2 izbový byt | Záhradna | 60 m²
Hľadám na kúpu 2 izbový byt v centre mesta Pezinok, prípadne okolie centra. Ideálne zrekonštruo
Cena dohodou
1 izbový byt | L.Novomeského | 40 m²
Ponúkame na prenájom 1 izbový byt Pezinku na sídlisku sever, na ulici L.Novomestkeho. Nachádz
550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Muškátová | 96 m²
Na predaj: 4-izbový byt v Pezinku na Muškáte! Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v ti
229,999 € 2396 €/m²
1 izbový byt | L.Novomeského | 40 m²
550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | L.Novomestkého | 61 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s loggiou na sídlisku Sever , na ulici L.Novometské
185,000 € 3033 €/m²
2 izbový byt | Svätopluková | 50 m²
Pre vysoký dopyt hľadám byty na prenájom pre našich preverených klientov.
Cena dohodou
5 a viac izbový byt | Silvánová | 183 m²
BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj jedinečný a naozaj nadštandardný, veľkometrážny 6 izbový by
389,000 € 2126 €/m²
4 izbový byt | Suvorovova | 81.8 m²
ARETÉ REAL VÁM PONÚKA NA PREDAJ: Priestranný 3,5 - izbový mezonetový byt v Pezinku – Sídlisko
279,900 € 3422 €/m²
2 izbový byt | Bystrická | 33 m²
Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalit
154,990 € 4697 €/m²
3 izbový byt | Svätoplukova | 61.61 m²
Ponúkame na predaj príjemný a zrekonštruovaný 3-izbový byt s priestrannou loggiou nachádzajúci
189,000 € 3068 €/m²
4 izbový byt | Muškátová | 82 m²
AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranný a svetlý 4-izbový byt s výbornou dispozíciou,
1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Moyzesova | 88 m²
Zálohovaný! V centre Pezinka na Moyzesovej ulici vám naša RK VČELA REALITY ponúka na predaj či
205,000 € 2330 €/m²
2 izbový byt | Dona Sandtnera | 48 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v Pezinku. Môže byť v pôvodnom stave, kedy si klie
190,000 € 3958 €/m²
3 izbový byt | Kučišdorfská dolina | 79 m²
Predstavte si svoj nový domov – priestranný 3-izbový byt s balkónom, ukrytý v srdci Kučišdorfsk
168,000 € 2127 €/m²
2 izbový byt | Hroznova | 55.56 m²
Ponúkame na predaj príjemný a svetlý 2-izbový byt v pokojnej a obľúbenej časti Pezinka – na Hro
175,000 € 3150 €/m²
3 izbový byt | Muškátova | 75 m²
Ponúkam na predaj 3 izbový byt na ideálnom 2. poschodí v tehlovom bytovom dome na Muškátovej ul
199,000 € 2653 €/m²
2 izbový byt | 60.47 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
194,900 € 3223 €/m²
3 izbový byt | 444 m²
F006-15-LUVA VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=UNFxmYW7JiU Exkluzívna Ponuka: M
549,000 € 1236 €/m²
1 izbový byt | Záhradná | 45 m²
Ponúkame na prenájom 1-izbový byt priamo v centre Pezinka na Záhradnej ulici. Byt má izbu spoje
650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | M.R.Štefánika | 48 m²
Ponúkame na prenájom 2-izbový byt priamo v centre Pezinka. Byt sa prenajíma zariadený. Byt má
600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Muškátova | 55 m²
Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s balkónom na Muškátovej ulici na sídlisku Muškát v Pezinku.
179,900 € 3271 €/m²
4 izbový byt | 104 m²
Hľadáte bývanie bez kompromisov? Ponúkame na prenájom výnimočný, kompletne zariadený byt v pria
950 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Záhradná | 58.14 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 izb. byt s rozlohou 58,14 m² na Záhradnej ulici v centre mesta Pezinok
189,000 € 3251 €/m²
3 izbový byt | L. Novomeského | 78.57 m²
Hľadáte priestranný byt, ktorý ponúka dostatok miesta pre rodinu aj pohodlné bývanie? Tento 3-i
219,900 € 2799 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.