Kúpime 2izbový byt, Beskydská ul. 7,9,11, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Beskydská 9 | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 2izbový byt na konkrétnej adrese Beskydská ul.č. 7, 9 alebo 11 v Ba

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadáme 1izbový byt, typ bauring, Banská Bystrica - Fončorda

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Fončorda | 30 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1izbový byt, typ bauring, v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

95,000 € 3167 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM: stavebný POZEMOK, 600m2, inžinierske siete na pozemku/v dosahu

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta stavebný POZEMOK, lokalita Trenčín - celé mesto. Rozloha poz

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

180 €/m2 180 €/m2

člen NARKS

Hľadám klientovi 4 izb. byt, Radvaň - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Kalinčiakova | 86 m²

AstonReal hľadá pre klienta 4-izbový byt najlepšie s lodžiou, alebo balkónom v časti Radvaň - B

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 2558 €/m²

člen NARKS

HĽADÁME veľký 2i byt ALEBO 3i byt, Považská Bystrica - Lánska

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Lánska | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta veľký 2-izbový byt, poprípade 3-izbový byt o ce

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

138,000 €

člen NARKS

Súrne hľadám pre klientku 3-izbový bezbariérový byt v Pov. Bystrici

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nábrežná | 65 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta 3-izbový bezbariérový byt v Povazskej Bystrici. Najlepš

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

145,000 € 2231 €/m²

člen NARKS

Hľadám súrne 1 izb. byt pre klienta v B. Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Starohorská | 35 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta: platba v HOTOVOSTI: 1 izbový byt, najlepšie s balkónom, aleb

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

110,000 € 3143 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM: 2i-izbový byt, cca 58 m2, do 85.000,- €, HOLÍČ

Reality Holíč

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v lokalite HOLÍČ. Celková rozloha cca 58 m2. C

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Holíč

85,000 €

člen NARKS

HĽADÁM! rodinný dom s pozemkom- okolie Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta RODINNÝ DOM, okolie Liptovský Mikuláš Zastavaná plocha cca 12

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Mikuláš

150,000 €

člen NARKS

HĽADÁME pre klienta: 1i byt, po rekonštrukcii, 30-40 m2, LM, 100.000 €

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Celková rozloha bytu 30 m2 - 4

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

100,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

dostali sme DOPYT! hľadáme 1i byt do 145.000€, ŽILINA - CENTRUM

Reality Žilina

1 izbový byt | Centrum | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v ŽILINE - CENTRUM. Cena nehnuteľ

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Žilina

145,000 €

člen NARKS

HĽADÁM: 1 izbový byt s balkónom, 40 m2, do 85.000,- €, MT - Ľadoveň

Reality Martin

1 izbový byt | Gogoľova | 40 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta 1-izbový byt s balkónom v Martine - sídlisko Ľadoveň. Celková rozl

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Martin

85,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta: 2i byt, min. 50m2, RUŽOMBEROK

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta 2-izbový byt v RUŽOMBERKU. Rozloha bytu od 50 m2, kompletná rekonš

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

130,000 €

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta: 3i byt, od 70m2, RUŽOMBEROK, do 150.000,- €

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta 3-izbový byt v RUŽOMBERKU. Rozloha bytu od 70m2. Po rekonštrukcii.

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

150,000 €

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta 3-izbový byt - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 68 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po

Publikované: 15.04.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

140,000 € 2059 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta 2-izbový byt, balkón, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | 0 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

128,000 €

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta 1-izbový byt, balkón, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Mierové námestie | 0 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

110,000 €

člen NARKS

SÚRNE!!! Kúpim Rodinný dom v okrese Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rodinný dom | 140 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta Rodinný dom v okrese Dolný Kubín. Dom v okolí Dolného Kubína

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na kúpa Dolný Kubín

180,000 € 1286 €/m²

člen NARKS

HĽADÁME pre klienta: 2 izb. by alebo 3 izb. byt, LEDNICKÉ ROVNE

Reality Lednické Rovne

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta 2-izbový byt alebo 3-izbový byt, a to v obci LEDNICKÉ ROVNE. CENU

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Lednické Rovne

Cena dohodou

člen NARKS

Mladý pár hľadá trojizbový byt v okolí Zvolena – Zvolen / Zlatý Potok

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre mladý pár – stabilný príjem, nemajú deti – hľadáme trojizbový byt (3 + kk / 3 + 1) v meste

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

190,000 €

člen NARKS

HĽADÁM: 3-izbový byt, cca 72 m2, SKALICA, Holíč do 110.000,- €

Reality Skalica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v lokalite SKALIC, Holíč Celková rozloha cca 72

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Skalica

110,000 €

člen NARKS

HĽADÁM: 3-izbový byt, cca 72 m2, SENICA, do 100.000,- €

Reality Senica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v lokalite SENICA. Celková rozloha cca 72 m2.

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 €

člen NARKS

HĽADÁM: 1-izbový byt do 72.000,- €, cca 31 m2, SKALICA

Reality Skalica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 1-izbový byt v lokalite SKALICA. Celková rozloha cca 31 m2.

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026