2 izbový byt | - | 60 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Ružinove. Byt by nemal byť na prvom ani
250,000 € 4167 €/m²
3 izbový byt | - | 50 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v Piešťanoch. Byt by nemal byť na prvom an
190,000 € 3800 €/m²
1 izbový byt | 0 m²
PREDÁVATE BYT V OKRESE PREŠOV? MÁME PRE VÁS KONKRÉTNEHO KUPUJÚCEHO! Pre nášho seriózneho klient
Cena dohodou
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Martine na investičné účely. Garsónku do ceny 90
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Žiline na investičné účely. 2 izbový byt do ceny 1
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Žiline na investičné účely. Garsónku do ceny 115
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre hotovostného klienta 3 izb. byt v pôvodnom stave, v Žiline na sídlisku Solinky. -
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Kysuckom Novom Meste na investičné účely. 2 izbový
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Kysuckom Novom Meste na investičné účely. Garsón
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Martine na investičné účely. 2 izbový byt do ceny
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Bytči na investičné účely. 2 izbový byt do ceny 14
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Bytči na investičné účely. Garsónku do ceny 100.
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | Nezadaná | 30 m²
Zháňam pre moju klientku 1-izbový byt v Trnave , lokalita nie je presne určená, balkón nie je
130,000 € 4333 €/m²
Garsónka | Nezadaná | 20 m²
Zháňam pre moju klientku garsónku alebo 1-izbový byt v Trnave , lokalita nie je presne určená,
110,000 € 5500 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 30 m²
Zháňam pre mojich klientov 1-izb. byt v Trnave , najlepšie Poštová, Olympijská, Okružná, Vetern
125,000 € 4167 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 350 m²
Pre nášho klienta hľadáme pozemok - pre rodinný dom. Lokalita : Trenčín a v blízkom okolí mesta
60,000 € 171 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²
Súrne hľadám dvojizbový byt v Petržalke. Primárne klienta zaujíma prerobený byt na začiatku Pe
200,000 € 200000 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²
Súrne hľadám dvojizbový byt v Pezinku. Primárne klienta zaujíma prerobený byt, resp. nonostavb
180,000 € 180000 €/m²
Garáž | šalgotarjánska | 15 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám garáž v lokalite Fončorda, ulica Šalgotarjánska. Prípadne aj iné
Cena dohodou
2 izbový byt | 0 m²
JK043D Ponúknite pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v Prešove. Za ponuky vopred ďakujem. Ak
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
JK046DOP Dobrý deň, pre klientov hľadám 3-izbový byt v Prešove. ďakujem za ponuky. Ak Vás moja
Cena dohodou
Orná pôda | 1 m²
JK011PD DJS Reality, hľadá pre klienta pozemok v týchto lokalitách Ľutina, Olejníkov, Majdan, A
100,000 € 100000 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
JK045DOP Prajem pekný deň, pre nášho klienta hľadáme 1 alebo 2 izbový byt v Prešove. Za každú p
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky - na výstavbu bytov, rodinných domov, domu pre seni
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.