Ponúkame na predaj ornú pôdu, výmera 1,6 ha pri Senci.

Reality Kráľová pri Senci

Orná pôda | Šamorínska | 15,952 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o výmere 15952 m2 pri Senci, kat. úz. Kráľová pri Senci. Pozemok

Publikované: 24.01.2023 Aktualizované: 17.02.2025
Pozemky na predaj Kráľová pri Senci

7 €/m2 7 €/m2

Predaj celoročne obývateľnej chaty v peknom a tichom prostredí v obci Limbach.

Reality Limbach

Chata, drevenica, zrub | Leitne | 106.8 m²

Ponúkame na predaj peknú celoročne obývateľnú rekreačnú chatu v nádhernom kľudnom prostredí v o

Publikované: 06.10.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Limbach

308,000 € 2687 €/m²

Na predaj 4-izbový tehlový byt s vlastnou garážou v obci Budmerice

Reality Budmerice

4 izbový byt | 84.56 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový tehlový byt s garážou, nachádzajúci sa v pokojnej časti

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Budmerice

186,000 € 2200 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom blízko centra Pezinka, Sládkovičova ul.

Reality Pezinok

Rodinný dom | Sládkovičova | 75 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú rekonštrukciu, prípadne aj

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Pezinok

104,000 € 1387 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj 66á pozemok na výstavbu rodinných domov v obci Častá.

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 6,528 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 6528 m2 situovaný za novovybudovanou ulicou s výhľadom na M

Publikované: 15.03.2024 Aktualizované: 25.06.2024
Pozemky na predaj Častá

339,500 € 52 €/m²

Ponúkame na predaj 33á stavebný pozemok na výstavbu rodinných domov v obci Častá.

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 3,264 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 3349 m2 na výstavbu rodinných domov. Pozemok je si

Publikované: 15.03.2024 Aktualizované: 15.03.2024
Pozemky na predaj Častá

172,500 € 53 €/m²

Ponúkame na predaj 8á stavebný pozemok v obci Budmerice

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 800 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Budmerice. Pozemok o roz

Publikované: 07.10.2022 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Budmerice

79,000 € 99 €/m²

Kúpa - 3.izb. byt v Pezinku

Reality Pezinok

3 izbový byt | nezadaná | 0 m²

Súrne hľadáme pre klienta 3.izb. byt v Pezinku. Kontakt: 0907 437 269

Publikované: 19.10.2021 Aktualizované: 21.08.2024
Byty na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok na výstavbu RD o výmere 669 m² s možnosťou zväčšenia až na 3168 m² - obec Dlhá.

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 669 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 669 m² nachádzajúci sa v pokojnej časti o

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Dlhá

104,900 € 157 €/m²

Predaj dvoch stavebných pozemkov o celkovej výmere 1986 m2 v obci Doľany so širokou možnosťou využitia - bývanie aj podnikanie.

Reality Doľany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 1,986 m²

Ponúkame dva stavebné pozemky umiestnené vedľa seba, ktoré pre svoju polohu a priame napojenie

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Doľany

129,000 € 65 €/m²

PRENÁJOM: Multifunkčný servisno-skladový priestor (100 m²) – Pezinok, Grinava

Reality Pezinok

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na prenájom lukratívny, svetlý a nadštandardne udržiavaný priestor s rozlohou 100 m²,

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Pezinok

600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj novostavby bungalovu na pozemku o výmere 618 m² v tichej lokalite obce Budmerice

Reality Budmerice

Rodinný dom | J. Holčeka | 108 m²

Ponúkame na predaj novostavbu obľúbeného a dobre funkčne riešeného bungalovu Euroline 1471, nac

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Budmerice

369,000 € 3417 €/m²

Na predaj – polyfunkčný areál s reštauráciou, službami a parkovacou plochou

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 420 m²

Ponúkame na predaj unikátny polyfunkčný areál pozostávajúci zo známej reštaurácie Alpina s nads

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 02.09.2025
Objekty na predaj Pezinok

470,000 € 1119 €/m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú záhradnú chatu situovanú v obci Šenkvice v záhradkárskej oblasti Hájičky.

Reality Šenkvice

Záhradná chatka | 25 m²

Táto lokalita je vyhľadávaná pre dobrú dostupnosť do centra obce ako aj na železničnú stanicu.

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Šenkvice

67,000 € 2680 €/m²

Predaj rodinného domu na 18 á pozemku, v tichej lokalite blízko centra obce Častá.

Reality Častá

Rodinný dom | Sokolská | 87 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom na 18 á pozemku, v tichej lokalite a blízko centra obce Častá.

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Častá

176,000 € 2023 €/m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Šenkvice pri Pezinku.

Reality Šenkvice

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 1,893 m²

Pozemok o rozlohe 1893 m2 je rovinatý, má šírku 13 m, nachádza sa v lokalite s postupnou výstav

Publikované: 26.10.2023 Aktualizované: 06.04.2024
Pozemky na predaj Šenkvice

89,800 € 47 €/m²

Na predaj – polyfunkčný areál s reštauráciou, službami, vedľajšími stavbami a parkovacou plochou

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | 611 m²

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 02.09.2025
Objekty na predaj Pezinok

780,000 € 1277 €/m²

Ponúkame 5. izbovú dvojpodlažnú novostavbu v Kráľovej pri Senci, Čerešňová ul.

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Nezadaná | 151 m²

Ponúkame na predaj moderné rodinné domy s dvomi 5. izbovými bytovými jednotkami situované v pok

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

269,000 € 1781 €/m²

Predaj rekreačnej chaty v krásnom prírodnom prostredí na pozemku (1664 m²) – Modra, časť Harmónia.

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s možnosťou výstavby rodinného domu alebo celoročne obývateľ

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Modra

245,000 € 3500 €/m²

Na predaj – atraktívny stavebný pozemok o výmere 669 m² v Modre – Harmónii

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 669 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 669 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávane

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Modra

197,500 € 295 €/m²

Predaj exkluzívneho stavebného pozemku s územným rozhodnutím v Modre

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 706 m²

Na predaj ponúkame atraktívny stavebný pozemok o výmere 706,5 m², situovaný v pokojnej a vyhľad

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Pozemky na predaj Modra

198,000 € 280 €/m²

Predaj novostavby bungalovu na pozemku o výmere 595 m² v tichej lokalite obce Budmerice

Reality Trnava

Rodinný dom | 108 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Trnava

369,000 € 3417 €/m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom na 30á pozemku v obci Smolenice.

Reality Smolenice

Rodinný dom | Pivovarská | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovaný v malebnej obci Smolenice, nach

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Smolenice

176,000 € 3911 €/m²

Na predaj 5. izbový rodinný dom - novostavba s terasou a tromi parkovacími miestami.

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | 144.7 m²

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený rodinný dom - Euroline Junior 430, postavený z kval

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

239,900 € 1721 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality v Martine (746)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Rodinné domy na predaj (22943)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie