Ponúkame na prenájom 2+kk mezonetový byt, 58,5 m², Žilina - Bytčická ul., R2 SK.

Reality Žilina

2 izbový byt | Bytčická | 58.5 m²

Lokalita : Žilina - Bytčická Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 2 + kk Plocha : 58,5 m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Žilina

585 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Veľkometrážny 3-izbový byt (108 m2) na prenájom / Euro Home Star Bôrik, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 108 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom nadštandardný 3.izb byt v novostavbe bytového komplexu Euro

Publikované: 09.01.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Žilina

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.307" /37m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 37 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 1-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 4024 €/m²

NOVOSTAVBA_2 izb. byt s balkónom "č.403" /53m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlboká cesta | 53 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt o celkovej rozlohe 53

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

208,900 € 3866 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.301" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Žilina

152,900 € 3918 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.206" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 3918 €/m²

NOVOSTAVBA_2 izb. apartmán "č.104" /44m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlboká cesta | 44 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

166,900 € 3748 €/m²

KOLAUDUJEME_2 izb. byt s kuchynskou linkou "č.6" /48m2/ ŽILINA - širšie CENTRUM

Reality Žilina

2 izbový byt | Hollého | 48 m²

3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_6/ Ako exkluzívny predajca Vám ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Žilina

198,900 € 4144 €/m²

1-izbový byt s priestrannou loggiou v novostavbe Euroterrace

Reality Žilina

1 izbový byt | Obchodná | 35.5 m²

Ponúkame vám exkluzívne na prenájom moderný a príjemne presvetlený 1-izbový byt v prestížnom po

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

KOLAUDUJEME_2 izb. byt s kuchynskou linkou "č.14" /40m2/ ŽILINA - širšie CENTRUM

Reality Žilina

2 izbový byt | Hollého | 40 m²

3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_14/ Ako exkluzívny predajca Vám ponú

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Žilina

197,900 € 4948 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.306" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 3918 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apartmán "č.101" /33m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 33 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

142,900 € 4088 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apartmán "č.105" /33m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 33 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

142,900 € 4088 €/m²

NOVOSTAVBA_4 izb. byt "č.19" so šatníkom a balkónom /105m2/ ŽILINA - širšie CENTRUM

Reality Žilina

4 izbový byt | Hollého | 105 m²

3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_19/ Ako exkluzívny predajca Vám ponú

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Žilina

359,000 € 3324 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.406" /39m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 39 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

158,900 € 3972 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.207" /37m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 37 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 4024 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.302" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

152,900 € 3945 €/m²

NOVOSTAVBA_2 izb. apartmán "č.103" /44m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlboká cesta | 44 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

166,900 € 3748 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.407" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

158,900 € 4076 €/m²

REZERVOVANÉ ! Slnečný 2-izbový byt, 71,19m2, TOP lokalita, Žilina – Euro Home

Reality Žilina

2 izbový byt | 71.19 m²

Na predaj ponúkame moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekte Euro Home Star v Žiline, ktorý spá

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

235,274 € 3305 €/m²

EXKLUZÍVNE! Veľkolepý priestor plný možností, Žilina - Centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 127.61 m²

PREČO PRÁVE TENTO BYT? Keď sa spojí elegancia s dizajnom vznikne tento byt plný možností. Svojo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

332,800 € 2608 €/m²

PENTHOUSE, 264 m2, absolútne centrum Žiliny, 264m2, NOVOSTAVBA

Reality Žilina

Mezonet | 264 m²

MGM reality Vám ponúka na predaj reprezentatívny nový mezonetový byt s úžitkovou plochou až 175

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

EXLUZÍVNY PREDAJ byt 3+1 EUROPALACE, Žilina- Vlčince, 120 m2, Cena: 361.241 EUR

Reality Žilina

3 izbový byt | 120 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 3i byt v komplexe Europalace, v novom downtowne

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

361,241 € 3010 €/m²

Prenájom: 3-izb. štýlový byt, NOVOSTAVBA, Žilina - centrum, 990 EUR/mesiac

Reality Žilina

3 izbový byt | Komenského | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v novostavbe KOMENSKÉHO REZIDENCIA. Butikový byt v NOVOS

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8519)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23037)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1410)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Upresniť hľadanie