VÝHODNÁ PONUKA - 4 izbový bungalov v HOLODOME s potokom na pozemku

Reality Prašník

Rodinný dom | Prašník | 100.2 m²

!!!VÝHODNÁ PONUKA !!! Ponúkame Vám na predaj za zvýhodnenú cenu 195.500 € HOLODOM 4 izbového bu

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Prašník

195,500 € 1555 €/m²

Top
Top

TOP Novinka priamo od developera: Výborne riešený nový 6 izb. rodinný dom v štandarde v Dúbravke aj pre VEĽKÚ RODINU !

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | 155 m²

Luxus, ktorý si zaslúžite. Domov, ktorý vás očarí. Na predaj je posledný dom: holodom v cene

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

669,900 € 4761 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NA PREDAJ 5IZBOVÝ MEZONET S TERASOU A LODŽIOU KOCEĽOVA, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Koceľova | 125.3 m²

Lemonpie exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 5-izbový mezonet so slnečnou terasou, lodžiou a

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

509,000 € 4062 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3-izbový byt – komfort pre rodiny, veľkorysé presvetlenie a prémiový štandard (66–69,52 m²)

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Senecka cesta | 69.51 m²

3-izbové byty v projekte púpavy Bernolák sú ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú kvalitné bývanie

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

207,000 € 2978 €/m²

Top
Top

4-izbový byt – veľkorysý priestor pre náročných, prémiový štandard v cene (87,74 m²–89,59 m²)

Reality Bernolákovo

4 izbový byt | Senecka cesta | 87.74 m²

Najväčšie byty v projekte púpavy Bernolák sú určené pre tých, ktorí hľadajú priestor, svetlo a

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

285,300 € 3252 €/m²

Top
Top

2,5-izbový byt – flexibilný priestor, ideálny pre prácu z domu či menšiu rodinu (58 m²)

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Senecka cesta | 58.02 m²

Najuniverzálnejšia dispozícia projektu – 2,5-izbový byt – je perfektnou voľbou pre tých, ktorí

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Bernolákovo

194,700 € 3356 €/m²

Top
Top

Púpava development ponúka luxusné 4-izbové mezonety v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

4 izbový byt | Športová | 91.8 m²

Púpava development prináša do Trnavy výnimočné 4-izbové mezonety s výmerou až 182,17 m², ktoré

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

541,000 € 5893 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

OCCAM | SKOLAUDOVANÉ Prémiová 5i novostavba navrhnutá s dôrazom na dizajn a komfort - Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Čerešňová | 203.2 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom, situovaný na tichej

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

949,000 € 4670 €/m²

Top
Top

OCCAM | Exkluzívny Chalet so súkromným wellness | Jasná – Nízke Tatry

Reality Demänovská Dolina

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 351 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný horský chalet so súkromným in-house wellne

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny 2-izbovy dvojpodlažný apartmán v centre strediska Jasná

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | 51.19 m²

Ponúkame na predaj luxusný apartmán v projekte Jasná Central Resort Hotel priamo v centre celor

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

Moderný 1-izbový byt v Nitre s nadupanými technológiami!

Reality Nitra

1 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 34.04 m²

Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý vám ušetrí na energiách a zároveň ponúkne komfort

Publikované: 18.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

138,900 € 3006 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt v novostavbe s veľkou terasou, Vrbové

Reality Vrbové

2 izbový byt | Družstevná | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstav

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Vrbové

107,900 €/mesiac 2398 €/mesiac/m²

Top
Top

3-izbový byt v novostavbe s veľkou terasou

Reality Vrbové

3 izbový byt | Družstevná | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstav

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Vrbové

121,900 €/mesiac 1847 €/mesiac/m²

Top
Top

OCCAM | Podkrovný mezonet s výnimočnou polohou na Puškinovej ulici v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Puškinova | 115 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj netradičný loftový podkrovný mezonet v historickej b

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3035 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i novostavba bungalov 100m2, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed

Publikované: 26.11.2021 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Na PRENÁJOM priestor 210m2 s výkladom do ulice v priamom centre mesta Nitra

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Štefánikova trieda | 210 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Automation Testing title 366618262

Reality Medzilaborce

Reštaurácia | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 700447733

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

TEHLOVÝ 3-izb. byt pri radnici (69 m²) krásne parkety + balkón / Staré mesto - Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Čsl. armády | 69 m²

Polohovo skvelý byt, len pár metrov od Hlavnej ulice, je ideálny pre toho kto kto chce bývať pr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3609 €/m²

Novinka
Novinka

NA predaj 3 izbový byt s garážou a záhradou, Šarovce, okres Levice

Reality Šarovce

3 izbový byt | Šarovce | 74 m²

Ponúkame na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt Šarovce. Dispozíciu bytu tvoria tri izby,

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Šarovce

84,000 € 1068 €/m²

Na predaj 2 izbový byt Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 67 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach, štvrť SNP. Dispozíciu bytu tvoria :

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

113,000 € 1687 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA predaj viničný dom Levice

Reality Levice

Iný rekreačný objekt | Staré Levice | 25 m²

Predaj viničného domu s veľkým pozemkom – Levice (okrajová časť) Ponúkame na predaj viničný do

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

39,900 € 1596 €/m²

Na predaj čarovná kamenná chalupa/dom s pekným pozemkom (1207m²) – Malý Kiar (Levice)

Reality Levice

Rodinný dom | Nezadaná | 260 m²

Na predaj čarovná kamenná chalupa/dom s pekným pozemkom (1207 m²) – Malý Kiar (Levice) Hľadá

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Levice

88,000 € 338 €/m²

Na predaj viničný dom LEvice

Reality Levice

Iný rekreačný objekt | Staré Levice | 60 m²

Pokoj, priestor a potenciál – viničný dom s veľkým pozemkom v Leviciach! Hľadáte miesto na o

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

39,900 € 665 €/m²

Ponúkame na predaj pekný, slnečný rodinný dom v Zlatých Moravciach v tichej lokalite

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | nezadané | 167 m²

Ponúkame na predaj slnečný, rodinný dom v meste Zlaté Moravce. Rodinný dom je veľmi kvalitne po

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

174,000 € 1102 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality v Martine (747)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Rodinné domy na predaj (22989)
Upresniť hľadanie