Rodinný dom | Sídlisko | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v Banskej Bystrici. Ak disponujete nehnute
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Smrečany. Za každú ponuku Vám budem vďačný.
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Východná. Za každú ponuku Vám budem vďačný.
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom v Banskej Bystrici, ak mám byť úprimná, hneď niekoľ
350,000 €
Komerčná zóna | 500 m²
SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme pozemok v Banskej Bystrice, ideálne v okolí Suchého Vrchu, Radv
250,000 € 500 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Ludrová. Za každú ponuku Vám budem vď
Cena dohodou
1 izbový byt | 27 m²
HD reality ponúka na predaj útulný jednoizbový byt s výmerou 27 m² v okrajovej časti Banskej Št
63,000 € 2333 €/m²
Komerčná zóna | 3,000 m²
SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Žiaru nad Hronom, prípadne v okolí.
300,000 € 100 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Banskej Štiavnici, vhodný po rekonštrukcii, a
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Banský Studenec | 70 m²
Predstavte si, že sa ráno zobudíte v tichu prírody, obklopení zeleňou a vôňou lesa. Vychádzajúc
110,000 € 1571 €/m²
3 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 91 m²
HD REALITY ponúka na predaj nadštandardne prerobený trojizbový byt, ktorý je skutočným klenoto
Cena dohodou
Rodinný dom | 75 m²
Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov alebo sídlo firmy v jednej z najžiadanejších lokalít
150,000 € 2000 €/m²
3 izbový byt | Donovaly spiežovecc | 49.83 m²
HD REALITY, Ponúka na predaj krásny, kompletne zariadený 3-izbový apartmán v obľúbenej lokalite
179,000 € 3592 €/m²
2 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v meste Ružomberok. Za každú ponuku Vám budem vďač
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 994 m²
Hľadáte miesto, kde sa zastavil čas, no zároveň budete mať históriu a kultúru na dosah ruky? P
39,000 € 39 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 574 m²
Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj veľmi atraktívny pozemok v zastavanej časti mes
28,000 € 49 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v Žiari nad Hronom. Za každú ponuku Vám budem vďač
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v Poprade v Centre. Za každú ponuku Vám budem vďač
Cena dohodou
Komerčná zóna | 3,000 m²
SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Banskej Bystrice, prípadne v okolí.
300,000 € 100 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v obci Liptovské Sliače. Za každú ponuku Vám
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 476 m²
V rekreačnej chatovej časti Podlavice, len na skok od Banská Bystrica, HD reality ponúka na pre
19,900 € 42 €/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 3,219 m²
HD REALITY ponúka na predaj veľmi atraktívny investičný pozemok v kúpeľnom mestečku Dudince v r
165,000 € 51 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Cena dohodou
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt vhodný na rekonštrukciu v Krupine. Rozloha, st
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.