Autentická drevenica vo vynikajúcom stave - DRÁBSKO

Reality Drábsko

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj rekreačnú cha

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Drábsko

79,500 € 994 €/m²

Záhrada s murovanou chatou | pozemok 465 m2 | Košice – SEVER, časť Bankov

Reality Košice-Sever

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 16 m²

Ponúkame na predaj udržiavanú murovanú chatu so záhradou o výmere cca 465 m² v tichej a vyhľadá

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

54,000 € 3375 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Viničný dom s pivnicou na krásnom pozemku s panoramatickým výhľadom

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | 114 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj viničný pozemok nachádzajúci sa v krásnej vinohradníckej o

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

45,000 € 395 €/m²

Jedinečná ponuka – komplex viničných pozemkov s domom, pivnicami a panoramatickými výhľadmi

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | 6,821 m²

Patriot reality ponúka na predaj viničné pozemky nachádzajúce sa v pokojnej vinohradníckej obla

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

75,000 € 11 €/m²

Rekreačná chata v lone prírody

Reality Stará Turá

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 107.47 m²

Ponúkame vám na predaj štýlovú rekreačnú chatu po kompletnej rekonštrukcii, situovanú v tichom

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s dobrou dostupnosťou

Reality Hrašné

Chalupa, rekreačný domček | 97 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom z roku 1950 v pokojnej osade Hodulov Vrch, obec Hrašné, v krásno

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrašné

62,400 € 643 €/m²

Miesto, kde si užijete nielen jar naplno

Reality Stará Turá

Chata, drevenica, zrub | Holubyho | 24 m²

Hľadáte miesto, kde môžete hneď oddychovať aj pestovať? Táto chata s upravenou záhradou je prip

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

24,000 € 1000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REKREAČNÁ CHATA V SRDCI MALÝCH KARPÁT – LIMBACH, LEITNÉ

Reality Limbach

Chalupa, rekreačný domček | Lietne | 128 m²

Predstavte si miesto, kde vás ráno zobudí ticho lesa, čerstvý vzduch a pocit absolútneho pokoja

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Limbach

260,000 € 2031 €/m²

Predaj - záhradná chata, 290 m2 pozemku, okr. Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Ponúkame na predaj (len u nás) murovanú záhradnú chatku s pozemkom 290 m2 v osobnom vlastníctve

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

44,900 € 641 €/m²

Len u nás! DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístav v priamo pri Dunaji chatovej oblasti

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístav | 100 m²

DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístav v priamo

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

64,900 € 780 €/m²

Len u nás!DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístav v priamo pri Dunaji chatovej oblasti

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístav | 100 m²

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

64,900 € 649 €/m²

Len u nás!Chata na predaj priamo pri brehu ideálne pre rybárov ako aj na oddych v Gabčíkovo,Prístav

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístave | 150 m²

DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístv v priamo

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

39,990 € 267 €/m²

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístave | 150 m²

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

39,990 € 267 €/m²

Areté real - Predaj nádhernej chaty s príjemnou atmosférou v krásnom prostredí pod lesom, s panoramatickým výhľadom, Bratislava III

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | nezadané | 75 m²

Ponúkame na predaj chatu v krásnej, tichej lokalite s nádherným výhľadom, v obklopení Malých Ka

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

149,000 € 2640 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ARETÉ REAL – PREDAJ DVOCH REKREAČNÝCH CHÁT V RADOVEJ ZÁSTAVBE, LIMBACH, MEDVEDIE ÚDOLIE

Reality Limbach

Chalupa, rekreačný domček | Potočná | 165 m²

Chceli by ste dve chaty v lone prírody a zároveň v blízkosti hlavného mesta Bratislavy? Nech sa

Publikované: 15.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Limbach

135,000 € 818 €/m²

SIMI real - rekreačná drevená chalupa

Reality Vinné

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 70 m²

Exkluzívna ponuka So súhlasom majiteľa Zľava až 17 000€ NAŠA RK SIMI REAL vám ponúka na pred

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

98,000 € 1400 €/m²

SIMI real - luxusná novostavba

Reality Vinné

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 85 m²

Výhodná ponuka ihneď k užívaniu Luxusná chata z kvalitných materiálov – Zemplínska šírava, Bi

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

Info v RK

PREDAJ - celoročne obyvatelna murovaná záhradná chata- Malacky

Reality Malacky

Záhradná chatka | Malacky | 53 m²

Predáme v krásnom tichom prostredí záhradkárskej osady Malacky - kompletne zrekonštruovanú celo

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malacky

115,000 € 2170 €/m²

Chalupa- Rodinný dom s dvomi rozostavanými stavbami, Malé Borové

Reality Malé Borové

Chata, drevenica, zrub | 104 m²

Ponúkame Vám na predaj chalupu-drevenicu s vysporiadaným pozemkom 800 m2 a dvomi rozostavanými

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malé Borové

129,000 € 1240 €/m²

BABONY TRE I Luxusné dvojpodlažné chalet pri Liptovskej Mare

Reality Liptovský Trnovec

Chalupa, rekreačný domček | 133 m²

BABONY TRE I Luxusné dvojpodlažné chalet pri Liptovskej Mare, Liptovský Trnovec Na predaj: Lux

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Trnovec

498,000 € 3744 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PNORF – wellness, 150 m2, investičná príležitosť, Koperníkova ul., REZIDENCIA PANORAMA

Reality Hlohovec

Iný rekreačný objekt | Koperníkova | 150 m²

Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj v REZIDENCII PANORAMA v rámci záverečne

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Hlohovec

145,000 € 967 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

WFG | REZERVOVANÉ * Vlastný kúsok prírody pri BA – pozemok (383 m²) s chatou

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Záhradná chatka | Devínske jazero | 20 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od mesta? Pokojná záhradkárska lokalita s príjemným súkromím.

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Info v RK

Predaj celoročne obývateľnej chatky.

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 28 m²

Ponúkame Vám na predaj peknú murovanú chatku vhodnú aj na celoročné bývanie, v tichej časti záh

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Stupava

99,000 € 3536 €/m²

Rekreačná chata s panoramatickým výhľadom na vrch Sitno

Reality Banská Štiavnica

Chata, drevenica, zrub | Boženy Slančíkovej - Timravy | 17 m²

V pokojnej a vyhľadávanej lokalite Banskej Štiavnice ponúkame na predaj trojpodlažnú rekreačnú

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Štiavnica

88,000 € 5176 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie