Kúpime 3i byt v KK a okolí, možnosť zámeny

Reality Kežmarok

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime 3i byt v KK a okolí - ponúknite na 0918 606 438, recomp@recomp.sk Žiadne skryté poplatk

Publikované: 08.12.2013 Aktualizované: 29.01.2021
Byty na kúpa Kežmarok

100,000 €

Hľadáme garáž / pozemok na garáž v Poprade

Reality Poprad

Komerčná zóna | 30 m²

Pre klienta hľadáme garáž alebo pozemok na výstavbu garáže v Poprade. Prosím kontaktujte realit

Publikované: 11.02.2010 Aktualizované: 29.01.2021
Pozemky na kúpa Poprad

10,000 € 333 €/m²

Hľadáme byty v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | 10 m²

Pre našich klientov hľadáme 1, 2, 3 izbové byty v meste Poprad a jeho okolí. Prosim kontaktova

Publikované: 08.02.2012 Aktualizované: 29.01.2021
Byty na kúpa Poprad

100,000 € 10000 €/m²

PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA HĽADÁME 4-IZBOVÝ BYT V POPRADE

Reality Poprad

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre seriózneho a finančne pripraveného klienta hľadáme na kúpu 4-izbový byt v meste Poprad, na

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

Kúpime stavebný pozemok prípadne budovu na podnikanie v Poprade

Reality Poprad

Komerčná zóna | 1 m²

Hľadáme pozemok na výstavbu komerčných nehnuteľností, prípadne budovu v Poprade a okolí. Ponúkn

Publikované: 13.11.2013 Aktualizované: 29.01.2021
Pozemky na kúpa Poprad

Cena dohodou

Kúpime 2-200ha ornej pôdy na východnom Slovensku

Reality Poprad

Orná pôda | 999,999.99 m²

Pre nášho klienta hľadáme 2-200 ha ornej pôdy na východnom Slovensku. Cena do 0,30 €/m2. Ďalší

Publikované: 03.10.2012 Aktualizované: 29.01.2021
Pozemky na kúpa Poprad

0.3 €/m2 0 €/m2

Hľadáme stavebný pozemok na RD v Poprade a širšom okolí

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Hľadáme stavebný pozemok na rodinný dom v v Poprade a okolí. Klient má seriózny záujem. Pre via

Publikované: 08.02.2012 Aktualizované: 29.01.2021
Pozemky na kúpa Poprad

Cena dohodou

Kúpime 3-izb byt v PP, od 70m2, najlepšie pôvodný stav

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Pre klienta v zahraničí hľadáme 3-izbový byt s výmerou najmenej 70m2 v Poprade. Ponúknite. Pôvo

Publikované: 29.10.2012 Aktualizované: 29.01.2021
Byty na kúpa Poprad

1,000,000 € 1000000 €/m²

Kúpime garzónku alebo 1-izbový byt v okrese Kežmarok

Reality Kežmarok

1 izbový byt | 20 m²

Pre nášho klienta súrne hľadáme - kúpime garzónku alebo 1-izbový byt v lokalite Kežmarok a okol

Publikované: 08.02.2012 Aktualizované: 29.01.2021
Byty na kúpa Kežmarok

100,000 € 5000 €/m²

Hľadáme - kúpime RD v okrese Kežmarok

Reality Kežmarok

Rodinný dom | 1 m²

Pre nášho klienta hľadáme samostatne stojací dom (nie spoločné steny so susedom) v okrese Kežma

Publikované: 08.02.2012 Aktualizované: 29.01.2021
Domy na kúpa Kežmarok

99,999,999 € 99999999 €/m²

Kúpime 3-4-izbový byt v Poprade, prípadne okolí

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový - 4-izbový byt v Poprade. Ponúknite na 0918 606 438 al

Publikované: 05.11.2013 Aktualizované: 29.01.2021
Byty na kúpa Poprad

1,000,000 € 1000000 €/m²

Kúpime stavebný pozemok v Spišskej Belej a okolí

Reality Spišská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Pre klienta hľadáme stavebný pozemok v Spišskej Belej a okolí. Ponúknite na 0918 606 438 alebo

