Kúpime 1-izbový byt Partizánske

Reality Partizánske

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime 1-izbový alebo 2-izbový byt v Partizánskom, s balkónom a najlepšie na sídlisku Luhy, Štr

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

Hľadám 1 -izbový, 1,5 - izbový byt na Sídlisku nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

1 izbový byt | Baltická | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový alebo 1,5 -izbový byt na Sídlisku nad Jazerom. Kontakt

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Košice-Nad jazerom

120,000 € 3000 €/m²

kúpim 2 izb. byt v Košiciach, platba v hotovosti, cena dohodou

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 40 m²

kúpim byt v hotovosti, balkón výhodou, platba okamžite po dohode. Prípadné nedoplatky a exekúci

Publikované: 07.05.2012 Aktualizované: 25.07.2025
Byty na kúpa Košice-Západ

145,000 € 3625 €/m²

Hľadáme chatu na kúpu v lokalite V PK Kučišdorfská dolina, Limbach, Modra - Harmónia

Reality Pezinok

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 0 m²

Dobrý deň prajeme. Hľadáme na kúpu chatu v Pezinku v lokalite Kučišdorfská dolina, Limbach, M

Publikované: 12.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Chaty a chalupy na kúpa Pezinok

Cena na vyžiadanie

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staré Mesto | 80 m²

Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 3125 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Petržalka | 30 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

110,000 € 3333 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Petržalka | 70 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

210,000 € 2857 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nové Mesto | 55 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

200,000 € 3636 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Staré Mesto | 30 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

140,000 € 4000 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nové Mesto | 35 m²

Publikované: 01.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

160,000 € 4571 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Staré Mesto | 55 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

230,000 € 4182 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružinov | 70 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

230,000 € 3286 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Ružinov | 30 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

130,000 € 4000 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružinov | 80 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

270,000 € 3125 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Petržalka

Dvojgarsónka | Petržalka | 40 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

160,000 € 3750 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Ružinov | 40 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

160,000 € 3750 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Petržalka | 55 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

170,000 € 3091 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Petržalka | 80 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

240,000 € 2875 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nové Mesto | 80 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

280,000 € 3125 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Nové Mesto | 30 m²

Publikované: 07.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

130,000 € 4000 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staré Mesto | 40 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

170,000 € 3750 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinov | 55 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

200,000 € 3636 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garsónka | Karlova Ves | 30 m²

Publikované: 10.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

130,000 € 4333 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staré Mesto | 70 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

280,000 € 3571 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8559)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie