 20 m²
.Predám pozemok so záhradným domčekom, kde rozloha pozemku je po výmere 330 m2 s výmerou nehnut
33,900 € 1695 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 45 m²
Kompletne zrekonštruovaná murovaná chata s dvomi terasami – Dobrá Voda, Malé Karpaty Broker Co
79,999 € 1778 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 150 m²
POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI POLOHA Nitra – Mýto pod Ďumbierom – v blízkosti Banská Bystrica
350,000 € 2333 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 75 m²
Ponúkame na predaj celoročne obývateľnú murovanú, zateplenú chatu v lokalite Kostoľany nad Horn
109,990 € 1467 €/m²
Chata, drevenica, zrub | K rybníkom | 64.59 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj atraktívnu rekreačnú chatu, ktorá sa nachádza v obľúbenej lokalit
79,000 € 1223 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 203 m²
Hľadáte miesto, kde si po práci vyložíte nohy, zatiaľ čo vaše deti behajú v bezpečnom prostredí
39,990 € 197 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 207 m²
Ponúkame na predaj štýlovú chalupu / rodinný dom v obľúbenej obci Oščadnica, ktorá zaujme príje
149,000 € 720 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 150 m²
Ponúkame na predaj dispozične veľkoryso riešenú chatu s možnosťou využitia aj ako dve samostat
174,000 € 1160 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 110 m²
Chcete už túto jar prežiť v srdci prírody? Zažívať jedinečnú atmoséru rozvíjajúcej sa prírody v
129,000 € 1173 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 50 m²
Ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Suchá nad Parnou, len kúsok od j
89,000 € 1780 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 80 m²
V obci Kravany nad Dunajom je na predaj rekreačný dom vo vinohrade. Rekreačný dom sa nachádza
65,000 € 813 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 60 m²
Ponúkame na predaj útulnú poschodovú chatu v Kolárove v rekreačnom oblasti Čergov na 400 m2-m r
39,990 € 667 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 65 m²
V obci Malá nad Hronom rekreačný dom na predaj s nádherným panoramatickým výhľadom. Na prízemí
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | - | 71 m²
Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku kdek
63,000 € 887 €/m²
Chata, drevenica, zrub | - | 138 m²
Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom vašich snov – postavíme ho kdekoľvek, presne podľa
149,000 € 1080 €/m²
Chata, drevenica, zrub | - | 138 m²
149,000 € 1080 €/m²
Chata, drevenica, zrub | - | 71 m²
63,000 € 887 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.