Chata, drevenica, zrub | Skálie | 16 m²
!!!! ZNÍŽENÁ CENA !!!! DMPD real Vám exkluzívne ponúka na predaj rovinatý pozemok s chatkou v
39,999 € 2500 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 35 m²
V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o, Vám ponúkame na PREDAJ rekreačný pozemok s viničn
28,000 € 800 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 375 m²
V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o, Vám ponúkame na predaj 20 - miestnu rekreačnú cha
584,000 € 1557 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Vinohrady | 70 m²
V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o, Vám ponúkame na PREDAJ veľký rekreačný pozemok s
69,900 € 999 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 160 m²
Predstavte si rannú kávu na terase s výhľadom na majestátne bradlá, ticho prerušované len spevo
85,000 € 531 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 55 m²
Predstavte si... Miesto, kde vás ráno budí len šum stromov a spev vtákov. Miesto, kde si môžet
71,390 € 1298 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Čerešňová | 114 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti Vám ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatu v obľúbenej
215,000 € 1886 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Pri Zúgove | 1,000 m²
Hľadáte únik z mestského kolobehu, ale nechcete tráviť hodiny v aute? Ponúkame na predaj útulnú
46,000 € 46 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 140 m²
Exkluzívna ponuka! Výborná investičná príležitosť celoročne Aktívne v prevádzke, nehnuteľnosť m
309,000 € 2357 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Poľná | 350 m²
Útek z mesta do vlastného raja: Celoročne obývateľná chata s bazénom na Tekvičnom poli. Hľadát
69,000 € 197 €/m²
Záhradná chatka | Čičky-majer | 55 m²
EXKLUZÍVNE - Ponúkam na predaj celoročne obývateľnú murovanú chatu so záhradou v lukratívnej ti
89,900 € 1635 €/m²
Záhradná chatka | Bystrická | 29 m²
Ponúkame na predaj drevenú záhradnu chatu s terasou. Nachádza sa na pozemku, ktorý je vhodný na
179,000 € 6172 €/m²
Záhradná chatka | Plánky | 70 m²
RealiTana Vám ponúka na predaj chatku s pozemkom v Bratislave Plánky, v Lamači, patriacu pod Zá
230,000 € 3286 €/m²
Záhradná chatka | Plánky | 48 m²
RealiTana Vám ponúka na predaj murovanú chatku na 4 árovom pozemku, nachádzajúcu sa v Bratislav
145,000 € 3021 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 40 m²
Sezóna o pár týždňov začína. Ponúkame na PREDAJ celoročne obývateľnú chatu, ktorá sa nachádz
54,900 € 1373 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Žabí majer | 50 m²
Predstavte si malebnú záhradu so starostlivo udržiavaným trávnikom, ktorá obklopuje útulný muro
199,999 € 4000 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Maďarsko | Dunasziget | Akácos utca
Hľadáte dokonalý únik z ruchu mesta, no zároveň nechcete zľaviť zo svojho komfortu? Realitná ka
130,000 € 3140 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 99 m²
COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj dvojpodlažnú chatu na Bezovci s po
89,999 € 909 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Gbely | 75 m²
Directreal Fair - * * * NOVÁ CENA * * * Predáme peknú chatu na Záhorí v rekreačnej oblasti Ad
99,000 € 1320 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 84 m²
ByDoS Reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj čarovný viničný domček nachádzajúci sa v tichej
37,000 € 440 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Žilina | 145 m²
Directreal Dynamic - Predáme. Iba u nás. Hľadáte pokojné bývanie v prírode s výbornou dostupno
180,000 € 1241 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Prímestká | 100 m²
Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj vybavenú, celoročne využi
155,000 € 1550 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 70 m²
Hľadáte miesto, ktoré vám pripomenie detstvo, prázdniny u starých rodičov a časy, keď sa žilo p
55,000 € 786 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 130 m²
- atraktívna lokalita-stredisko Nová Hoľa - spoločenská miestnosť s kuchyňou+ 3 spálne - preskl
280,000 € 2154 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.