2 IZB. A 3 IZB. APARTMÁNY, NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

149,900 € 2306 €/m²

BOSEN | Chata na pozemku 1629 m² v srdci prírody, Studienka

Reality Studienka

Chalupa, rekreačný domček | Studienka | 1,629 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výnimočný, priestranný pozemok s rekreačnou chatou v tichej a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Studienka

179,000 € 110 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Predaj, Pozemok pre výstavbu rodinného domu, Poľný Kesov

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 601 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok v obytnej časti obce Poľný Kesov, určený na výstavbu rodin

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

76,000 € 126 €/m²

Novinka
Novinka

BONJOUR REAL: Štýlový smart byt v novostavbe s loggiou, chladením a prémiovým komfortom | Trnava – Pekné pole

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Titusa Zemana | 130 m²

Štýlový smart byt v novostavbe s loggiou, chladením a prémiovým komfortom | Trnava – Pekné pole

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

237,000 € 1823 €/m²

Novinka
Novinka

Variabilný nebytový priestor v projekte KOLOSEO – Tomášikova ul., Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Tomášikova | 372 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA | Variabilný nebytový priestor v projekte KOLOSEO – Tomášikova ul., Bratislav

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

651,000 € 1750 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt | Michalovce – Východ

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kyjevská | 65 m²

ID:520 GE-MAX Reality ponúka na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

134,900 € 2075 €/m²

Novinka
Novinka

4 izb. byt na začiatku Petržalky – Vranovská ul.

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vranovská | 81 m²

Pripravujeme na predaj priestranný 4 izbový byt s pivnicou, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokal

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3085 €/m²

Predaj bytu na začiatku Petržalky - Vranovská ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vranovská | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt s pivnicou, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokalite

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3085 €/m²

Moderný, kompletne zariadený 3-izbový byt s peknou terasou – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 91.27 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej časti Petržalk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

362,000 € 3966 €/m²

Predaj RD s dvomi samostanými bytmi.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový čiastočne podpivničený murovaný rodinný dom postavený do tvaru L so

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

388,900 € 1945 €/m²

Prenájom 3 izbový byt / zariadený a vybavený / balkón / klimatizácia / sídl.Žabník ul. Lúčna

Reality Prievidza

3 izbový byt | Lúčna | 66 m²

LARES reality // ponúkame na dlhodobý prenájom ( min. 1 rok ) 3 izbový byt, na sídlisku Žabník,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izb. byt v Žiline– Hliny 7

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlinská | 46 m²

Ponúkame na prenájom útulný zariadený 2-izbový byt o výmere 45,60 m², nachádzajúci sa na 4. pos

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

470 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

4-izbový byt v rodinnom dome, dve parkovacie miesta, Košice–Myslava

Reality Košice-Myslava

4 izbový byt | 87 m²

4-izbový byt v rodinnom dome Košice–Myslava je bývanie, ktoré stiera rozdiely medzi bytom a dom

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Myslava

1,400 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj: Rekreačne chaty v obci Makov (223-Ch)

Reality Makov

Chata, drevenica, zrub | Makov | 0 m²

Ponúkame vám jedinečnú možnosť vlastniť rekreačný pozemok v srdci nádhernej prírody Kysúc. Na p

Publikované: 16.08.2024 Aktualizované: 04.02.2025
Chaty a chalupy na predaj Makov

44,000 €

člen NARKS

Predaj: Pozemok určený na výstavbu v meste Turzovka (107-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Predmier | 1,900 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v messte Turzovke , miestnej časti Predmier o c

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 12.06.2025
Pozemky na predaj Turzovka

72,200 € 38 €/m²

člen NARKS

Predaj: Slnečný stavebný pozemok v obci Svrčinovec(024-P)

Reality Svrčinovec

Pozemok pre rodinné domy | Svrčinovec | 871 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Svrčinovec o celkovej výmere 871 m2. K pozemku j

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 12.06.2025
Pozemky na predaj Svrčinovec

58,700 € 67 €/m²

člen NARKS

Predaj: Exkluzívne pekný stavebný pozemok v meste Čadca(011-P)

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Rieka | 2,308 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny slnečný pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu ,

Publikované: 10.02.2023 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Čadca

Cena dohodou

člen NARKS

PRENÁJOM: Priestranný 3-izbový byt – Okružná ulica

Reality Čadca

3 izbový byt | 64 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt na Okružnej ulici, vo vyhľadávanej lokalite s kom

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Čadca

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANY!!!Predaj: Rodinný dom v obci Stará Bystrica (346-D)

Reality Stará Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

REZERVOVANY!!! Rodinný dom v srdci Kysúc – Stará Bystrica Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Stará Bystrica

157,000 € 1570 €/m²

člen NARKS

Prenájom: 2 izbový byt Žilina - Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | Piešťanská | 66 m²

Na prenájom: Priestranný 2-izbový byt, 66 m² – Žilina, Vlčince Ponúkame na prenájom priestra

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Žilina

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom: 2 izbový byt v obci Staškov (353-B)

Reality Staškov

2 izbový byt | Staškov | 62 m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt v obci Staškov – 62 m² Ponúkame na prenájom veľký a svetl

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Staškov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANY!!!Predaj : 3 izbového bytu v obci Staškov ( 247-B)

Reality Staškov

3 izbový byt | Staškov | 71.27 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 2 - izbový byt v štádiu holobyt o rozlohe 71,27m2 ideálne pr

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Staškov

126,659 € 1777 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný rodinný dom priamo v centre Turzovky s veľkým pozemkom

Reality Turzovka

Rodinný dom | Nezadaná | 224 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj murovaný rodinný dom vo výnimočnej polohe priamo v centre mesta T

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Turzovka

169,000 € 754 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANE!!! Na predaj usadlosť pri lese s dvoma chatami, hospodárskou budovou, 3948 m² pozemok, polosamota

Reality Klokočov

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²

REZERVOVANE!!! Ponúkame na predaj exkluzívnu usadlosť s časťou lesa a veľkým rovinatým pozemkom

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Klokočov

159,500 € 1595 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1406)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (22950)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Reality v Martine (746)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30329)
Upresniť hľadanie