AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Popis nehnuteľnosti AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Starom meste

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Hľadáme na kúpu 1-izbový byt, garsónku – seriózny záujem

Reality Partizánske

1 izbový byt | Malá Okružná | 35 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group hľadá 1-izbový byt, garzonku pre konkrétneho

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

70,000 € 2000 €/m²

člen NARKS

Kúpime pozemok na Poľane!

Reality Hriňová

Lesná pôda | - | 0 m²

Hľadáme a kúpime pozemok na Poľane. LOKALITA: Hrochotská dolina, vnútro kaldery alebo okolie h

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Hriňová

10,000 €

člen NARKS

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izb. byt v pôvodnom stave v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Pavla Horova | 0 m²

Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadáme 1-izb. byt v hotovosti v Devínskej Novej Vsi. po

Publikované: 13.02.2020 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

115,000 €

HĽADÁME BYT PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Smreka | 60 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 2- až 3-izbový byt v lokalite Devínska Nová Ves. Požia

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

SRG | Pre klienta hľadáme 1izb. alebo 2izb. byt | Platba ► hotovosť

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Šoltésovej | 36 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1izb. alebo 2izb. byt najmä na sídlisku JUH a blízko centra na

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Byty na kúpa Nové Zámky

Cena dohodou

Hľadáme 1–1,5 izbový byt v Humennom pre hotovostnú klientku.

Reality Humenné

1 izbový byt | 40 m²

Máte na predaj 1 až 1,5 izbový byt v Humennom? Neváhajte nás kontaktovať – máme serióznu klient

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Humenné

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Hľadáme pre klienta 1izbový byt alebo garsónku v BA - Vrakuňa alebo Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Lotyšská | 0 m²

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme 1 izbový byt v lokalite Bratislava - Vrakuňa alebo Poduna

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena na vyžiadanie

Hľadáme pre klienta 2 izbový byt alebo 2-garsónku v Šamoríne.

Reality Šamorín

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme 2 izbový byt alebo 2-garsónku v lokalite Šamorín. Rýchl

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na kúpa Šamorín

Cena na vyžiadanie

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Čiližská | 0 m²

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

Cena na vyžiadanie

Hľadáme pre klienta 4 izbový byt v šamoríne

Reality Šamorín

4 izbový byt | Nezadaná | 90 m²

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme 4 izbový byt s malou záhradou alebo väčšou terasou v menš

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na kúpa Šamorín

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta garsónku v BA - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Námestie Hraničiarov | 0 m²

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme garsónku v lokalite Bratislava - Petržalka. Rýchly a ko

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

TARGETreal | Kúpa: 5izbový rodinný dom, okolie Žiliny

Reality Žilina

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 5-izbový rodinný dom v blízkom okolí Žiliny, prípadne Martin.

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

Hľadám 1 izb. byt v Radvani / Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 41 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici - časť Radvaň / Fončorda. Platba v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

120,000 € 2927 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám 1-izbový byt v meste Dolný Kubín. Ďakujem za ponuky

Reality Dolný Kubín

1 izbový byt | Dolný Kubín | 45 m²

Hľadám 1-izbový byt v meste Dolný Kubín, najlepšie v lokalite Brezovec, Bysterec. Byt môže byť

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

95,000 € 2111 €/m²

člen NARKS

Súrne kúpim 3-izb. byt v Dolnom Kubíne, Veľký Bysterec

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v Dolnom Kubíne, v lokalite Veľký Bysterec. Byt

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

140,000 € 2000 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 4-izbový byt v Dolnom Kubíne. Ponúknite prosím.

Reality Dolný Kubín

4 izbový byt | Bysterec | 80 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 4 izbový byt v meste Dolný Kubín. Hľadáme byt po kompletnej,

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

170,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

KÚPIM 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V POPRADE,MATEJOVCE,VEĹKA

Reality Poprad

2 izbový byt | Poprad | 0 m²

AstonReal - Súrne hľadám pre konkrétneho klienta, 2-izbový byt. Neprerobený, alebo čiastočne pr

Publikované: 27.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Súrne hľadám pre klienta - POPRAD-NOVÝ JUH - 2-izbový byt

Reality Poprad

2 izbový byt | Letná | 50 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Poprade na Novom juhu - ulica nerozhoduje. Sta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Poprad

150,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta: 1izbový byt - RUŽOMBEROK

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Ružomberok | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v RUŽOMBERKU. Lokalita Polík, centrum, Plavisko. Rozl

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

90,000 €

člen NARKS

HĽADÁME pre klienta 3i byt s balkónom, POVAŽSKÁ BYSTRICA - Lánska, SNP

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt v POVAŽSKEJ BYSTRICI, ulica Lánska

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

135,000 €

člen NARKS

dostali sme DOPYT! hľadáme pre klienta CHATU, do 260.000,- €, DONOVALY

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 125 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal HĽADÁ pre klienta CHATU v lokalite DONOVALY. Cena nehnuteľnosti

Publikované: 24.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Donovaly

260,000 € 2080 €/m²

člen NARKS

dostali sme DOPYT ! hľadáme Rodinný dom, POVAŽSKÁ BYSTRICA a okolie

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta rodinný dom v POVAŽSKEJ BYSTRICI. Cena nehnute

Publikované: 20.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na kúpa Považská Bystrica

160,000 €

člen NARKS

dostali sme DOPYT ! hľadáme stavebný POZEMOK, VYSOKÉ TATRY, cca 600 m2

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal HĽADÁ pre klienta STAVEBNÝ POZEMOK v lokalite VYSOKÉ TATRY. Cena

Publikované: 24.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na kúpa Vysoké Tatry

180 €/m2 180 €/m2

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Rodinné domy na predaj (23093)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30421)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie