Štýlový 1i byt v novostavbe Kvetnica s balkónom

Reality Žilina

1 izbový byt | 29.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt s výmerou 29,5 m² + balkón, ktorý sa nachádza na 7. posch

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Elegancia s nadhľadom. Viac ako 4 izbový byt, Žilina - Hliny VIII, Komenského rezidencia

Reality Žilina

4 izbový byt | 253.28 m²

PREČO PRÁVE TENTO BYT? Keď sa spojí elegancia s nadhľadom vznikne tento nadčasový 169,34 m² veľ

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

549,700 € 2170 €/m²

Dizajnový 3-izbový byt s panoramatickou terasou v prestížnom projekte EUROTERRACE, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 194.39 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte EUROTERRACE v Žilin

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

399,999 € 2058 €/m²

Prenájom 3 izbový byt - Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | Obežná | 87 m²

*Realitné kancelárie nevolať Ponúkam na prenájom 3-izbový byt v rezidencií Arboreum na Vlčinco

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 02.10.2025
Byty na prenájom Žilina

1,050 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3-izbový byt v novostavbe EUROTERRACE

Reality Žilina

3 izbový byt | Vysokoškolákov | 70.86 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v novostavbe EUROTERRACE na ulici Vysokoškolákov v Žiline.

Publikované: 20.06.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

265,900 € 3752 €/m²

NA PREDAJ, 3-izbový byt v centre mesta Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 93 m²

Na predaj: priestranný 3-izbový byt v centre Žiliny, Námestie M. R. Štefánika Ponúkame na preda

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Žilina

314,000 € 3376 €/m²

Novostavba 2 izb. bytu s terasou a parkovacím miestom, 60 m2 - Zelené Vlčince, Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Žilina, Pražská. Plocha: úžitková 52m2.Stav objektu: no

Publikované: 02.09.2021 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Žilina

630 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

GAMA R&F | 2-izbový byt na Závodskej ceste

Reality Žilina

2 izbový byt | Závodská cesta | 52 m²

Exkluzívne v ponuke GAMA Real & Finance na predaj 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Žilin

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Žilina

157,000 € 3019 €/m²

2-izbový byt v exkluzívnom projekte Scenéria Žilina (106)

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká cesta | 54.81 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný mestský život s pokojom prírody? Predstavujeme Vám nový 2-

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

189,900 € 1950 €/m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina (105)

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká cesta | 62.79 m²

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina Hľadáte dostupné moderné bývanie v

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

196,900 € 3067 €/m²

Moderný 3-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina (207)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 86.12 m²

Hľadáte pokojné mestské bývanie v blízkosti prírody s moderným dizajnom a komunitnou atmosférou

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

267,900 € 2853 €/m²

Prémiový strešný 3-izbový byt s priestrannou terasou v projekte Scenéria Žilina (505)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 138.07 m²

Predstavujeme vám výnimočný 3-izbový byt (505) na najvyššom podlaží s úžitkovou plochou 77,84 m

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

331,900 € 2048 €/m²

Prémiový strešný 3-izbový byt s veľkou terasou a panoramatickým výhľadom na Žilinu (504)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 117.53 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie na najvyššom podlaží, ktoré spája pohodlie mestského života s dot

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

315,900 € 2506 €/m²

Výnimočný 4-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina (203)

Reality Žilina

4 izbový byt | 101.64 m²

Hľadáte moderné bývanie, ktoré kombinuje výhody mestského života s blízkosťou prírody? Máme pre

Publikované: 26.01.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

309,900 € 1703 €/m²

Výnimočný 3-izbový byt v projekte Scenéria (302)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 74.52 m²

Hľadáte ideálny domov, ktorý spája komfort mestského života s pokojom prírody? Predstavujeme vá

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

257,900 € 3037 €/m²

Predaj 4 -izbový byt 127,77 m2 , A2, Rezidencia Murgašova Žilina.

Reality Žilina

4 izbový byt | Murgašova | 127.77 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkov

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

463,746.9 € 3541 €/m²

Centrum mesta - priestranný 4 -izbový byt 112,64 m2 + veľká terasa 26,93m2, G2, Rezidencia Murgašova, Žilina.

Reality Žilina

4 izbový byt | Murgašova | 112.64 m²

.Ponúkame na predaj priestranný, mimoriadne presvetlený 4-izbový byt v centre mesta s celkovou

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

428,289.81 € 3533 €/m²

Prenájom 2+kk bytu s parkovacím miestom v rezidencií Malá Praha, Hliny - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Suvorovova | 34 m²

MODERNÉ BÝVANIE V REZIDENCII MALÁ PRAHA – PÁR KROKOV OD BULVÁRU Ponúkam na prenájom štýlový, k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Žilina

620 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

2-izbový byt (108) so záhradou v projekte Scenéria Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká cesta | 44.04 m²

V projekte Scenéria Žilina ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s vlastnou záhradou a t

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

200,900 € 3542 €/m²

Prenajmeme 2+kk byt, Žilina - Bytčická ulica, 61,08 m², R2 SK.

Reality Žilina

2 izbový byt | Bytčická | 61.08 m²

Lokalita : Žilina - Bytčická Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 2 + kk Plocha : 61,08

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Žilina

605 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenajmeme veľký 1+kk byt, 49 m², Žilina - Bytčická, R2 SK.

Reality Žilina

1 izbový byt | Bytčická | 49 m²

Lokalita : Žilina - Bytčická Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 1 + kk Plocha : 49 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Žilina

505 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

‼️✳️ Prenajmeme 2+kk, Žilina - Závodie, Kvačalova ulica, LEN V R2 SK ‼️✳️

Reality Žilina

2 izbový byt | Kvačalova | 50.19 m²

Lokalita : Žilina – Závodie, Kvačalova ulica Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 2+kk Pl

Publikované: 17.12.2022 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Žilina

676.5 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predáme byt 2+kk, Žilina - Vlčince, EUROPALACE blok A, LEN V R2 SK!

Reality Žilina

2 izbový byt | Vysokoškolákov | 67.41 m²

Lokalita : Žilina – Vlčince, Vysokoškolákov / Obchodná ulica Sekcia : predaj Druh : byt Počet i

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Žilina

215,000 € 3189 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na prenájom veľký 1+kk byt, 39 m², Žilina - Bytčická, R2 SK.

Reality Žilina

1 izbový byt | Bytčická | 39 m²

Lokalita : Žilina - Bytčická Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 1 + kk Plocha : 39 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Žilina

455 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23037)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1410)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Upresniť hľadanie