Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 75 m²
- slnečný pozemok 400m2 - celoročne dostupná a obývateľná - elektrika, voda, pivko, guláš Cha
79,000 € 1053 €/m²
Záhradná chatka | M. Kukučína | 60 m²
Ponúkame na predaj terasovitú záhradku o výmere 564m2 v záhradkovej osade Kalsové. Na pozemku
33,000 € 550 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 385 m²
VIDEOOBHLIADKA Predstavte si miesto, kde sa ráno zobúdzate s výhľadom na hrebeň Nízkych Tatier,
1,230,000 € 3195 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 200 m²
Ponúkame na predaj výnimočný kanadský zrub v obľúbenom horskom stredisku Donovaly. Nehnuteľno
699,900 € 3500 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²
ZNÍŽENÁ CENA REALITY PROGRES, s.r.o. PONÚKA RODINNÝ DOM na pozemku 1207 m2 v krásnom prostredí
70,000 € 700 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 60 m²
NOVÁ CENA REALITY PROGRES PONÚKA NA PREDAJ CELOROČNE OBÝVATEĽNÚ CHATU v katastri BANKA pri kúpe
149,900 € 2498 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 135 m²
FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj slnečný dom nachádzajúci sa v tichej a prestížnej
360,000 € 2667 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 169.2 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestrannú novostavbu rekreačnej chaty v ob
150,000 € 887 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 670 m²
CHATA S BAZÉNOM POD LESOM | 670 m² POZEMOK | NOVÁ KELČA – DOMAŠA Ak hľadáš miesto, kde vypneš
199,990 € 298 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Sady pod Dedovcom | 350 m²
Ponúkame na predaj peknú záhradku s chatkou v záhradkárskej osade Žliabok vo vyhľadávanom kúpeľ
Cena dohodou
Záhradná chatka | 42 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária . Predáva v exkluzívnom zastúpení majiteľa záhradnú chatku
37,900 € 902 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 30 m²
2735 V krásnej záhradkárskej osade mesta Ilava - Ďuriháj predáme trojpodlažnú murovanú chatu, s
46,000 € 1533 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nehnuteľnosti - 2 stavby, z toho jedna je chata pred ukončení
55,000 € 688 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 96 m²
Ponúkame na predaj murovanú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Dobrá Voda, ktorá ponúka kombi
112,000 € 1167 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Centrum | 50 m²
*LEN U NÁS!* 189541 - Na predaj 2 izbový rekreačný domček (chata) s pozemkom 300 m2 v centre o
64,000 € 1280 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 100 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária . Predáva v exkluzívnom zastúpení chalupu v krásnom prostred
55,900 € 559 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 70 m²
189971 V krásnom prostredí nad obcou Horná Breznica predáme úplne novú drevenú chatku, postaven
79,900 € 1141 €/m²
Záhradná chatka | 72 m²
Na predaj chata so záhradou v obci Sokoľ – lokalita Uhrinč. Ponúkame na predaj slnečnú záhradu
99,000 € 1375 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 116 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj výstavbu 4-izbových rekreačných chát s dvoma kúpeľňami na kľúč v
210,000 € 1810 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 72 m²
Reality SLNOVRAT ponúka na predaj pôvodnú drevenicu so súpisným číslom, evidovanú ako rodinný d
30,000 € 417 €/m²
Záhradná chatka | 7 m²
Ponúkame Vám na predaj drevenú chatku v záhradkárskej osade Zlatý Potok - Na Hlinách. Chatka s
16,000 € 2286 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 250 m²
Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť – dve prepojené chalupy situované v obľúbenej horskej
269,000 € 1196 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 73 m²
Ponúkame Vám na predaj chatu v obľúbenej rekreačnej oblasti pri Môťovskej priehrade vo Zvolene,
Info v RK
Chalupa, rekreačný domček | 83 m²
Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť, ktorá sa môže stať Vašim trvalým bývaním! - dom s pozemkom
119,000 € 1723 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.