PRAKTICKÝ 2-IZBOVÝ BYT ul. Školská

Reality Šamorín

2 izbový byt | Školská | 52 m²

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa v meste Šamorín na ulici Školská, ktorý p

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

140,000 € 2692 €/m²

Hľadám 1 izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

1 izbový byt | 30 m²

Premýšľate nad predajom Vášho bytu? Obávate sa zdĺhavého procesu predaja? Mám pre Vás kontkrét

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

115,000 € 3833 €/m²

Hľadám pre klienta 2 izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

2 izbový byt | 0 m²

Hľadám prenájom 2 izbového bytu v Šamoríne pre konkrétneho klienta/nefajčiar, pracujúci s parko

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

480 €/mesiac

Hľadám 2 izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

2 izbový byt | 50 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v Šamoríne, priamo v meste Šamorín. Ideálne v blíz

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

120,000 € 2400 €/m²

Hľadám 2-3 izbový byt v Šamoríne pre klienta

Reality Šamorín

2 izbový byt | 0 m²

Hľadám 2-3 izbový byt v Šamoríne pre klienta, Šamorín aj okolie, kľudne aj pôvodný stav. Cena

Publikované: 10.09.2018 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

135,000 €

Hľadám pre klienta 3 izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | 0 m²

Hľadám na kúpu 3 izbový byt v Šamoríne pre klienta, čiastočná hotovosť. Byt o veľkosti minimál

Publikované: 28.11.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

160,000 €

Hľadám prenájom 1 izbového bytu v Šamoríne a okolí.

Reality Šamorín

1 izbový byt | 0 m²

Hľadám prenájom / podnájom 1 izbového bytu v Šamoríne a okolí pre konkrétnych klientov. Cena

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

450 €/mesiac

HĽADÁM 3 IZBOVÝ BYT V ŠAMORÍNE,pôvodný stav pre klientov

Reality Šamorín

3 izbový byt | 68 m²

Hľadám v Šamoríne 3 izbový byt v pôvodnom stave pre konkrétnych klientov. Byt s balkónom alebo

Publikované: 26.07.2020 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

110,000 € 1618 €/m²

Hľadáme pre klienta 2 izbový byt alebo 2-garsónku v Šamoríne.

Reality Šamorín

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme 2 izbový byt alebo 2-garsónku v lokalite Šamorín. Rýchl

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na kúpa Šamorín

Cena na vyžiadanie

Hľadáme pre klienta 4 izbový byt v šamoríne

Reality Šamorín

4 izbový byt | Nezadaná | 90 m²

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme 4 izbový byt s malou záhradou alebo väčšou terasou v menš

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na kúpa Šamorín

Cena dohodou

Vojka nad Dunajom - 3 izbový byt v novostavbe v uzavretom areáli v krásnom prostredí Lužných lesov.

Reality Šamorín

3 izbový byt | Krajná | 60 m²

Na predaj 3 izbový byt s park. miestom a pivnicou v krásnom prostredí Lužných lesov pri ramene

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Šamorín

164,900 € 2748 €/m²

HD reality, predaj, 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Šamorín

3 izbový byt | Vinohradská | 105 m²

HD reality ponúka na predaj jedinečný 3 izbový byt v dvojdome len s dvomi bytovými jednotkami

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

Cena dohodou

HD reality, predaj, 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Šamorín

3 izbový byt | Vinohradská | 110 m²

HD reality ponúka na predaj moderný 3 izbový byt v dvojdome len s dvomi bytovými jednotkami na

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

Cena dohodou

Moderné bývanie so záhradou len pár minút od Bratislavy

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 84 m²

„Realitná kancelária A-Nehnuteľnosti prináša do ponuky atraktívne 3-izbové byty v novostavbe v

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Šamorín

222,471 € 2648 €/m²

Prenájom 4-izbového bytu v rodinnom dome – voľný od 1.5.2026

Reality Šamorín

4 izbový byt | Krížna | 80 m²

Príjemné bývanie v rodinnom dome – 4-izbový byt na prenájom v Šamoríne Hľadáte pokojné bývanie

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na prenájom Šamorín

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA 3-IZBOVÝCH BYTOV – ŠÁMOT PRI ŠAMORÍNE | ZÁHRADKA ALEBO BALKÓN | MODERNÉ TECHNOLÓGIE

Reality Šamorín

3 izbový byt | 84 m²

Ponúkame na predaj moderné 3-izbové byty v novostavbe v lokalite Šámot, len pár minút od mesta

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2276 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s balkónom ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 07)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 88.35 m²

BÝVANIE len 15 min. od centra BRATISLAVY v skolaudovanej novostavbe! Kuchárek - real, s.r.o. s

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s predzáhradkou ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 04)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 90.1 m²

BÝVANIE len 15 min. od centra BRATISLAVY v skolaudovanej novostavbe! Kuchárek - real, s.r.o.

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

222,471 € 2469 €/m²

Kuchárek -real: PROJEKT BYTY ŠÁMOT (Šamorín) - Predaj skolaudovaných 3 izbových bytov už od 191.201,- EUR

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 56 m²

SKOLAUDOVANÉ !!! Projekt BYTY ŠAMOT momentálne zahŕňa celkovo 3 bytové domy. Každý bytový dom

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 3414 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s predzáhradkou ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 03)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 90.1 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

224,325 € 2490 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s balkónom ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 11)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 88.35 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s predzáhradkou ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 02)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 89.25 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

223,757 € 2507 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s balkónom ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 08)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 88.35 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s balkónom ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 12)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 83.35 m²

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Šamorín

192,980 € 2315 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Upresniť hľadanie