Mezonetový byt 4+1, Žilina-širšie centrum, 134m², ul. Hollého

Reality Žilina

Mezonet | Hollého | 134 m²

Mamud reality ponúka na predaj veľkorysý mezonetový byt v nadstavbe z roku 2000. Byt 3+1 o celk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

210,000 € 1567 €/m²

Top
Top

4 izbové byty vo výstavbe - VILADOMY BUDATÍN

Reality Žilina

4 izbový byt | 101 m²

B10 Vám ponúka na predaj 4 izbové byty v projekte Viladomy Budatín, ktorý vzniká v perfektnej l

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

329,990 € 3267 €/m²

Top
Top

VILADOMY BUDATÍN - 3 IZBOVÝ BYT 125m2, A1

Reality Žilina

3 izbový byt | Dolná | 125 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s úžitkovou plochou 124,71m2, z toho 89,72m2 interiér a 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

319,990 € 2560 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNA PONUKA | Nadštandardný 3-izbový byt | Euro Home Residential Complex | Bôrik, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 112 m²

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

470,000 € 4196 €/m²

Top
Top

Veľkoplošný 4 -izbový byt - 127,19 m2 A3 ,Rezidencia Murgašova Žilina.

Reality Žilina

4 izbový byt | Murgašova | 127.19 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkovo

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

447,511.21 € 3269 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA NA VLČINCOCH-2-IZB. BYT (F412)

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 49.1 m²

Vyberte si z ponuky bytov v novovybudovanej bytovej zóne v projekte Zelené Vlčince. Byt je súč

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Žilina

216,900 € 4418 €/m²

Top
Top

rkDOM | Veľký 1-izbový byt na Hlinách VII., 47 m2, zariadený, voľný ihneď

Reality Žilina

1 izbový byt | 47 m²

Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom príjemný a priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávane

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 2-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | 61.4 m²

Na predaj luxusný 2-izbový byt v projekte Zelené Vlčince, Žilina Hľadáte nadštandardné, moderne

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Žilina

224,000 € 3648 €/m²

Zariadený 2kk s lodžiou v novostavbe – centrum Žiliny

Reality Žilina

2 izbový byt | Závodská cesta | 34 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo útulný mestský apartmán priamo v centre diania, no zároveň s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

620 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj 3 izb bytu s predzáhradkou a altánkom Horný Hričov

Reality Žilina

3 izbový byt | 92 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu? Tento priestranný 3-izbový

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

285,000 € 3098 €/m²

3 - izbový mezonetový byt centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 1.mája | 114 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardný 3-izbový mezonetový byt, ktorý vznikol ako nová nadstavba na

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom | 2-izbový byt - Zelené Vlčince s parkovaním

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská 10 | 53 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v Žiline, v obľúbenej lokalite Zelené Vlčinc

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Žilina

770 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Pekný 2 izbový byt Vlčince rezidencia Arboreum na prenájom

Reality Žilina

2 izbový byt | Arboreum | 54 m²

Ponúkame na prenájom slnečný pekný 2-izbový byt s veľkým balkónom o výmere 9 m2 a pivnicou vo v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2 - izbový byt s terasou a garážovým státím Vlčince II

Reality Žilina

2 izbový byt | Obežná | 62 m²

Príjemný 2-izbový byt v novšom komplexe Arboreum na sídlisku Vlčince. Byt je kompletne zariade

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt v budove Europalace, Žilina-Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | Obchodná | 80 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj atraktívny a moderne riešený 3-izbový byt v jedne

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Žilina

278,000 € 3475 €/m²

2 - izbový byt s terasou a garážovým státím Vlčince II

Reality Žilina

2 izbový byt | Obežná | 62 m²

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Žilina

780 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Veľký 3 - izbový byt s parkovaním v širšom centre

Reality Žilina

3 izbový byt | Janka Kráľa | 95 m²

Priestranný a svetlý byt s 2 terasami a peknými výhľadmi v tehlovom bytovom dome blízko centra

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Štýlový byt v historickom srdci Žiliny na prenájom

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 110 m²

Ponúkame na prenájom - Luxusný 2-izbový byt v historickom centre Žiliny s terasou a výhľadomPon

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Žilina

800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

2-IZBOVÝ BYT S TERASOU, 57 m², ŽILINA - SLNEČNÉ TERASY

Reality Žilina

2 izbový byt | Mateja Bela | 74.6 m²

Hľadáte 2-izbový byt s veľkou terasou a vlastným parkovaním, ktorý je kompletne zariadený a ihn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Žilina

199,990 € 2681 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenajmeme menší mezonetový 2+kk, 43 m², Žilina - Bytčická ul., R2 SK.

Reality Žilina

2 izbový byt | Bytčická | 43 m²

Lokalita : Žilina - Bytčická ul. Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 2+ kk Plocha : 43

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Žilina

485 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 3+kk byt, 65 m², Žilina - Bytčická ul., R2 SK.

Reality Žilina

3 izbový byt | Bytčická | 65 m²

Lokalita : Žilina - Bytčická ul. Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 3 + kk Plocha : 65

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Žilina

640 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

TOCA real – 3IZB. BYT SO ZÁHRADKOU a parkovaním - 2. ETAPA Bytča - Hliník nad Váhom

Reality Žilina

3 izbový byt | Bytčianska | 100 m²

TOCA real - ZNÍŽENÁ CENA 03/2026 - exkluzívne ponúkame na predaj jeden 3-izbový dvojpodlažný by

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Žilina

139,900 € 1399 €/m²

2 - izbový byt Žilina - Hájik

Reality Žilina

2 izbový byt | 50 m²

Nadštandardná novostavba 2 - izbového tehlového bytu na Hájiku s pekným výhľadom na okolie a Ma

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Žilina

840 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Predáme 3 izbový byt, možnosť kúpy garáž. státia, Žilina - Vlčince, ARBOREUM, LEN V R2 SK!

Reality Žilina

3 izbový byt | 91 m²

Lokalita : Žilina - Vlčince II, Arboreum
 Sekcia : predaj
 Druh : byt 
Počet izieb : 3+kk
 Ploc

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

319,999 € 3516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Rodinné domy na predaj (23039)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Upresniť hľadanie