Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 494.25 m²
Ponúkame na predaj podiely pozemkov v spoločnom dvore o celkovej výmere 494,25m2 za cenu 30.000
30,000 € 61 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre klienta 1iz.byt v Zlatých Moravciach. PLATBA V HOTOVOSTI PODĹA STAVU. Kontakt: Paed
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 67.37 m²
Ponúkame na prenájom 2iz.byt 67,37m2 v Zlatých Moravciach od 1.7.2026 Bytový dom je zateplený,
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 78 m²
Na prenájom 3iz. 78m2 byt zariadený na 2p. s balkónom. Bytový dom zateplený s výťahom, v tesnej
600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Vidiecky dom | 120 m²
Ponúkame na predaj starší vidiecky dom v pôvodnom stave na pozemku s prístupom z dvoch ulíc o v
74,000 € 617 €/m²
Vinica, chmelnica | Viničná | 926 m²
Ponúkame na predaj vinicu o výmere 926m2. Vinica sa nachádza v tichej záhradkárskej lokalite, v
23,000 € 25 €/m²
Rekreačný pozemok | nezadaná | 0 m²
Ponúkame na predaj rekreačný pozemok o výmere 974m2 vedený ako trvalý trávnatý porast. V oblast
26,000 €
Rodinný dom | nezadaná | 283 m²
VIDEO: link https://youtu.be/mZnTIi26Xrw Ponúkame na predaj rodinný dom a pozemok blízko cen
174,000 € 580 €/m²
Rekreačný pozemok | nezadaná | 16,487 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky v Jedľové Kostoľany. Obec Jedĺové kostoľany je podhorská obec v
Cena dohodou
Orná pôda | nezadaná | 1,964 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1964m2. Pozemok sa nachádza v Zlatých Moravciach . mestská
36.52 €/m2 37 €/m2
3 izbový byt | 62.92 m²
VIDEO: Skopíruj link do prehliadača: https://youtu.be/BVMPqdLO4kk Chcete bývať v tichom prostre
112,000 € 1780 €/m²
2 izbový byt | Hviezdoslavova | 50 m²
Pre klienta hľadáme na dlhodobý prenájom byt v Zlatých Moravciach. Ponúknite. Byt zariadený, pr
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre klientov hľadáme rodinné domy , staršie ale obyvateľné do 65.000€ v okrese Zlaté Moravce .
Cena na vyžiadanie
Vinica, chmelnica | Viničná | 843 m²
Ponúkame na predaj vinicu o výmere 843m2. Vinica sa nachádza v tichej záhradkárskej lokalite, v
23,000 € 27 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 895 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok vo Velčiciach v tichej ulici. Výmera pozemku 895m2.Pozemok
60,000 € 67 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečnú ponuku rodinného domu so záhradou (1 706 m2), plaveckým bazéno
325,000 € 2955 €/m²
Garáž | Pionierska | 19 m²
Ponúkame Vám na predaj murovanú garáž s vlastnou elektrinou (vlastné el.hodiny a istič) na Pion
33,900 € 1784 €/m²
3 izbový byt | Zochová chata | 93.32 m²
Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá
216,300 € 2318 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kráľovské údolie | 951 m²
Ponúkame Vám stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu v tichej časti Starého Mesta blízkost
1,000 €/m2 1000 €/m2
Obchodné priestory | Pekná cesta | 40 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelársko-obchodný samostatný celok s toaletou na adrese Pekná cesta
600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²
149,900 € 2306 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Studienka | 1,629 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj výnimočný, priestranný pozemok s rekreačnou chatou v tichej a
179,000 € 110 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 601 m²
Na predaj ponúkame stavebný pozemok v obytnej časti obce Poľný Kesov, určený na výstavbu rodin
76,000 € 126 €/m²
2 izbový byt | Ulica Titusa Zemana | 130 m²
Štýlový smart byt v novostavbe s loggiou, chladením a prémiovým komfortom | Trnava – Pekné pole
237,000 € 1823 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.