4 izbový byt | 84 m²
Hľadáme pre klienta 4 izbový byt v Senici. Klient uprednostní byt po kompletnej rekonštrukcii.
150,000 € 1786 €/m²
2 izbový byt | 49 m²
Hľadáme pre našich klientov dvojizbový byt v Senici. Záujemca hľadá byt v kľudnejšej časti cent
120,000 € 2449 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Hľadáme pre klienta rodinný dom v Senici, časať širšie centrum mesta. Dom ideálne jednopodlaž
300,000 €
2 izbový byt | 70 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 izbový byt, 2 izbový byt a 3 izbový byt. LOKALITA: Štefá
100,000 € 1429 €/m²
1 izbový byt | 54 m²
Hľadáme pre našich klientov 1 izbový byt v OV v Senici. Byt najlepšie na 2. až 6. poschodí. Bal
100,000 € 1852 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
Hľadáme pre klienta 3 izbový byt v OV v Senici časť Sotina alebo centrum mesta. Klient upredn
135,000 € 1824 €/m²
1 izbový byt | 38 m²
Hľadáme pre konkrétneho klienta na predaj jednoizbový byt v meste Prievidza. Klient má záujem o
70,000 € 1842 €/m²
Garáž | 0 m²
Hľadáme pre klienta garáž v Senici. Cena podľa stavu nehnuteľnosti do 21 000 €. Bližšie infor
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 0 m²
Hľadáme pre klientov 3 izbový byt v meste Prievidza s výmerou od 69m2. Cena závisí od stavu. Ce
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 0 m²
Hľadáme pre konkrétnych klientov rodinný dom na kúpu. Preferovaná lokalita je Staré sídlisko v
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 50 m²
Predávate nehnuteľnosť a nedarí sa? Chcete predať nehnuteľnosť? ZADARMO Vám poradíme reálnu trh
115,000 € 2300 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 30 m²
75,000 € 2500 €/m²
1 izbový byt | 45 m²
85,000 € 1889 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
Hľadáme pre konkrétneho klienta s hotovosťou 2 izbový byt v centre alebo širšom centre Martina.
120,000 € 2308 €/m²
Obchodné priestory | Nezadaná | 400 m²
Kúpim nebytový priestor s rozlohou 250 – 400 m², vhodný pre salón krásy alebo súkromné zdravotn
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 40 m²
Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. Kúpime akýkoľvek byt v p
Cena dohodou
1 izbový byt | Trnava | 0 m²
VYKUPUJEME a hľadáme pre našich klientov v Trnave a blízkom okolí garzónky, 1-izbové, 2-izbové,
1 €
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Kúpime pre konkrétneho klienta byt štvorbytovke so záhradkou v Nových Zámkoch (ulice Ružová Dol
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 0 m²
Pre seriózneho klienta hľadám pozemok v Trenčíne alebo blízkom okolí na výstavbu rodinného domu
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám 2-izbový byt v Trenčíne, vhodný na investičné účely. Výhodou je,
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | Pri Brodku | 0 m²
Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov na Liptove? Ponúkame na predaj slnečný a priestranný
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Potrebujete súrne predať byt - ponúkame platba v hotovosti kontakt: 0905/491 888, 0903/909 88
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Súrne hľadáme pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v BA IV - Dúbravka. Ďakujeme za Vaše ponuky
Cena dohodou
3 izbový byt | 70 m²
Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Devínskej Novej Vsi. Ideálne byt s výťahom a m
260,000 € 3714 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.