Kúpa, 2-izbový byt v meste Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v meste Žilina. Za každú ponuku Vám budem vďačná.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kúpa, 1-izbový byt v meste Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám jedno alebo dvojizbový byt v meste Žilina . Platba v hotovosti.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kúpa, 1-izbový byt v v meste Svit

Reality Svit

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám jedno alebo dvojizbový byt v meste Svit/b] . Platba v hotovosti.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Svit

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kúpa, 3-izbový byt v meste Svit

Reality Svit

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v meste Svit. Za každú ponuku Vám budem vďačná. Ce

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Svit

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kod 62/26°° Ostrov Pag, Novalja, app. 60m2 3+kk, 500 m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

CHORVATSKO-NEMOVITOSTI.cz ponúka moderný trojizbový apartmán s celkovou výmerou 60 m² na prvom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

219,000 € 3369 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt – Puškinova ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Puškinova | 64 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj štýlový a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 4922 €/m²

Novinka
Novinka

4izb. Latorická, 79m2, p.2/4, 3D obhliadka, park pri dome, detské ihriská, čiastočná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Latorická | 79 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Podunajské Biskupice na ul. Latorická pekný 4izb. byt

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

244,000 € 3089 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2izb, Lotyšská, 52m2, p.8/8, 3D prehliadka, okamžite k dispozícii,

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Lotyšská | 52 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj na ul. Lotyšská, k.ú. Podunajské Biskupice 2izb. byt o celkove

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

188,000 € 3615 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

1izb, Štedrá, 25m2, novostavba, komplet zariadený, klimatizácia, parking,

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Štedrá | 25 m²

Dáme do prenájmu v k.ú. Ružinov na ul. Štedrá (tichá ulica rodinných domov) kompletne zariadený

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Predajňa, hostinec, služby, Veľké Blahovo, centrum, všetky siete, pozemok 503m2,

Reality Veľké Blahovo

Objekt pre obchod | Nezadaná | 120 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v centre obce Veľké Blahovo budovu pre obchod a služby. Budov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Veľké Blahovo

130,000 € 1083 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok, ul. Turnianska, Senec, všetky siete,

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Turnianska | 730 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Senec, časť Mlynský Klin na ul. Turnianska stavebný poz

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Senec

210,000 € 288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MAKARSKA, novostavba, 3i, výhľad, štandard, parking,

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Livereal s.r.o. ponúka na predaj v mestečku MAKARSKA (Chorvátsko) 2 izbové a 3 izbové byty v no

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj

300,000 € 4170 €/m²

Veľký 5izb. RD, Senec - Mlynský Klin, s garážou, 3D prehliadka, pozemok 14á, všetky siete,

Reality Senec

Rodinný dom | Turnianska | 240 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Senec časť Mlynský Klin, na ul. Turnianska, veľký 2.pod

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Senec

599,000 € 2496 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

5izb. RD, Bodíky- centrum, pozemok 15á, komplet zrekonštruovaný s atmosférou chalupy, so zariadením,

Reality Bodíky

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v centre obce Bodíky kompletne zrekonštruovaný dvojpodlažný 5

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bodíky

250,000 € 1042 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

MAKARSKA, novostavba, 2i, výhľad, štandard, parking,

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj

202,000 € 4526 €/m²

PREDPREDAJ, Makarska, nový projekt, 2izb, 3izb, krásne výhľady,

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj

223,600 € 4000 €/m²

Na predaj stavebný pozemok, ul. Turnianska, 9á, všetky IS, vizualizácia,

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Turnianska | 906 m²

LIVEREAL, s.r.o. ponúka na predaj na ul. Turnianska, časť Mlynský Klin, k.ú. Senec veľký staveb

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Senec

271,800 € 300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3izb, Makarska, centrum, 500m od mora, novostavba

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj priamo v centre mestečka Makarska v Chorvátsku cca 500 m od pl

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj

404,000 € 5288 €/m²

Stavebný pozemok, centrum, Blesovce, 16a, elektrina, plyn, studňa

Reality Blesovce

Pozemok pre rodinné domy | centrum | 1,648 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v obci Blesovce, priame centrum, veľký stavebný pozemok o celk

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Blesovce

60,000 € 36 €/m²

100m2 v centre obce Budmerice, oplotený pozemok,

Reality Budmerice

Záhrada | centrum | 100 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v centre obce Budmerice pozemok o výmere 100m2. Pozemok je opl

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

14,000 € 140 €/m²

Tiny House - 50m od jazera Zlaté piesky, pozemok 250m2, 3D prehliadka, elektrina, voda, parkovanie bez poplatkov,

Reality Bratislava-Ružinov

Chata, drevenica, zrub | Zlaté piesky | 20 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v mestskej časti Ružinov na ul. Studená, časť Zlaté piesky- re

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

140,000 € 6750 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Makarska 3i, centrum, terasa 77m2, súkromný bazén, parking,

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v Chorvátsku, v meste Makarska 3 izbový byt so súkromným bazén

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj

500,000 € 6676 €/m²

Moderná reštaurácia, ul. Beňadická, 250m2, 3D prehliadka, 18m terasa, kapacita 80 hostí, so zariadením,

Reality Bratislava-Petržalka

Reštaurácia | Beňadická | 268 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Petržalka na ul. Beňadická kompletne zrekonštruovanú r

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

240,000 € 896 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Záhrada, Senec časť Svätý Martin, 742m2, 50% zľava, elektrina, voda,

Reality Senec

Záhrada | Svätý Martin | 742 m²

LIVEREAL, s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Senec, tichá kľudná časť Svätý Martin pozemok o výmere

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Senec

50,000 € 67 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Reality v Martine (750)
Rodinné domy na predaj (23027)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie