Kúpa bytu 2 - 3 izbového

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám na kúpu 2-izbový alebo menší 3-izbový byt: - lokalita: Košice - sídlisko Terasa - zre

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

Cena dohodou

Hľadáme 2izbový byt v Poprade s balkónom

Reality Poprad

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta 2izbový byt s balkónom v Poprade.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

KÚPIM 1 IZBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VÁHOM

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre konkrétného klienta 1 izbový byt v meste Dubnica nad Váhom po čiastočnej, alebo úpln

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na kúpa Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Dobré reality : Pre konkrétneho klienta hľadám rodinný dom na kúpu

Reality Poprad

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám ihneď obývateľný rodinný dom: - lokalita: Poprad - Veľká, Veľký

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Poprad

320,000 € 3556 €/m²

Pre klienta hľadáme 2izb.byt v Šamoríne

Reality Šamorín

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre klienta hľadáme 2 izbový byt v Šamoríne. (Nemusí to byť len novostavba) Ak máte čo ponúknu

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na kúpa Šamorín

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta rodinný dom - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

Hľadáme pre klienta na predaj rodinný dom v mestskej časti Lamač, Dúbravka alebo Devínska Nová

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Bratislava-Dúbravka

550,000 € 550000 €/m²

Hľadáme pre klienta 3-izbový byt v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 3-izbový byt v Dúbravke/ v Karlovej Vsi. Podmienka je v

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

330,000 € 330000 €/m²

Hľadáme pre klienta menší dom/ dvojdom, Jarovce, Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

Hľadáme pre klienta menší dom alebo dvojdom. Lokalita Jarovce/ Rusovce. Cena do 400000,- EUR.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Bratislava-Rusovce

400,000 € 400000 €/m²

Hľadáme pre klienta 3-izbový byt na predaj v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Hľadáme pre klienta 3-izbový byt v mestskej časti Petržalka - Bratislava. Cena do 210 000 € B

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

210,000 € 210000 €/m²

GRAVITAS | Hľadáme pre klienta 2 izb. byt na ulici Haanova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Haanova | 0 m²

Hľadáme pre klienta 2 izb. byt Lokalita konkrétne na ulici Haanova, Petržalka. Cena do 185 000€

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

185,000 €

Hľadáme pre klienta rekreačný dom v Devíne

Reality Bratislava-Devín

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rekreačný dom v Devíne. Cena do 300.000€. Platba v hoto

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Bratislava-Devín

300,000 € 300000 €/m²

Hľadáme pre klienta 3 izbový byt , Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme 3 izbový byt, ktorý nepresahuje 6 rokov od kolaudácie, s cenou do 240 000 €. Lokalita Z

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta stavebný pozemok v Devíne

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu stavebný pozemok/ RD na zbúranie v Devíne. Cena do 400.

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Bratislava-Devín

400,000 € 400000 €/m²

Hľadáme pre klienta trojizbový byt v lokalite Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Hľadáme pre klienta trojizbový byt v lokalite Kramáre, ideálne na Rozvodnej ulici alebo v jej b

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Rodinný dom - DNV, Dúbravka, Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Bratislava-Lamač

550,000 € 550000 €/m²

Pre konkrétneho klienta - 3 izbový byt, vlastné zdroje, Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Pre konkrétneho klienta s vyriešeným financovaním hľadáme: - 3 izbový byt - preferované lokalit

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

210,000 € 3000 €/m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 1 - garzónky a 2 - garzónky na kúpu na Stavbárskej - Pentagon

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | Stavbárska | 40 m²

Voľnébývanie.sk Hľadám pre konkrétneho klienta 1 - garzónky a 2 - garzónky na kúpu v prerobenýc

Publikované: 04.01.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

1 € 0 €/m²

Hľadáme na kúpu 2-3 izb. byt v Bratislave v lokalite pri Štrkoveckom jazere

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 0 m²

Hľadáme na kúpu byt v Bratislave v lokalite pri Štrkoveckom jazere (Štrkovec). Ideálne 2-izbov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

1 alebo 1,5 izbový byt Vrakuňa, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Zámocká | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 alebo 1,5 izbový byt vo Vrakuni alebo Podunsjakých Biskupicia

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Hľadáme byt pre konkrétneho klienta v Bratislave

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme byt pre konkrétneho klienta v Bratislave Lokalita: Karlova Ves Patrónka začiatok Dlhý

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena na vyžiadanie

Hľadáme pre klienta 1–2 izbový byt v Bratislave .

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta 1–2 izbový byt v Bratislave . Preferované lokality: začiatok Ružinova aleb

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Hľadáme dvojizbový byt v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 60 m²

Kúpa 2 izbový byt Prievidza. Plocha: úžitková 60m2. Na podlaží nezáleží v prípade výťahu. Cena

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

95,000 € 1583 €/m²

Hľadáme dvojizbový byt v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 60 m²

Kúpa 2 izbový byt Prievidza. Plocha: úžitková 60m2. Nachádza sa na 1. podlaží. Cena 50 000 - 70

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

70,000 € 1167 €/m²

Kúpime!!! Garsónku v Senici

Reality Senica

Garsónka | 22 m²

Hľadáme pre nášho klienta garsónku. Záujemca uprednostní prerobenú a zariadenú garsónku. Balkón

Publikované: 16.01.2018 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Senica

75,000 € 3409 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23071)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Reality v Martine (734)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Upresniť hľadanie