NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s balkónom ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 06)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 89.25 m²

BÝVANIE len 15 min. od centra BRATISLAVY v skolaudovanej novostavbe! Kuchárek - real, s.r.o. s

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

192,980 € 2162 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 4-izbový byt v krásnej tichej lokalite Šamorína – predzáhradka a moderný koncept, posledný byt voľný

Reality Šamorín

4 izbový byt | 123 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4 izbový byt v jedinečnom koncepte výstavby s tromi jednotkami s v

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

259,500 € 2110 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: Dizajnový 2-izbový byt s veľkorysou strešnou terasou v historickom centre Šamorína

Reality Šamorín

2 izbový byt | Hlavná | 69 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má charakter, štýl a niečo navyše? Tento výnimočný 2-izbový byt v srdci

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šamorín

219,505 € 3181 €/m²

2 IZBOVÉ BYTY V NOVOSTAVBE PRI BRATISLAVE

Reality Šamorín

2 izbový byt | Nezadaná | 49 m²

Carla Real Solutions vám ponúka 2-izbové byty v NOVOSTAVBE pri Bratislave, priamo od DEVELOPE

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Šamorín

114,000 € 2327 €/m²

PRENÁJOM 1-izbový byt v Šamoríne, kompletne zariadený

Reality Šamorín

1 izbový byt | Dunajská | 28 m²

Dispozícia a vybavenie: Podlahová plocha: 28 m² Zrekonštruovaný a kompletne zariadený byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM - 1.izb.byt v Šamoríne

Reality Šamorín

1 izbový byt | Čilistovská | 30 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka na prenájom 1 izb. byt v Šamoríne. Byt je zariaden

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 28.08.2025
Byty na prenájom Šamorín

600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Nadštandardný 3.izb.byt v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hlboká cesta | 100 m²

Realitná kancelária Samaria real ma v ponuke na predaj veľký 3-izbový byt 100 m² s balkónom, ga

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Šamorín

275,000 € 2750 €/m²

PRENÁJOM : Garsónka v Šamoríne

Reality Šamorín

Garsónka | Hlavná | 40 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka na prenájom 1 izb. byt (Garsónka) v Šamoríne , Hlav

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Šamorín

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1-izbový byt v centre mesta

Reality Šamorín

1 izbový byt | . | 30 m²

Realitná kancelária Samaria Real s.r.o. Vám ponúka 1 – izbový byt do nájmu v meste Šamorín. K

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Šamorín

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom - 1.izb.byt zariadený

Reality Šamorín

1 izbový byt | Hlboká cesta | 42 m²

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

prenájom- zariadený 2izb.byt v novostavbe

Reality Šamorín

2 izbový byt | Hlboká cesta | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 izbový byt v meste Šamorín, 20km od BA. • s výmerou 55 m²

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 20.06.2025
Byty na prenájom Šamorín

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Velkometrážny 2izb.byt v Šamoríne

Reality Šamorín

2 izbový byt | Bratislavská | 60 m²

RK Samaria Real Vám ponúka velkometrážny ,kompletne zrekonštruovaný 2izb.byt v Šamoríne, ul. Br

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Šamorín

155,000 € 2583 €/m²

2.izb.byt prenájom v Šamoríne

Reality Šamorín

2 izbový byt | Hlboká cesta | 60 m²

Ponúkame Vám veľkometrážny 2 izbový byt ktorý je situovaný vo vyhľadávanej lokalite v meste Šam

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 28.12.2025
Byty na prenájom Šamorín

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - Garsónka

Reality Šamorín

1 izbový byt | 42 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka na prenájom 1 izb. byt v Šamoríne. Byt je zariadený

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Šamorín

500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM : 2izb.byt v Šamoríne

Reality Šamorín

2 izbový byt | Školská | 52 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka na prenájom 2 izb. byt v Šamoríne, Školská ul. By

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Šamorín

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pre klienta hľadáme 2izb.byt v Šamoríne

Reality Šamorín

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre klienta hľadáme 2 izbový byt v Šamoríne. (Nemusí to byť len novostavba) Ak máte čo ponúknu

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na kúpa Šamorín

Cena dohodou

Prenájom 4.izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

4 izbový byt | Dunajská | 84 m²

Ponúkame Vám 4-izbový byt, čiastočne zrekonštruovaný , ktorý je situovaný vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 25.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2izb. byt Šamorín (budova BTC)

Reality Šamorín

2 izbový byt | Školská | 55 m²

Ponúkame Vám 2 izbový byt, kompletne zrekonštruovaný , ktorý je situovaný vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Byty na prenájom Šamorín

600 €/mesiac 3286 €/mesiac/m²

3 izbový byt s garážou

Reality Šamorín

3 izbový byt | 90.45 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka priestranný 3izbový byt v Šamoríne, Strelecká ul.

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Šamorín

265,000 € 2930 €/m²

Priestranný 3- izbový byt v pôvodnom stave

Reality Šamorín

3 izbový byt | Školská | 72 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka priestranný 3-izbový byt 72 m² v Šamoríne – ideálny

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Šamorín

174,000 € 2417 €/m²

!!! PRENÁJOM!!! Veľkometrážny ,nadštandardný, luxusný 2izb.byt

Reality Šamorín

2 izbový byt | Gazdovský Rad | 62 m²

Realitná kancelária Samaria real Vám ponúka veľkometrážny ,nadštandardný, luxusný 2izb.byt v Ša

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - 3.izb.byt. v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hlavná | 65 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka 3.izb.byt v Šamoríne, Hlavná ul. BYT: • zariadený

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Šamorín

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REB.SK Predaj 3-izbového bytu 88.35m2 len 15 minút od Bratislavy

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šamot | 88.35 m²

REB.SK ponúka na predaj 3 izbový byt s parkovacím miestom a pivnočnou kobkou v cene. Priestrann

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.SK Prenájom 3-izbový byt len 15 minút od Bratislavy

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 83.35 m²

REB.SK ponúka na prenájom 3 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v cene. Priestranný 3-

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Upresniť hľadanie