Hľadám dvojzbový byt pre moju klientku na kúpu v Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám dvojizbový byt v Petržalke - Bratislava. Ako realitný maklér hľadám pre moju klientku,

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

na predaj usadlosť Horné Sŕnie - Čakanov CHKO Biele Karpaty 6246m2

Reality Horné Srnie

Rodinný dom | Nevyplnená | 190 m²

RE/MAX ponúka na predaj usadlosť v nádhernom prostredí CHKO Biele Karpaty( Horné Sŕnie - Čakan

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Horné Srnie

299,000 € 1574 €/m²

Komerčné priestory 7033m2, hala + pozemok, Košice - Barca

Reality Košice-Barca

Priestor pre sklad | Barčianska | 7,033 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestory na podnikanie v Košiciach v Barci. Jedin

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Košice-Barca

3,500,000 € 498 €/m²

na predaj 2-izbový byt 81m2 Bobot + garáž

Reality Bobot

2 izbový byt | Nevyplnená | 81 m²

RE/​MAX ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový s garážou byt o celkovej výmere 8

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bobot

115,000 € 1420 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

na predaj rodinný dom/rekreačný objekt - Dolná Poruba 880m2

Reality Dolná Poruba

Rodinný dom | Nevyplnená | 90 m²

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom vhodný na rekreačné účely ale aj na celoročné bývanie v n

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolná Poruba

99,900 € 1110 €/m²

REMAX Ponúka na prenájom nebytový objekt s kancelársko / prevádzkovými priestormi

Reality Bratislava-Rača

Polyfunkčný objekt | Račianska | 573 m²

Budova sa nachádza v oplotenom areáli, ktorý je monitorovaný kamerovým systémom a strážený str

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

4,583 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Váš druhý domov pri Malage: Moderné apartmány 5 min od pláže

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nevyplnená | 134 m²

RE/MAX ponúka projekt Idilia -Terram v Rincon de la Victoria ponúka luxusné a kompletne vybav

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 3134 €/m²

Perspektívna budova s pozemkom 2348m2, pri Hanušovciach nad Topľou

Reality Remeniny

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 2,348 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj priestrannú budovu: * s rozlohou 313m2 * veľkým pozemkom 2348m2

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Remeniny

Cena dohodou

Veľký 2, 5 izbový byt, 74 m2, Košice Juh , Južná Trieda pri Astorii

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Južná trieda | 74 m²

Na prenájom veľký zrekonštruovaný 2,5 izbový byt pri OC Astória s balkónom, veľká kúpelňa, na

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rodinný dom v Moravskom Lieskovom

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nevyplnená | 90 m²

Vo výhradnom zastúpení RE/MAX Exclusive ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Moravské

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

Cena dohodou

Pozemok pre záhradnú chatku

Reality Jablonka

Záhrada | Nevyplnená | 403 m²

Vo výhradnom zastúpení predáme pozemok pre rekreáciu, s možnosťou výstavby záhradnej chatky v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Jablonka

29,000 € 72 €/m²

Prenájom Billboardu v Novom Meste nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 12 m²

Ponúkame na prenájom Billboard v Novom Meste nad Váhom, 5 m x 2,5 m Cena je za 1 stranu / mes

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Nové Mesto nad Váhom

135 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Investičný pozemok 17 000m2

Reality Dolné Srnie

Orná pôda | Nevyplnená | 17,000 m²

Realitná kancelária RE/MAX Exclusive ponúka na predaj investičný pozemok v katastri obce Dolné

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Srnie

8.5 €/m2 9 €/m2

Komerčný areál 27828 m2 + hala, Košice Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 27,828 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj rozsiahly komerčný areál na podnikanie

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

Investičný stavebný pozemok v Piešťanoch

Reality Piešťany

Komerčná zóna | 22,272 m²

RE/MAX Exclusive ponúka na predaj investičný stavebný pozemok s výmerou 22 272 m2 v meste Pieš

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

84.87 €/m2 85 €/m2

REMAX exkluzívne ponúka na prenájom komerčné priestory na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 185 m²

Priestory sa nachádzajú na 2. Podlaží budovy na Račianskej ul.188, v oplotenom areáli, ktorý j

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

1,663 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Veľký stavebný pozemok vo Veľkých Úľanoch – Ideálna investícia pre developerov

Reality Veľké Úľany

Komerčná zóna | Nevyplnená | 8,857 m²

Hľadáte rozsiahly pozemok s možnosťou výstavby rodinných domov, radovej zástavby alebo iného d

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

664,900 € 75 €/m²

Záhradné centrum na prenájom, 1800m2, Snina

Reality Snina

Obchodné priestory | Budovateľská | 1,800 m²

NOVINKA Milovníci kvetov a prírody - Výborná príležitosť Snina, ul. Budovateľská Na PRENÁJOM

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Snina

1,700 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na predaj dva byty, garáž, dvor, terasa, centrum mesta Veľký Meder

Reality Veľký Meder

5 a viac izbový byt | Kúpeľná | 150 m²

Dva byty pod jednou strechou v centre Veľkého Medera Hľadáte bývanie pre väčšiu rodinu, alebo

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

139,900 € 933 €/m²

NA PRENÁJOM: 3i Bungalow s terasou, v tesnej blízkosti Šulianského Jazera.

Reality Bodíky

Rodinný dom | Nevyplnená | 76 m²

Ponúkam Vám na prenájom 3i komfortný rodinný dom v novovybudovanej časti dediny Bodíky. Dom sa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bodíky

1,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: 3IZBOVÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ BYT, BACSÁKOVA ULICA - DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Bacsákova | 115 m²

LUXUSNÝ 3-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM V NOVOSTAVBE – ÚPLNÉ CENTRUM DUNAJSKEJ STREDY Ponúkame na pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

1,700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVÁCIA!! Predaj 3 izbového bytu v Dunajskej Strede, Radničné námestie, 70 m2, centrum mesta

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Radničné námestie | 70 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s rozlohou 70 m2 na 4.posc

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, Zálužicka ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 59 m²

RE/​MAX exkluzívne ponúka na prenájom 2,5-​izbový byt po kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj pozemku, Malé Dvorníky, 1752 m2, záhrada, IS