Kompletne zrekonštruovaná garsónka na predaj v Šamoríne

Reality Šamorín

Garsónka | Čilistovská cesta | 29 m²

CENTRAL ESTATES/ Kompletne zrekonštruovaná moderná garzónka na predaj v Šamoríne je situovaná n

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

139,000 € 4793 €/m²

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM MEZONETU, BALKÓNOM A PARKOVANÍM V CENE, KKLIMATIZÁCIA, PRÍJEMNÁ LOKALITA

Reality Šamorín

2 izbový byt | - | 77.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, priestranný 2 izbový byt situovaný v p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

176,000 € 2273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE, NOVOSTAVBA, TEPELNÉ ČERPADLO, 3x PARKOVACIE STÁTIE, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Reality Šamorín

4 izbový byt | - | 122 m²

BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

235,000 € 1926 €/m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ RD, NOVOSTAVBA, RD 122M2, TEPELNÉ ČERPADLO, 3x PARKOVACIE STÁTIE, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Reality Šamorín

4 izbový byt | - | 122 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

210,000 € 1721 €/m²

Praktický 3-izbový byt so záhradou Šamorín-Kráľovianky

Reality Šamorín

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 3-izbový byt, ktorý v sebe spája výhody moderné

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Šamorín

239,000 € 3230 €/m²

Šamorín - predaj 3. izb. bytu s rozlohou 100m2 v uzamknutom dvore.

Reality Šamorín

3 izbový byt | - | 100 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí tehlovej

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

259,000 € 2590 €/m²

RealityDS - PREDAJ - UŽ LEN JEDEN 4 izb. byt, 123 m2 so záhradkou a 2x parkov. státím v cene !!!

Reality Šamorín

4 izbový byt | Samorin | 123 m²

NOVÁ CENA = 259 500 € !!! UŠETRÍTE =17.500,-€ PôVODNA CENA 277.000,-€ BYT č. 1 – PREDANÝ BYT č.

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

259,500 € 2110 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÝ DOSTUPNÝ 4-izbový byt so záhradkou a parkovaním | Bučuháza – Šamorín

Reality Šamorín

4 izbový byt | - | 123 m²

Posledná príležitosť bývať v modernom 4-izbovom byte s vlastnou záhradkou v obľúbenej lokalite

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

259,500 € 2110 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na prenájom 4 izbový byt v rodinnom dome v Šamoríne

Reality Šamorín

4 izbový byt | Križná | 80 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 4-izbový byt v rodinnom dome na ulici Križnej v Šamoríne. Byt

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RealityDS - PREDAJ - 3 izb. byt so špajzou a loggiou, 72 m2, Čilistovská ulica

Reality Šamorín

3 izbový byt | Čilistovská cesta | 72 m²

RK RealityDS Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt s loggiou, nachádzaj

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

179,000 € 2486 €/m²

RK RealityDS - PRENÁJOM - zariadený a kompletne zrekonštruovaný 2 izb. byt, 54m², Školská ulica

Reality Šamorín

2 izbový byt | Školská | 54 m²

Realitná kancelária RealityDS Vám z poverenia majiteľa ponúka na dlhodobý PRENÁJOM pekne presve

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RealityDS - PREDAJ: 3-izbový byt s balkónom kúsok od centra - Šamorín

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hviezdna | 65.5 m²

RK RealityDS ponúka na PREDAJ 3-izbový byt s balkónom v meste Šamorín, nachádzajúci sa na 1. po

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

174,000 € 2656 €/m²

RK - RealityDS – PRENÁJOM čiastočne zariadeného 2 izb. Bytu 55 m2 + garážové státie, Školská ulica

Reality Šamorín

2 izbový byt | Školská | 55 m²

RK RealityDS Vám ponúka na PRENÁJOM útulný slnečný dvojizbový byt s čiastočným zariadním, v zat

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

RealityDS - PREDAJ 3 izb. bytu s loggiou, 67 m2, Dunajská ulica

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 67 m²

BONUS – znalecký posudok v cene bytu ! RK RealityDS Vám ponúka na predaj 3 izb. byt, nachádzaj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

179,000 € 2672 €/m²

Predaj| Štýlový 2i byt s balkónom (výhlad na Kamzík) a privátnym parkovaním + vlak na pešo - Alžbetin Dvor-Miloslavov| Gofar |Exkluzívne

Reality Šamorín

2 izbový byt | Hlavná | 41.73 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Šamorín

164,900 € 3952 €/m²

Predáme luxusný 4 i byt v Šamoríne v blízkosti centra.

Reality Šamorín

4 izbový byt | Gazdovský Rad | 150 m²

Predáme luxusný 4 i byt v Šamoríne v blízkosti centra na ul. Gazdovský rad. Byt je zariadený v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

410,000 € 2733 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Trojizbový byt v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a veľmi príjemný trojizbový b

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Šamorín

174,000 € 2677 €/m²

PLUS REALITY | Štvorizbový byt s vlastnou záhradkou v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

4 izbový byt | Bučuháza | 123 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojpodlažný, 4 izbový byt so záhradkou v

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Byty na predaj Šamorín

259,500 € 2110 €/m²

PLUS REALITY | Svetlý, zariadený dvojizbový byt s garážovým státím v meste Šamorín na predaj !

Reality Šamorín

2 izbový byt | 52 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený dvojizbový byt situov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Šamorín

196,000 € 3769 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt so záhradou, altánkom a garážovým státím v meste Šamorín časť Mliečno na predaj !

Reality Šamorín

3 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Šamorín

195,000 € 2910 €/m²

Na predaj 4-izbový penthouse so zimnou záhradou v Šamoríne

Reality Šamorín

4 izbový byt | 120 m²

Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný štvorizbový byt, ktorý svojím charakte

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šamorín

379,900 € 3166 €/m²

BOSEN | Kompletne zariadený 3 izbový byt s parkovaním a pivnicou v novostavbe, Šamorín, 84 m2

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 84 m²

Bosen Group vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný a kompletne zariadený 3 izbový byt s balk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Pekný 3 - izbový byt - 73 m² s predzáhradkou , lokalita: Šamorín

Reality Šamorín

3 izbový byt | 72 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 3 - izbový byt - 73 m², Šamorín. Ponúkame Vám na pre

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

159,000 € 2208 €/m²

1 - izbový byt 29 m² s príjemným výhľadom, lokalita: Šamorín

Reality Šamorín

1 izbový byt | Gazdovský rad | 27.5 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 1 - izbový byt 29 m², Šamorín. Úžitková plocha bytu

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

133,900 € 4869 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23064)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie