Hľadáme RD na Mládežníckej štvrti v Galante pre konkrétneho klienta

Reality Galanta

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách súrne hľadá pre konkrétneho klienta samostatný rodinný dom alebo

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Galanta

260,000 € 2000 €/m²

Kúpa 1 ,2 izbový byt v Centre ,HOTOVOSŤ www.bestreality.sk

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 55 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta väčší 1 izbový alebo 2 izbový byt v Starom meste, širšie cent

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

250,000 € 4545 €/m²

Hľadáme pozemok, Nová Lesná a okolie, ponúknite !

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | - | 800 m²

Kancelária Realitné Očko hľadá pre overeneho klienta Pozemok, kde by našiel pokoj a kľudné býva

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na kúpa Nová Lesná

1 € 0 €/m²

VYKÚPIME VÁŠ DOM V KOŠICIACH A OKOLÍ

Reality Čaňa

Rodinný dom | - | 0 m²

Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Čaňa

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta rodinný dom v Topoľníkoch

Reality Topoľníky

Rodinný dom | - | 75 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 - 3 izbový rodinný dom v Topoľníkoch, s pozemkom cca 600-1000

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Topoľníky

Cena na vyžiadanie

HĽADÁME pre klientov rodinný dom v Šamoríne

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 100 m²

Realitná kancelária BF reality hľadá pre klientov na kúpu rodinný dom v Šamoríne alebo blízkom

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Šamorín

Cena na vyžiadanie

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 55 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Hľadám pre klienta pekný 3 izbový byt v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Trnava | 80 m²

SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétneho klienta ( mladý pár) 3 izbový pekný prero

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Trnava

250,000 € 3125 €/m²

1, 2, 3, 4 - izbový byt v Žiline a okolí

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 0 m²

Hľadáme pre klientov 1, 2, 3, 4, 5 - izbový byt v Žiline príp. okolitých obciach.

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Hľadáme 1i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Nitra

1 izbový byt | Hlavná | 35 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša sp

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nitra

1 € 0 €/m²

Hľadáme 1i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | - | 35 m²

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Dom, chalupa, byt v okolí Košíc

Reality Čečejovce

Rodinný dom | - | 0 m²

V rámci realitnej spoločnosti SaleA aktuálne hľadám pre svojich konkrétnych, preverených klient

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čečejovce

Cena dohodou

Hľadáme pre konkrétneho klienta 3 izbový byt v Šali alebo v Šali - Veči

Reality Šaľa

3 izbový byt | Šaľa, Šaľa- Veča | 68 m²

SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétneho klienta 3 izbový byt v Šali alebo v Šali-

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Šaľa

123 € 2 €/m²

VYKÚPIME VÁŠ BYT V KOŠICIACH A OKOLÍ

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | - | 0 m²

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Košice-Sever

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta pozemok Holice

Reality Holice

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Realitná kancelária BF reality hľadá pre konkrétneho klienta stavebný pozemok na stavbu rodinné

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na kúpa Holice

Cena na vyžiadanie

Hľadáme 1i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | - | 35 m²

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

HOTOVOSŤ PRIPRAVENÁ – HĽADÁM BYT V SENICI

Reality Senica

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

HĽADÁM INVESTIČNÝ BYT V SENICI – KLIENT S HOTOVOSŤOU! Máte 1- alebo 2-izbový byt v Senici a zv

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Senica

90,000 € 1800 €/m²

Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nitre

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nitre . Platba v hotovosti . Na lo

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Gogoľova | 0 m²

Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nových Zámkoch Na lokalite nezáleží

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na kúpa Nové Zámky

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj v lokalite Slovenské Ďarmoty v okrese Veľký Krtíš

Reality Slovenské Ďarmoty

Iný objekt na bývanie | Nezadaná | 247 m²

Rodinný dom na predaj v lokalite Slovenské Ďarmoty v okrese Veľký Krtíš Nehnuteľnosť v tichom,

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na kúpa Slovenské Ďarmoty

299,000 € 1211 €/m²

člen NARKS

Hľadáme pre konkrétneho klienta na kúpu 1-izbový byt vo Vrábľoch

Reality Vráble

1 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta 1-izbový byt vo Vrábľoch na sídl. Lúky alebo Žitava. Podmienk

Publikované: 06.04.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Vráble

Cena dohodou

Hľadáme 1 - 2 -izbový byt pre nášho klienta, Nitra a okolie

Reality Nitra

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre nášho konkrétneho klienta po predaji bytu hľadáme 1-2-izbový byt v Nitre alebo v blízkom o

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Hľadám pre klientku 3i alebo 4i byt v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | 77 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Dušana Petrá

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1394)
Rodinné domy na predaj (23068)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Reality v Martine (734)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie