Garsónka | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 748201322
500 € 7 €/m²
Plocha pre reklamu | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 655465915
500 € 7 €/m²
Garsónka | Rustaveliho | 35 m²
Ponúkame Vám na prenájom garsónku na Rustaveliho ulici. Byt s výmerou 28,2 m2, ktorý disponuje
650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Levočská | 1,165 m²
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADO
190,000 € 163 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom so záhradou, terasou a parkovaním v novej zástavbe
355,000 € 3227 €/m²
3 izbový byt | Nám. priateľstva | 80 m²
Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj mimoriadne priestranný, svetlý a veľmi pr
137,900 € 1724 €/m²
Záhrada | 380 m²
Vo výhradnej spolupráci Vám ponúkame na predaj záhradu v obci Kysucké Nové Mesto. Pozemok má r
39,900 € 105 €/m²
3 izbový byt | Čsl. armády | 69 m²
Polohovo skvelý byt, len pár metrov od Hlavnej ulice, je ideálny pre toho kto kto chce bývať pr
249,000 € 3609 €/m²
3 izbový byt | Šarovce | 74 m²
Ponúkame na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt Šarovce. Dispozíciu bytu tvoria tri izby,
84,000 € 1068 €/m²
2 izbový byt | Štvrť SNP | 67 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach, štvrť SNP. Dispozíciu bytu tvoria :
113,000 € 1687 €/m²
Iný rekreačný objekt | Staré Levice | 25 m²
Predaj viničného domu s veľkým pozemkom – Levice (okrajová časť) Ponúkame na predaj viničný do
39,900 € 1596 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 260 m²
Na predaj čarovná kamenná chalupa/dom s pekným pozemkom (1207 m²) – Malý Kiar (Levice) Hľadá
88,000 € 338 €/m²
Iný rekreačný objekt | Staré Levice | 60 m²
Pokoj, priestor a potenciál – viničný dom s veľkým pozemkom v Leviciach! Hľadáte miesto na o
39,900 € 665 €/m²
Rodinný dom | nezadané | 167 m²
Ponúkame na predaj slnečný, rodinný dom v meste Zlaté Moravce. Rodinný dom je veľmi kvalitne po
174,000 € 1102 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Vysoká | 120 m²
Ponúkam na predaj krásnu chalupu s veľkým pozemkom- rodinný dom v obci Vysoká , okres Banská Št
94,000 € 783 €/m²
2 izbový byt | Lipová | 57.3 m²
Ponúkam výhradne na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt v obci Tlmače, časť Lipník na vyvýšenom
73,000 € 1274 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mlynská | 72 m²
ĽÚBITE DREVENICE? DOKÁŽETE OCENIŤ PÔVODNÚ SLOVENSKÚ ARCHITEKTÚRU? TÚŽITE PO AUTENTICKOSTI V A
54,900 € 763 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 761 m²
Predaj pozemku v katastrálnom území Senec. Výmera 600 - 825 m2 + podiel na prístupovej ceste 1
56,000 € 74 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Szalaszend
ID129-12-DERUE: Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Szalaszend, v Maďarsku. Rodinný dom je pe
44,000 €
Garsónka | Kpt. Jaroša | 24 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom krásnu, útulnú garsónku na ul. Kapitána Jaroša - Darg
500 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Košická | 44 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom krásny 2-izb. byt s dvoma loggiami v 12 ročnom
700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,644 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok v obci Veľké Úľany, okres Galan
224,900 € 85 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 94 m²
Ponúkame na predaj útulný viničný domček nachádzajúci sa v obci Podlužany, ktorá je najbližšou
35,000 € 372 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom na Hornom Ohaji, m
184,000 € 1227 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.