Pre konkrétneho klienta hľadáme 2.izbový byt v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici, vhodný po rekonštrukcii, a

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu v Banskej Štiavnici, vhodný po rekonštrukcii, ale nie je

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Banská Štiavnica

Cena dohodou

HD REALITY, Predaj, rodinný dom v obci Prenčov

Reality Prenčov

Rodinný dom | Nezadaná | 145 m²

HD reality ponúka na predaj dom v pokojnej obci Prenčov. Nehnuteľnosť, ktorá bola kedysi hospod

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Prenčov

85,000 € 586 €/m²

HD REALITY, Predaj , pozemok vhodný na výstavbu v obci Počúvadlo

Reality Počúvadlo

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,683 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj rekreačný projekt, stavbu chát alebo vlastný útek z reality?

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Počúvadlo

79,000 € 29 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Banskej Štiavnici, vhodný po rekonštrukcii, ale

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Banská Štiavnica

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, rekreačná chatka v Šahách

Reality Šahy

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 60 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú chatku v meste Šahy.

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šahy

69,000 € 1150 €/m²

HD REALITY, prenájom, dvojizbový apartmán v centre mesta Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | Nezadaná | 59 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na prenájom luxusný apartmán v centre okresného mesta Veľ

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Veľký Krtíš

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HD reality, Predaj, poľnohospodárskej pôdy, Veľký Krtíš

Reality Hrušov

Orná pôda | Nezadaná | 55,000 m²

Realitná kancelária HD Reality v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj lesné pozemky

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Hrušov

69,000 € 1 €/m²

HD reality, predaj, rodinný dom Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Martina Hattalu | 135 m²

HD reality ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom na slnečnom pozemku v jednej z naj

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

258,000 € 1911 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, predaj, rekreačná chata Škriavnik pri obci Obeckov

Reality Obeckov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 30 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj murovanú chatku v tichej oblasti Škriavnik za o

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Obeckov

43,000 € 1433 €/m²

HD reality, Predaj, chaty a chalupy, Krupina

Reality Dudince

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 40 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj útulnú zrubovú chatku v blízkosti kúpeľného mes

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dudince

60,000 € 1500 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu v Krupine

Reality Krupina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu, alebo menší domček v okolí Krupiny a blízkych obcí. Pr

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Krupina

25,000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme 4.izbový byt v Krupine

Reality Krupina

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový byt vhodný na rekonštrukciu v Krupine. Rozloha, st

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Krupina

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme nehnuteľnosť v dedinách okolo Krupiny

Reality Krupina

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho záujemcu hľadáme rodinný dom v okolí Krupiny- ideálne v obciach ako Drieňovo, Č

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Krupina

Cena dohodou

HD reality, predaj, stavebný pozemok Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | 648 m²

Hľadáte ideálne miesto na svoj vysnívaný dom alebo investíciu? Ponúkame vám slnečný stavebný po

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

159,000 € 245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, znížená cena predaj, chalupa Oravská Lesná

Reality Oravská Lesná

Chalupa, rekreačný domček | 280 m²

HD REALITY Vám ponúka na predaj chalupu v Oravskej Lesnej Hľadáte chalupu na predaj v Oravskej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oravská Lesná

249,000 € 889 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa, rodinný dom v obci Oravský Podzámok.

Reality Oravský Podzámok

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Oravský Podzámok. Za každú ponuku Vám

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Oravský Podzámok

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v meste Stankovany.

Reality Stankovany

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Stankovany. Za každú ponuku Vám budem

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Stankovany

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Bešeňová.

Reality Bešeňová

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Bešeňová. Za každú ponuku Vám budem v

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Bešeňová

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta 2-izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový v Banskej Bystrici. Lokalita v tomto prípade

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

160,000 €

Kúpa, rodinný dom v obci Komjatná.

Reality Komjatná

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Komjatná. Za každú ponuku Vám budem v

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Komjatná

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta bungalov v Banskej Bystrici a blízkom okolí

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom v Banskej Bystrici a blízkom okolí. Lokality, ktoré

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

350,000 €

Pre konkrétneho klienta hľadám rodinný dom Bátovce

Reality Bátovce

Rodinný dom | Bátovce | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v malebnej obci Bátovce . Platba v hotovosti. Poki

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Bátovce

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, stavebný pozemok Horná Mičiná, 1201m2

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 1,201 m²

HD REALITY ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Horná Mičiná. Táto tichá a pokojná lokalit

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

99,000 € 82 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23015)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie