Rodinný dom | Pribeta | 300 m²
Ponúkame na predaj podlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Pribeta. DOM Úžitková plocha
79,900 € 310 €/m²
Rodinný dom | Nové Zámky | 120 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza neďaleko TESCA v Nových Zámkoch. DO
315,000 € 2983 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | pri centre | 1,232 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v obci Bardoňovo. Na pozemku sa nachádza
29,800 € 24 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Komoča | 720 m²
IBA U NÁS - Ponúkame na predaj stavebné pozemky, ktoré sa budú nachádzať v súkromnej ulici v ob
43,200 € 60 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | NZ-Nesvady (ozón) | 13,463 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s Rodinným Domom, ktorý sa nachádza - NZ smer Nesvady časť
403,890 € 30 €/m²
Záhrada | Hliník | 27,605 m²
Na predaj predstavujeme veľký slnečný pozemok o výmere 27605m2. Nachádza sa vo vyhľadávanej cha
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Veľké Ludince | 1,417 m²
RK TRINITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Veľké Ludince. Pozemok: - celková ploc
18,500 € 13 €/m²
3 izbový byt | Neďaleko centra | 57.12 m²
TRINITY - Ponúkame na predaj 3-izbový byt neďaleko centra v Nových Zámkoch. Byt je pôvodne 2-iz
124,000 € 2171 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Šurianska ulica | 0 m²
Na predaj developerský pozemok v Nových Zámkoch na Šurianskej ulici s priamym napojením na hlav
859,000 €
1 izbový byt | JUH | 36.37 m²
TRINITY Ponúka EXKLUZÍVNE - Na prenájom 1-izbový byt, ktorý sa nachádza na sídlisku JUH v Novýc
300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nábrežná uica | 35 m²
Ponúkame na prenájom krásny 1-izbový byt, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite mesta v No
450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Podhajska | 322 m²
Ponúkame na predaj PENZIÓN / apartmánový dom, ktorý sa nachádza v obci Podhájska. Výhodná inves
317,000 € 984 €/m²
Záhrada | Zemné | 3,559 m²
Na predaj ponúkame záhradu, ktorá sa nachádza v obci Zemné. Záhadru je možné využiť na stavbu c
27,500 € 8 €/m²
Rodinný dom | Nové Zámky | 175 m²
RK TRINITY ponúka na predaj 4 -izbový tehlový podlažný rodinný dom v Nových Zámkoch. Nachádza s
280,000 € 1600 €/m²
Apartmánový dom | Podhájska | 25 m²
Ponúkame na predaj Apartmán v novostavbe v obci Podhájska. APARTMÁN - výmera je 25m2 - nachádz
78,000 € 3120 €/m²
Obchodné priestory | centrum | 45 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor, ktorý sa nachádza v centre mesta Nové Zámky. Priestory
360 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | centrum | 320 m²
2,560 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Garáž | Čerešňová | 18 m²
Ponúkame na prenájom kompletne prerobenú garáž, ktorá sa nachádza na čerešňovej ulici v Nových
1,000 €/rok 56 €/rok/m²
Chalupa, rekreačný domček | Podhájska | 204 m²
RK TRINITY Vám predstavuje na predaj zateplenú murovanú chatu v obci Podhájska. Nachádza sa v b
295,000 € 1446 €/m²
Orná pôda | Šurany-Palárikovo | 291,149 m²
Ponúkame exkluzívne pozemky na predaj v malebnom prostredí samoty pri meste Šurany. Rozsiahle p
5.15 €/m2 5 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | Donovaly | 140 m²
IBA U NÁS - Ponúkame Rekreačnú chatu na Donovaloch – miesto, kde čas plynie pomalšie. Hľadáte ú
159,000 € 1136 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Radava | 2,240 m²
RK TRINITY Vám ponúka na predaj krásny lukratívny stavebný pozemok v obci Radava. Nachádza sa v
67,300 € 30 €/m²
Garsónka | Kolta | 20 m²
RK TRINITY Vám ponúka na prenájom krásnu garsónku v obci Kolta. Nachádza sa vo vyhľadávanej lo
300 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | hlavny ťah | 970 m²
Ponúkame IBA U NÁS - Na predaj objekt ,,INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ,, v obci Gbelce. V galérii nájde
340,000 € 351 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.