Publikované: 11.11.2013 Aktualizované: 29.01.2021
Pozemky na kúpa Spišská Belá

1,000,000 € 1250 €/m²

Kúpime pozemok na sklad + bývanie v PP centre alebo Západ

Reality Poprad

Komerčná zóna | Nezadaná | 0 m²

Kúpime pozemok na sklad + bývanie v PP centre alebo Západ. Ponúknite na 0918 606 438 Žiadne sk

Publikované: 11.12.2014 Aktualizované: 29.01.2021
Pozemky na kúpa Poprad

120,000 €

Hľadáme chatu alebo rodinný domček v okolí Popradu

Reality Poprad

Chata, drevenica, zrub | 10 m²

V Poprade a blízkom okolí hľadáme pre nášho klienta chatku alebo rodinný domček na samote. Pros

Publikované: 11.02.2010 Aktualizované: 29.01.2021
Chaty a chalupy na kúpa Poprad

Cena dohodou

Hľadáme 1-i byt v Poprade a okolí

Reality Poprad

1 izbový byt | 20 m²

Hľadáme lacný, prípadne zrekonštruovaný byt v Poprade a okolí. Veľmi dobrú ponuku vyplatíme v h

Publikované: 11.02.2010 Aktualizované: 29.01.2021
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

Kúpime 2-izbový byt v PP a okolí

Reality Poprad

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime 2i byt v PP a okolí. Ponúknite na 0918 606 438 alebo recomp@recomp.sk Žiadne skryté pop

Publikované: 02.04.2013 Aktualizované: 29.01.2021
Byty na kúpa Poprad

99,999,999 €

Máme zaujem o kupu 3i alebo 4i na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

Klient prejavil záujem o kupu 3i alebo 4i bytu na začiatku Petržalky, preferuje pôvodný stav, i

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Hľadám dvojizbový byt pre moju klientku v Devínskej Novej Vsi.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám dvojizbový byt v Devínskej Novej Vsi. Ako realitný maklér hľadám pre moju klientku, star

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

Máme pre Váš riešenie ako predať nehnuteľnosť do 20 dní

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 22 m²

Potrebujete rýchlo predať nehnuteľnosť? Sú výkupné ceny pre Vás nevýhodné? Ponúkame Vám riešen

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 20.11.2024
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

250,000 € 11364 €/m²

Hľadám dvojzbový byt pre moju klientku na kúpu v Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám dvojizbový byt v Petržalke - Bratislava. Ako realitný maklér hľadám pre moju klientku,

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Hľadáme pre našich klientov byty, rodinné domy v Maďarsku/Rajka/Bezenye/Hegyeshalom a okolie. HU.

Reality Rajka

1 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Hľadáme pre našich konkrétnych klientov byty, rodinné domy v Maďarsku /Rajka / Bezenye / Hegyes

Publikované: 16.04.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rajka

200,000 €

Hľadám pre klienta 4 izbový byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krásnohorská | 87 m²

Hľadám pre klienta 4 izbový byt v Petržalke, Bratislava V. Byt v pôvodnom stave s balkónom či

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

250,000 € 2874 €/m²

HĽADÁME NA KÚPU 2 ALEBO 3 IZBOVÝ BYT

Reality Skalica

2 izbový byt | SNP | 55 m²

Súrne hľadám pre konkrétnych klientov 2 alebo 3 izbový byt v Skalici alebo v blízkom okolí. Ak

Publikované: 01.04.2021 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Skalica

120,000 € 2182 €/m²

Hľadám 2 - izbový byt pre klienta s loggiou, balkónom alebo terasou

Reality Nitra

2 izbový byt | Nitra | 50 m²

Hľadám 2 - izbový byt v Nitre- pre konkrétneho klienta s loggiou, balkónom alebo terasou. Loka

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23095)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30423)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie