Hľadám byt na kúpu pre mojich klientov

Reality Pezinok

2 izbový byt | Záhradna | 60 m²

Hľadám na kúpu 2 izbový byt v centre mesta Pezinok, prípadne okolie centra. Ideálne zrekonštruo

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

Cena dohodou

člen NARKS

Na PRENÁJOM 1 a pol izbový byt na sídlisku Sever - Pezinok

Reality Pezinok

1 izbový byt | L.Novomeského | 40 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt Pezinku na sídlisku sever, na ulici L.Novomestkeho. Nachádz

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDAJ 4 izbový byt 2 balkóny

Reality Pezinok

4 izbový byt | Muškátová | 96 m²

Na predaj: 4-izbový byt v Pezinku na Muškáte! Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v ti

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

229,999 € 2396 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na PRENÁJOM 1 a pol izbový byt na sídlisku Sever - Pezinok

Reality Pezinok

1 izbový byt | L.Novomeského | 40 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj priestranného 3 izbového bytu v Pezinku na sídlisku Sever

Reality Pezinok

3 izbový byt | L.Novomestkého | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s loggiou na sídlisku Sever , na ulici L.Novometské

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 3033 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám na prenájom byt v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | Svätopluková | 50 m²

Pre vysoký dopyt hľadám byty na prenájom pre našich preverených klientov.

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

Cena dohodou

člen NARKS

NADŠTANDARDNÝ – VEĽKOMETRÁŽNY – GARÁŽ. ST. – 2x BALKÓN – klimatizácia - vlastné kúrenie: 6 iz., 183 m2, Silvánová ul., Pezinok, 389 000,-€

Reality Pezinok

5 a viac izbový byt | Silvánová | 183 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj jedinečný a naozaj nadštandardný, veľkometrážny 6 izbový by

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

389,000 € 2126 €/m²

ARETÉ REAL- PREDAJ TEHLOVÉHO 3,5 IZB.BYTU V PEZINKU, NA SKOK CENTRUM, SLNEČNÝ S VEĽKORYSOU VÝMEROU,BALKÓN

Reality Pezinok

4 izbový byt | Suvorovova | 81.8 m²

ARETÉ REAL VÁM PONÚKA NA PREDAJ: Priestranný 3,5 - izbový mezonetový byt v Pezinku – Sídlisko

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

279,900 € 3422 €/m²

Areté real- Predaj výborne dispozične riešeného 2-izbového bytu v dobrej lokalite, sídl. Juh, Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Bystrická | 33 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalit

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

154,990 € 4697 €/m²

Areté real - Predaj veľmi pekného, zrekonštruovaného 3-izbového bytu s priestrannou loggiou, Svätoplukova ul, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 61.61 m²

Ponúkame na predaj príjemný a zrekonštruovaný 3-izbový byt s priestrannou loggiou nachádzajúci

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

189,000 € 3068 €/m²

Prenájom | 4-izbový byt na sídlisku Muškát

Reality Pezinok

4 izbový byt | Muškátová | 82 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranný a svetlý 4-izbový byt s výbornou dispozíciou,

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Zálohovaný! 3izbový tehlový byt v centre Pk, v zeleni

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 88 m²

Zálohovaný! V centre Pezinka na Moyzesovej ulici vám naša RK VČELA REALITY ponúka na predaj či

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

205,000 € 2330 €/m²

2i byt v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | Dona Sandtnera | 48 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v Pezinku. Môže byť v pôvodnom stave, kedy si klie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Pezinok

190,000 € 3958 €/m²

Na predaj 3. izbový byt 83,3m2 s loggiou v Kučišdorfskej doline v Pezinku, predaný!!!

Reality Pezinok

3 izbový byt | Kučišdorfská dolina | 79 m²

Predstavte si svoj nový domov – priestranný 3-izbový byt s balkónom, ukrytý v srdci Kučišdorfsk

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,000 € 2127 €/m²

Svetlý 2-izbový, zariadený byt s balkónom a úžasnou atmosférou v príjemnej lokalite Pezinka - časť Muškát na Hroznovej ulici.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznova | 55.56 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý 2-izbový byt v pokojnej a obľúbenej časti Pezinka – na Hro

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,000 € 3150 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3 izbový byt v tichej časti Pezinka - REZERVOVANÉ

Reality Pezinok

3 izbový byt | Muškátova | 75 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt na ideálnom 2. poschodí v tehlovom bytovom dome na Muškátovej ul

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,000 € 2653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadený a presvetlený! 2-izbový tehlový BYT s murovanou pivnicou a balkónom, Pezinok - Muškát, 60,47 m²

Reality Pezinok

2 izbový byt | 60.47 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

194,900 € 3223 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Exkluzívna ponuka multifunkčného objektu v PEZINKU s možnosťou bývania!

Reality Pezinok

3 izbový byt | 444 m²

F006-15-LUVA VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=UNFxmYW7JiU Exkluzívna Ponuka: M

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

549,000 € 1236 €/m²

Rezervovaný - Prenájom 2 izbového bytu v centre Pezinka

Reality Pezinok

2 izbový byt | M.R.Štefánika | 48 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt priamo v centre Pezinka. Byt sa prenajíma zariadený. Byt má

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom 1 izbový byt v centre Pezinka

Reality Pezinok

1 izbový byt | Záhradná | 45 m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt priamo v centre Pezinka na Záhradnej ulici. Byt má izbu spoje

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový byt s vlastným kúrením a balkónom,Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s balkónom na Muškátovej ulici na sídlisku Muškát v Pezinku.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

179,900 € 3271 €/m²

Na prenájom nadštandardný byt v Pezinku,vlastné parkovanie.

Reality Pezinok

4 izbový byt | 104 m²

Hľadáte bývanie bez kompromisov? Ponúkame na prenájom výnimočný, kompletne zariadený byt v pria

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

950 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj 2 izb. bytu v centre mesta Pezinok na Záhradnej ulici

Reality Pezinok

2 izbový byt | Záhradná | 58.14 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izb. byt s rozlohou 58,14 m² na Záhradnej ulici v centre mesta Pezinok

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

189,000 € 3251 €/m²

Máte dosť stiesnených bytov? Tento vám dá priestor dýchať - 3 izby, loggia, 78 m² - Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 78.57 m²

Hľadáte priestranný byt, ktorý ponúka dostatok miesta pre rodinu aj pohodlné bývanie? Tento 3-i

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Pezinok

219,900 € 2799 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie