Predaj vidieckeho rodinného domu - Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Vidiecky dom | Nezadaná | 79 m²

PREDAJ: Vidiecky dom v srdci Malých Karpát – Dobrá Voda (Ideálne na chalupu) Túžite po úniku z

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na kúpa Dobrá Voda

68,000 € 861 €/m²

KÚPA 3-izbový byt v Bratislava- hľadáme pre záujemcov z obhliadok

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

BYT 3 izbový (alebo 3kk) Preferencie záujemcov z obhliadok o kúpu: 1. Lokalita Bratislava D

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

KÚPA 2-izbový byt v meste Nitra- hľadáme pre záujemcov z obhliadok

Reality Nitra

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok , ktorým sa neušiel 2-izbový byt z našej ponuky, ďalší byt na

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Inzerát používateľa Meno

Reality Grécko

1 izbový byt | Grécko

Inzerát používateľa Meno Inzerát používateľa Meno Inzerát používateľa Meno

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na kúpa

Info v RK

člen NARKS

Hľadám 2izbový byt v novostavbe

Reality Hlohovec

2 izbový byt | 0 m²

Pre klienta hľadám 2 izbový byt v novostavbe v Hlohovci. Kontakt 0948 286 189

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na kúpa Hlohovec

Cena dohodou

Hľadáme ku kúpe 3 izb byt v pôvodnom stave pre konkrétneho klienta

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta ku kúpe 3 izbový byt v pôvodnom stave. Lokalita -Chrenová, star

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena na vyžiadanie

Hľadáme 1-izbové a 2-izbové byty v Partizánskom alebo blízkom okolí

Reality Partizánske

2 izbový byt | 40 m²

TUreality súrne hľadá pre konkrétnych klientov 1-izbové a 2-izbové byty v Partizánskom alebo b

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

Kúpime 3 izbový byt!

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Pre konkrétnych klientov kúpime 3 izbový byt, platba v hotovosti (na bankový účet)! Lokalita:

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

123,000 € 1500 €/m²

Kúpa domu!

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | J. G. Tajovského | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Branovo, Dvory nad Žitavou! Ďakujeme za

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Dvory nad Žitavou

Cena na vyžiadanie

Hľadám - 2 izbový byt na predaj - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre klienta 2 izbový byt v Žiline. Lokalita centrum, širšie centrum, okolie nemocnice.

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Kúpime staršiu nehnuteľnosť

Reality Poprad

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Kúpime akúkoľvek staršiu/starú nehnuteľnosť v okrese Poprad, Kežmarok, Stará Ľubovňa. Na stave

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Poprad

Cena dohodou

Hľadáme malý pozemok pre osadenie mobilnej garáže Pred Poľom, Pod Sokolice v Trenčíne

Reality Trenčín

Záhrada | Pred poľom | 25 m²

Hľadáme pre klienta malý pozemok od 25 m2 (kúpa, prenájom) na osadenie mobilnej garáže. Cena do

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

Cena dohodou

Hľadáme 3-izbový byt na ul. J.Halašu, Ľ. Novomeského, K. Šmidkeho v Trenčíne - Juh I

Reality Trenčín

3 izbový byt | Jána Halašu | 70 m²

Hľadáme pre klienta 3 alebo 4 izbový byt na ul. Jána Halašu, prípadne Ľ. Novomeského alebo K. Š

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena na vyžiadanie

Hľadáme 3 alebo 4-izbový byt na ul. J.Halašu, Ľ. Novomeského, K. Šmidkeho v Trenčíne - Juh I

Reality Trenčín

3 izbový byt | Jána Halašu | 70 m²

Hľadáme pre klienta 3 alebo 4-izbový byt na ul. Jána Halašu, prípadne Ľ. Novomeského alebo K. Š

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena na vyžiadanie

Pre nášho klienta hľadáme 1-izbový byt alebo garzónku v Partizánskom alebo blízkom okolí

Reality Partizánske

1 izbový byt | 35 m²

TUreality súrne hľadá pre konkrétneho klienta 1-izbový byt alebo garzónku v Partizánskom alebo

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

RK4 - HĽADÁM pre konkrétneho klienta 1,5 - 2 izbový byt Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 40 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 1,5 - 2 izbový byt od 40 m2. Môže byť aj pôvodný stav, balkón j

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

175,000 € 4375 €/m²

Hľadáme nehnuteľnosti pre našich exkluzívnych klientov | 3-izbový byt v Bratislave - Staré Mesto na predaj | ESSENZ IMMO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 90 m²

Pre našich exkluzívnych klientov hľadáme 2- až 3-izbové byty na predaj v Bratislave – Starom Me

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Hľadáme nehnuteľnosti pre našich exkluzívnych klientov | 2-izbový byt v Bratislave - Staré Mesto na predaj | ESSENZ IMMO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 90 m²

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Hľadáme 1 - 2 - 3 - 4 izbové byty v pôvodnom alebo čiastočne stave na kúpu

Reality Žilina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 1 - 2 - 3 - 4 izbové byty v pôvodnom stave príp. čiastočne rekonštruované na kúpu v Žil

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt na kúpu

Reality Trnava

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt na kúpu v novostavbe v Trnave. Platba v hotovosti

Publikované: 22.11.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Kúpa: 3-izbový, tehlový byt Dlhé Hony, Sihoť Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 28. októbra | 80 m²

Hľadáme pre klienta tehlový 3-izbový byt v lokalite Dlhé Hony, ul. 28. októbra, Partizánska, Si

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena na vyžiadanie

SÚRNE HĽADÁM PRE KLIENTA S HOTOVOSŤOU 3I BYT NA KÚPU

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 3 izbový byt (prípadne aj 4izbový) v pôvodnom stave, vhodný na r

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

220,000 € 3143 €/m²

Kúpim 3 izbový byt v Trenčíne na Sihoti

Reality Trenčín

3 izbový byt | Sihoť | 80 m²

Nonstop reality - kúpime trojizbový byt na Sihoti v Trenčíne platba v hotovosti.

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

150,000 € 1875 €/m²

Hľadáme rodinný dom pre konkrétneho klienta

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hlavná | 0 m²

Hľadáme 4 izbový rodinný dom v Bernolákove, príp. v okolí pre konkrétneho klienta. Najlepšie n

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na kúpa Bernolákovo

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30429)
Rodinné domy na predaj (23074)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Upresniť hľadanie