Neibrs | 1-izbový byt na predaj v blízkosti centra Pezinka

Reality Pezinok

1 izbový byt | Moyzesova | 31.48 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 1-izbový byt v blízkosti centra Pezinka na Moyzesov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

149,900 € 4762 €/m²

Kuchárek-real: Ponúka 2 izbový byt Hroznová ul. Pezinok.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznova | 55.56 m²

Kuchárek-real: Ponúkame na predaj 2 izb. byt dobre dispozične riešený, vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,000 € 3150 €/m²

Kúpa - 3.izb. byt v Pezinku

Reality Pezinok

3 izbový byt | nezadaná | 0 m²

Súrne hľadáme pre klienta 3.izb. byt v Pezinku. Kontakt: 0907 437 269

Publikované: 19.10.2021 Aktualizované: 21.08.2024
Byty na kúpa Pezinok

Cena dohodou

SLNEČNÝ 2 IZBOVÝ BYT NA MUŠKÁTE

Reality Pezinok

2 izbový byt | Veltlínska | 57 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový by

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 3246 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HĽADÁME NA KÚPU 3 IZBOVÝ BYT V PEZINKU

Reality Pezinok

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Pre mojich konkrétnych klientov, ktorých mám v databáze hľadám na kúpu 3 izbový byt v Pezinku.

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM, VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT, KLIMATIZOVANÝ, 2XLOGGIA,PEZINOK-MUŠKÁT

Reality Pezinok

2 izbový byt | Veltlínska | 60 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt v Pezinku v m.č. M

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Zálohovaný! 1izbový byt s výťahom a parádnym výhľadom

Reality Pezinok

1 izbový byt | Suvorovova | 37 m²

Zálohovaný! V Pezinku na sídlisku Sever máme rezervovaný rekonštruovaný, zariadený, bezbariero

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

135,000 € 3649 €/m²

Svetlý 3 izbový byt s komorou, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 70.74 m²

Hľadáte pokojné bývanie mimo ruchu veľkomesta a všetko na dosah? Svätoplukova ulica v Pezinku

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

189,000 € 2672 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT, PEZINOK ,MUŠKÁTOVÁ ULICA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 57.6 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt v Pezinku na Muškátov

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,000 € 2917 €/m²

HLADAM byt na prenajom pre 4 osoby v Pezinku

Reality Pezinok

3 izbový byt | 70 m²

Hľadám pre klienta na prenájom 3 izbový byt Lokalita Pezinok - sídlisko Juh, Dubový Vŕšok, Sev

Publikované: 31.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Pezinok

Cena dohodou

Kúpa 2. alebo 3. izbového bytu v Pezinku

Reality Pezinok

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Dobrý deň prajem. Pre Nášho klienta hľadáme na kúpu 2. prípadne 3. izbový byt v Pezinku. Lokal

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na kúpa Pezinok

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÝ BOSEN | Investičný 3 izbový byt v centre, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Za hradbami | 70.07 m²

REZERVOVANÝ / BOSEN Group Vám ponúka na preda investičný 3 izbový byt v centre Pezinka. Žiť v c

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 2640 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 1 izb. byt s balkónom a šatníkom, 53 m2

Reality Pezinok

1 izbový byt | 52.94 m²

Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj klimatizovaný veľkorysý byt s

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,900 € 3190 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ I 3i byt ꓲ 70 m² ꓲ PEZINOK ꓲ byt pripravený na bývanie, vedľa parku s detským ihriskom

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 69.7 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Osobne si myslím, že tento byt je vhodný

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Pezinok

189,900 € 2725 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie