Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre klientov hľadáme rodinné domy , staršie ale obyvateľné do 65.000€ v okrese Zlaté Moravce .
Cena na vyžiadanie
Vinica, chmelnica | Viničná | 843 m²
Ponúkame na predaj vinicu o výmere 843m2. Vinica sa nachádza v tichej záhradkárskej lokalite, v
23,000 € 27 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 895 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok vo Velčiciach v tichej ulici. Výmera pozemku 895m2.Pozemok
60,000 € 67 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečnú ponuku rodinného domu so záhradou (1 706 m2), plaveckým bazéno
325,000 € 2955 €/m²
Garáž | Pionierska | 19 m²
Ponúkame Vám na predaj murovanú garáž s vlastnou elektrinou (vlastné el.hodiny a istič) na Pion
33,900 € 1784 €/m²
3 izbový byt | Zochová chata | 93.32 m²
Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá
216,300 € 2318 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kráľovské údolie | 951 m²
Ponúkame Vám stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu v tichej časti Starého Mesta blízkost
1,000 €/m2 1000 €/m2
Obchodné priestory | Pekná cesta | 40 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelársko-obchodný samostatný celok s toaletou na adrese Pekná cesta
600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²
149,900 € 2306 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Studienka | 1,629 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj výnimočný, priestranný pozemok s rekreačnou chatou v tichej a
179,000 € 110 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 601 m²
Na predaj ponúkame stavebný pozemok v obytnej časti obce Poľný Kesov, určený na výstavbu rodin
76,000 € 126 €/m²
2 izbový byt | Ulica Titusa Zemana | 130 m²
Štýlový smart byt v novostavbe s loggiou, chladením a prémiovým komfortom | Trnava – Pekné pole
237,000 € 1823 €/m²
Obchodné priestory | Tomášikova | 372 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA | Variabilný nebytový priestor v projekte KOLOSEO – Tomášikova ul., Bratislav
651,000 € 1750 €/m²
3 izbový byt | Kyjevská | 65 m²
ID:520 GE-MAX Reality ponúka na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit
134,900 € 2075 €/m²
4 izbový byt | Vranovská | 81 m²
Pripravujeme na predaj priestranný 4 izbový byt s pivnicou, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokal
249,900 € 3085 €/m²
3 izbový byt | Vranovská | 81 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt s pivnicou, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokalite
249,900 € 3085 €/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 91.27 m²
Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej časti Petržalk
362,000 € 3966 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový čiastočne podpivničený murovaný rodinný dom postavený do tvaru L so
388,900 € 1945 €/m²
3 izbový byt | Lúčna | 66 m²
LARES reality // ponúkame na dlhodobý prenájom ( min. 1 rok ) 3 izbový byt, na sídlisku Žabník,
530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hlinská | 46 m²
Ponúkame na prenájom útulný zariadený 2-izbový byt o výmere 45,60 m², nachádzajúci sa na 4. pos
470 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 87 m²
4-izbový byt v rodinnom dome Košice–Myslava je bývanie, ktoré stiera rozdiely medzi bytom a dom
1,400 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Chata, drevenica, zrub | Makov | 0 m²
Ponúkame vám jedinečnú možnosť vlastniť rekreačný pozemok v srdci nádhernej prírody Kysúc. Na p
44,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Predmier | 1,900 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v messte Turzovke , miestnej časti Predmier o c
72,200 € 38 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Svrčinovec | 871 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Svrčinovec o celkovej výmere 871 m2. K pozemku j
58,700 € 67 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.