HD REALITY, prenájom, dvojizbový byt okr. Banská Bystrica, obec Čerín

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 90 m²

Bývanie s atmosférou vidieka: Priestranný 2-izbový byt v rodinnom dome HD REALITY ponúkame na

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kúpa, dvojizbový byt v Banskej Bystrici, Sídlisko, pôvodný stav

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadám 2-izbový byt v Banskej Bystrici, časť Sídlisko. Pod

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

150,000 €

Kúpa, jednoizbový byt vo Zvolene, lokalita nie je podmienkou

Reality Zvolen

1 izbový byt | Sídlisko | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt vo Zvolene. Ak disponujete nehnuteľnosťou v týcht

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

HD REALITY- stavebný pozemok so všetkými sieťami pri nádrži Ružiná

Reality Ružiná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 9,000 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRI NÁDRŽI RUŽINÁ – POZEMOK PRE VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMOV aj

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ružiná

160,000 € 18 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, predaj, rodinný dom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | E. M. Šoltésovej | 423 m²

HD Reality v zastúpení Bc. Simony Antares, t.č. 0901 770 047 prináša ponuku, ktorá sa na trhu

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lučenec

241,000 € 570 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme pre klienta pozemok vo Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vo Svätom Jure, prípadne v jeho blízkom okolí.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na kúpa Svätý Jur

190,000 € 271 €/m²

HD reality, predaj, 3-izbového bytu Tvrdošín.

Reality Tvrdošín

3 izbový byt | Medvedzie | 76 m²

HD reality ponúka na predaj krásny, priestranný 3‑izbový byt nachádzajúci sa na obľúbenom sídli

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Tvrdošín

165,000 € 2171 €/m²

Hľadáme pre klienta bungalov vo Zvolene a okolí

Reality Zvolen

Rodinný dom | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom vo Zvolene. Lokality, ktoré klientovi vyhovujú sú -

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Zvolen

350,000 €

Kúpa, Rodinný dom v Detve

Reality Detva

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v meste Detva. Za každú ponuku Vám budem vďa

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Detva

Cena dohodou

Kúpa, 2-izbový byt v meste Tvrdošín

Reality Tvrdošín

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2-izbový byt v Tvrdošíne . Za každú ponuku Vám budem vďačná. Cel

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Tvrdošín

Cena dohodou

Kúpa, apartmán v meste Ružomberok, Hrabovo

Reality Ružomberok

Apartmán | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme apartmán v meste Ružomberok časť hrabovo. Za každú ponuku Vám b

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

Cena dohodou

HD REALITY, Predaj, chalupa v obci Prenčov

Reality Prenčov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 113 m²

HD reality ponúka na predaj rodinný dom so zachovalými pôvodnými architektonickými prvkami, kto

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prenčov

89,000 € 788 €/m²

HD REALITY, predaj, 4izbový byt Fončorda, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tulská | 84.58 m²

HD Reality ponúka na predaj – 4-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, ZARIADENÝ, IHNEĎ VOĽNÝ!

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

238,900 € 2825 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpa, rodinný dom v obci Ivachnová.

Reality Ivachnová

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Ivachnová. Za každú ponuku Vám budem

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Ivachnová

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Kalameny.

Reality Kalameny

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Kalameny. Za každú ponuku Vám budem v

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Kalameny

Cena dohodou

HD REALITY, predaj apartmán v apartmánovom dome Horec, Donovaly

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Rozprávkové bývanie v srdci Donovalov Predstavujeme vám jedinečný mezonetový trojizbový apartmá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Donovaly

144,990 € 2417 €/m²

Kúpa, rodinný dom v obci Závažná Poruba

Reality Závažná Poruba

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Závažná Poruba. Za každú ponuku Vám budem vď

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Závažná Poruba

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v kúpeľnom meste Dudince

Reality Dudince

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Kúpeľnom meste Dudince. "Pre viac informácií ale

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Dudince

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Hrochoť

Reality Hrochoť

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Hrochoť. Za ponuky ďakujeme. "Pre viac info

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Hrochoť

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Selce

Reality Selce

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Selce. Za ponuky ďakujeme. "Pre viac inform

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Selce

Cena dohodou

Kúpa, 2-izbový byt v meste Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v meste Liptovský Mikuláš . Za každú ponuku Vám bud

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

HD REALITY, znížená cena predaj, Rodinný dom Oravská Lesná.

Reality Oravská Lesná

Rodinný dom | Oravská Lesná | 280 m²

HD REALITY Vám ponúka na predaj rodinný dom v Oravskej Lesnej Hľadáte rodinný dom na predaj v

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Oravská Lesná

249,000 € 889 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, znížená cena rodinný dom, Badín

Reality Badín

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Rozprávkový dvojgeneračný dom v Badíne – miesto, kde začína váš príbeh Na okraji známej obce Ba

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Badín

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpa, rodinný dom v obci Vyšný Kubín.

Reality Vyšný Kubín

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Vyšný Kubín. Za každú ponuku Vám bude

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Vyšný Kubín

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23015)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie