Na prenájom zariadenú 3-izbová chatu s balkónom na celoročné bývanie v obci Čaka

Reality Čaka

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom zariadenú 3-izbová chatu s balkónom na celoročné bývanie

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na prenájom Čaka

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok vhodný na chatu v obci Čechy

Reality Čechy

Záhrada | Nezadaná | 764 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj pozemok vhodný na chatu v obci Čechy. Rozloha pozemku je

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Čechy

9,000 € 12 €/m²

Na predaj záhrada 568m2 za Tescom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rekreačný pozemok | 568 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj záhradu 568m2 za Tescom v Nových Zámkoch. Rozloha záhrady

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

32,000 € 56 €/m²

Na predaj novostavba holodom 3-izbový rodinný dom v obci Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | Nezadaná | 73 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj novostavbu holodom 3-izbový rodinný dom v obci Čechy. Dom

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Čechy

134,000 € 1836 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom v tichej lokalite v meste Šurany okres Nové Zámky

Reality Šurany

Rodinný dom | 110 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj pekný 3-izbový rodinný dom v tichej lokalite v meste Šuran

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Šurany

199,900 € 1817 €/m²

Na predaj polyfunkčný dom spolu so samostatnou budovou v obci Komjatice, okres Nové Zámky

Reality Komjatice

Polyfunkčný objekt | 303 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj polyfunkčný dom spolu so samostatnou budovou v obci Komjat

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Komjatice

288,000 € 950 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný 6-izbový rodinný dom s bazénom a terasami v tichej časti Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 300 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 6-izbový rodinný dom s bazénom a terasami

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

319,000 € 1063 €/m²

Na prenájom nadštandardný zariadený 3-izbový byt na Podzámskej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Podzámska | 100 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom nadštandardný zariadený 3-izbový byt na Podzámskej ulici

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený, zrekonštruovaný 3-izbový byt na Šafárikovej ulici pri centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Šafárikova | 82 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom zariadený, zrekonštruovaný 3-izbový byt na Šafárikovej u

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj veľký zrekonštruovaný 2-izbový byt na Ul. S.H. Vajanského v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | S. H. Vajanského | 63 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj veľký zrekonštruovaný 2-izbový byt na Ul. S.H. Vajanského

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

122,400 € 1943 €/m²

Na prenájom garáž na T. G. Masarykovej ulici v Nových Zámkoch, v tesnej blízkosti železničnej stanice

Reality Nové Zámky

Garáž | T. G. Masaryka | 19 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom garáž na T. G. Masarykovej ulici v Nových Zámkoch, v tes

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok pri centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Iný stavebný pozemok | P. Blahu | 1,747 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pri centre mesta v Nových Zámkoch. Rozlo

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

355 € 0 €/m²

Na stavebný pozemok s celkovou výmerou 2 309 m², určený na bytovú alebo polyfunkčnú výstavbu

Reality Lučenec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Ulica J. Husa | 2,309 m²

V exkluzívnej časti centrálneho Lučenca, na ulici J. Husa, je k dispozícii stavebný pozemok s c

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Lučenec

1 € 0 €/m²

Na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt so záhradkou v obci Palárikovo

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 63 m²

Reality na kľúč vám exkluzívne ponúkajú na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt so záhra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

113,000 € 1794 €/m²

Reality Palárikovo

3 izbový byt | 63 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Palárikovo

113,000 € 1794 €/m²

Na prenájom veľký 3-izbový byt na Ul. M. R. Štefánika v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 95 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom veľký 3-izbový byt na Ul. M. R. Štefánika v Nových Zámko

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | T. Vansovej | 346 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

259,690 € 751 €/m²

Na prenájom krásny, zariadený 2-izbový byt s balkónom na Léckej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Lécka | 66 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom krásny, zariadený 2-izbový byt s balkónom na Léckej ulic

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadená garsónka na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Garsónka | Nábrežná | 20 m²

Reality na kľúč ponúka na prenájom zariadenú garsónku na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch. Úži

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

330 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný alebo kancelársky priestor priamo pred autobusovou stanicou v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Ľ. Štúra | 24 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom obchodný alebo kancelársky priestor priamo pred autobuso

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

290 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj moderné, zrekonštruované 2-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 56 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 2-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

89,500 € 1598 €/m²

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 56 m²

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

89,500 € 1598 €/m²

Na predaj krásna zariadená chata s vinohradom v obci Trávnica

Reality Trávnica

Chata, drevenica, zrub | 86 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj krásnu zariadenú chatu s vinohradom v obci Trávnica. Zast

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Trávnica

129,000 € 1500 €/m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 714m² v súkromnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 714 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 714m² v súkromnej ulici v Nových

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

122,000 € 171 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality v Martine (747)
Rodinné domy na predaj (22995)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie