Garsónka | Čilistovská cesta | 29 m²
CENTRAL ESTATES/ Kompletne zrekonštruovaná moderná garzónka na predaj v Šamoríne je situovaná n
139,000 € 4793 €/m²
2 izbový byt | - | 77.44 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, priestranný 2 izbový byt situovaný v p
176,000 € 2273 €/m²
4 izbový byt | - | 122 m²
BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou
235,000 € 1926 €/m²
4 izbový byt | - | 122 m²
210,000 € 1721 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²
Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 3-izbový byt, ktorý v sebe spája výhody moderné
239,000 € 3230 €/m²
3 izbový byt | - | 100 m²
Imperium RK Vám ponúka na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí tehlovej
259,000 € 2590 €/m²
4 izbový byt | Samorin | 123 m²
NOVÁ CENA = 259 500 € !!! UŠETRÍTE =17.500,-€ PôVODNA CENA 277.000,-€ BYT č. 1 – PREDANÝ BYT č.
259,500 € 2110 €/m²
4 izbový byt | - | 123 m²
Posledná príležitosť bývať v modernom 4-izbovom byte s vlastnou záhradkou v obľúbenej lokalite
259,500 € 2110 €/m²
4 izbový byt | Križná | 80 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 4-izbový byt v rodinnom dome na ulici Križnej v Šamoríne. Byt
850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Školská | 54 m²
Realitná kancelária RealityDS Vám z poverenia majiteľa ponúka na dlhodobý PRENÁJOM pekne presve
600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Čilistovská cesta | 72 m²
RK RealityDS Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt s loggiou, nachádzaj
179,000 € 2486 €/m²
3 izbový byt | Hviezdna | 65.5 m²
RK RealityDS ponúka na PREDAJ 3-izbový byt s balkónom v meste Šamorín, nachádzajúci sa na 1. po
174,000 € 2656 €/m²
2 izbový byt | Školská | 55 m²
RK RealityDS Vám ponúka na PRENÁJOM útulný slnečný dvojizbový byt s čiastočným zariadním, v zat
720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dunajská | 67 m²
BONUS – znalecký posudok v cene bytu ! RK RealityDS Vám ponúka na predaj 3 izb. byt, nachádzaj
179,000 € 2672 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 41.73 m²
Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno
164,900 € 3952 €/m²
4 izbový byt | Gazdovský Rad | 150 m²
Predáme luxusný 4 i byt v Šamoríne v blízkosti centra na ul. Gazdovský rad. Byt je zariadený v
410,000 € 2733 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený dvojizbový byt situov
196,000 € 3769 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a veľmi príjemný trojizbový b
174,000 € 2677 €/m²
4 izbový byt | Bučuháza | 123 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojpodlažný, 4 izbový byt so záhradkou v
259,500 € 2110 €/m²
3 izbový byt | 67 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt
195,000 € 2910 €/m²
4 izbový byt | 120 m²
Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný štvorizbový byt, ktorý svojím charakte
379,900 € 3166 €/m²
3 izbový byt | Šámot | 84 m²
Bosen Group vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný a kompletne zariadený 3 izbový byt s balk
750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 72 m²
BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 3 - izbový byt - 73 m², Šamorín. Ponúkame Vám na pre
159,000 € 2208 €/m²
1 izbový byt | Gazdovský rad | 27.5 m²
BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 1 - izbový byt 29 m², Šamorín. Úžitková plocha bytu
133,900 € 4869 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.