Predaj stavebného pozemku o výmere 1986 m2 v obci Doľany so širokou možnosťou využitia - bývanie aj podnikanie.

Reality Doľany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,986 m²

Ponúkame dva stavebné pozemky umiestnené vedľa seba, ktoré pre svoju polohu a priame napojenie

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Doľany

129,000 € 65 €/m²

Na predaj rekreačný objekt s potenciálom na penzión – Modra – Harmónia, Malé Karpaty

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Harmónia | 599 m²

Ponúkame na predaj rekreačný objekt situovaný s peknom prostredí na slnečnom rovinatom pozemku

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Objekty na predaj Modra

499,000 € 833 €/m²

Aj investične. Garsónka Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Špitálska | 20.51 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj Garsónku v Starom Meste na Špitálskej ulici.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

168,000 € 8191 €/m²

člen NARKS

Nehnuteľnosť v srdci Malých Karpát – Stupy, Pezinok

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Ro Stupy | 120 m²

Ponúkame na predaj štýlový rodinný dom, ktorý je definovaný v liste vlastníctva ako rekreačná c

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

274,900 € 2291 €/m²

101755m2 pozemku - súčasť Rekreačný areál RYBNÍK, Horná Mariková

Reality Horná Mariková

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 101,755.73 m²

Investícia s dušou v srdci prírody — Rekreačný areál RYBNÍK, Horná Mariková Hľadáte miesto, kde

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Horná Mariková

1,199,900 € 12 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľkorysý pozemok a nekonečné možnosti – rodinný dom v Častkovciach

Reality Častkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Predstavte si bývanie, kde vás ráno budí spev vtákov, kde máte dostatok priestoru pre svoju záh

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Častkovce

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba 4 izb. RD „ G“, Mníchova Lehota

Reality Mníchova Lehota

Rodinný dom | Mníchovská alej | 125.11 m²

Hľadáte Váš nový domov blízko Trenčína za rozumnú cenu? 5 STARS Realitná agentúra Vám exkluzí

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Mníchova Lehota

256,000 € 1834 €/m²

Moderné bungalovy P3 až P4 so skvelou dispozíciou obec Štvrtok okr. TN

Reality Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 108.5 m²

Ponúkame na predaj 2 identické bungalovy (s označením P3 až P4) - už len dva voľné !!! NOVOSTAV

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Štvrtok

Info v RK

Moderný bungalov P3 so skvelou dispozíciou obec Štvrtok okr. Trenčín

Reality Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 141.5 m²

Ponúkame na predaj moderný bungalovov (s označením P3 ) – Vo výstavbe!!! NOVOSTAVBA 4 izbovéh

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Štvrtok

Info v RK

Moderný bungalov P4 so skvelou dispozíciou obec Štvrtok okr. Trenčín

Reality Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 141.5 m²

Ponúkame na predaj moderný bungalovov (s označením P4 ) – VO VÝSTAVBE!!! NOVOSTAVBA 4 izbovéh

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Štvrtok

Info v RK

REZERVOVANÉ 1 izbový byt, 28m2, Teplická, Piešťany.

Reality Piešťany

1 izbový byt | Teplická | 28 m²

Štartovacie bývanie alebo investícia? Tento byt ponúka oboje . Predstavte si bývanie, kde sa sp

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Piešťany

84,990 € 3035 €/m²

Novostavba 4 izb. RD „X“, Mníchova Lehota

Reality Mníchova Lehota

Rodinný dom | Mníchovská alej | 125.11 m²

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Mníchova Lehota

271,300 € 1945 €/m²

Moderný bungalov P4 so skvelou dispozíciou

Reality Trenčín

Rodinný dom | 141.5 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Trenčín

Info v RK

Komerčný objekt na okraji obce Pravenec na pozemku o rozlohe 5457 m2

Reality Pravenec

Iný objekt | Pravenec | 1,210 m²

Hľadáte novú lokalitu a priestory pre svoje podnikanie, prípadne hľadáte nehnuteľnosť ako inv

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 03.10.2025
Objekty na predaj Pravenec

610,000 € 554 €/m²

Na predaj: TOP autoservis s 25-ročnou históriou a stabilnou klientelou – Trenčín

Reality Trenčín

Opravárenský objekt | Západná | 350 m²

Ponúkame vám na predaj dlhodobo fungujúci autoservis s bohatou 25-ročnou históriou a širokou zá

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Trenčín

Info v RK

Prenájom 3 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 97.1 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0907 537 727, 0948 061 020), ponúka na prenájom pri

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj rodinný dom v obci Lutila okres Žiar nad Hronom

Reality Lutila

Rodinný dom | 175 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj rodinný dom v obci Lutila okres

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lutila

490,000 € 2800 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinný dom Kosihovce znížená cena

Reality Kosihovce

Rodinný dom | Kosihovce | 190 m²

Na predaj poschodový rodinný dom – Kosihovce Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kosihovce

59,000 € 311 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ Záhradná chatka so záhradou Tajov Banská Bystrica

Reality Tajov

Záhradná chatka | 393 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk alebo 0944 107 803), ponúka na predaj záhradnú murovanú cha

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tajov

45,000 € 115 €/m²

Novinka
Novinka

Mimoriadne priestranný 3-izbový byt s výmerou 80 m²

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nám. priateľstva | 80 m²

Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj mimoriadne priestranný, svetlý a veľmi pr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

137,900 € 1724 €/m²

Novinka
Novinka

DELTA - Prenájom krásneho 3izb. bytu, novostavba, Poprad centrum

Reality Poprad

3 izbový byt | 78 m²

a DELTA PROPERTY Vám exkluzívne ponúka na prenájom nový 3 izbový, zariadený byt v Poprade bok

Publikované: 19.06.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Poprad

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2 izbový zariadený byt Zelené Vlčince s parkovaním

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 60.18 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt na ulici Pražská na sídlisku Vlčince v Žilin

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

225,000 € 3739 €/m²

Novinka
Novinka

Krásny rodinný dom po rekonštrukcii v Nízkych Tatrách

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 200 m²

Hľadáte miesto, kde spojíte pokoj vidieka, komfort moderného bývania a blízkosť prírody? Tento

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

285,000 € 1425 €/m²

Novinka
Novinka

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S OBÝVAČKOU S KUCHYŇOU AKO V RODINNOM DOME, NOVÁ PRECÍZNA KOMPLETNÁ REK., LAMAČ

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Studenohorská | 77 m²

Dr. Domov ponúka na predaj veľký 3-izbový byt so slnečným výhľadom v bratislavskej mestskej čas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

290,000 € 3766 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Reality v Martine (746)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (22943)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie