Hľadám pre klienta 3-izbový byt v Šuranoch

Reality Šurany

3 izbový byt | - | 70 m²

🏠 PRE KLIENTA HĽADÁM 3-IZBOVÝ BYT V ŠURANOCH 🏠 Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Šurany

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

NOVINKA Predám stavebný pozemok 600 m2 v novej štvrti Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebý pozemok na výstavbu rodinného domu v novej vybudovanej vštvrti.

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

106,200 € 177 €/m²

Výmena 4-izbového bytu v Košice Šaca za RD do 30 km od Košíc

Reality Košice-Šaca

4 izbový byt | Hlavná | 82 m²

Diana Reality ponúka Obchod , a to výmenu 4 - izbového bytu v Košice - Šaca za OBÝVATEĽNÝ rodin

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE veľký, upravený 3 izb.byt Na Hôrke, balkón, výhľad

Reality Nitra

3 izbový byt | Na Hôrke | 82 m²

EXKLUZÍVNE U NÁS! Realitná kancelária Realita ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení veľký,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

183,000 € 2232 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

🏡 Vidiecky rodinný dom s veľkou záhradou a vínnou pivničkou – Trstín

Reality Trstín

Rodinný dom | 130 m²

CASMAR RK exkluzívne ponúka na predaj poschodový rodinný dom v obci Trstín, ktorý zaujme svojím

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trstín

185,000 € 1423 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDAJ | Veľkorysý rodinný dom v Trnave s 3 bytovými jednotkami – bývanie aj investícia

Reality Trnava

Rodinný dom | 321 m²

CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný priestranný dvojpodlažný r

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trnava

549,000 € 1710 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDAJ | Veľkorysý rodinný dom v lukratívnej časti – Trnava, Vajslova dolina

Reality Trnava

Rodinný dom | 371.2 m²

CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj priestranný samostatne stojaci rodinný d

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

🏢 Na prenájom multifunkčné priestory – Trnava Nitrianska ul.

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Nitrianska | 1,150 m²

CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na prenájom časť rozsiahleho komerčného objektu o

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj: Moderná novostavba 4-izb.RD – Voderady

Reality Voderady

Rodinný dom | 121 m²

Ponúkame na predaj 5-ročnú novostavbu moderného 4-izbového rodinného domu, situovanú v žiadanej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Voderady

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom-reprezentatívny obch.priestor v centre Trnavy(Orolská ulica)

Reality Trnava

Obchodné priestory | 305 m²

Ponúkame na prenájom ( s možnosťou kúpy ) výnimočný obchodný priestor s celkovou výmerou 305 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDAJ - 3 izbový rodinný dom Trnovec nad Váhom

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | Lesnícka | 110 m²

Spoločnosť Findigo Vám predstavuje dom, kde po práci vypnete hlavu, vyzujete topánky a otvoríte

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

264,900 € 2408 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj–reprezentatívny obch. priestor v centre Trnavy(Orolská ulica)

Reality Trnava

Obchodné priestory | 305 m²

Ponúkame na predaj výnimočný obchodný priestor s celkovou výmerou 305 m², situovaný priamo v sr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PRENÁJOM - 3-izbový byt priamo v centre Nitry s parkovaním a balkónom

Reality Nitra

3 izbový byt | Mariánska | 73.5 m²

Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom krásny a priestranný 3-izbový byt na Mariánskej ulici

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - 3-izbový byt s terasou, tichá lokalita s výhľadom na Nitru

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka bývanie, ktoré kombinuje pokoj prírody, krásny výhľad a komfort m

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,000 € 2632 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 1-izbový byt v centre Nitry

Reality Nitra

1 izbový byt | Nábrežie mládeže | 36 m²

Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom plne zariadený 1-izbový byt v atraktívnej lokalite St

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM – 2-izbový moderný byt v centre mesta, Janka Kráľa, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 55 m²

Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

710 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 2-izbový útulný byt - Klokočina, Dunajská

Reality Nitra

2 izbový byt | Dunajská | 49 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka príjemný 2-izbový byt na prenájom. Nachádza sa na Klokočine je id

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

630 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNY PREDAJ - 2-izbový byt byt s predzáhradkou v srdci Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Krátka | 60 m²

Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s predzáhradkou vo vyhľadávanej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,000 € 2583 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM – 2-izbový veľkometrážny byt – Mostná, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Mostná | 72 m²

Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom kompletne zariadený, veľkometrážny 2-izbový byt situo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 2-izbový moderný byt v novostavbe, Zelené Dvory- Klokočina

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 48 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt v novostavbe v obľúbene

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

765 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ- 3-izbový byt s potenciálom, Zvolenská

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 78 m²

Spoločnosť Findigo vám ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Zvolenskej ulici v obľ

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2179 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM – Slnečný 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Bezručova ul

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 57 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom priestranný a slnečný 2-izbový byt s balkónom v tiche

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM – 2-izbový priestranný byt s balkónom, Južná ulica, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Južná | 50 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt s balk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 1-izbový podkrovný byt v centre mesta - Farská ulica, Nitra

Reality Nitra

1 izbový byt | Farská | 32 m²

Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom čiastočne zariadený 1-izbový byt na Farskej ulici s r

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Rodinné domy na predaj (23015)
Upresniť hľadanie