Moderné kancelárske priestory 222 m2, aké v Senici nenájdete

Reality Senica

2 izbový byt | 222 m²

Ponúkame na postúpenie moderné kancelárske priestory s industriálnym charakterom a výborným dis

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičný apartmán s pasívnym príjmom!

Reality Šajdíkove Humence

1 izbový byt | 32 m²

🏅Máš rád golf alebo len hladáš dobrú investičnú nehnuteľnosť ? Ponúkame na predaj apartmán pria

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Šajdíkove Humence

124,900 € 3903 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM • 1i BYT S LOGGIOU, 36m • ŠTEFÁNIKOVA, SENICA

Reality Senica

1 izbový byt | Štefánikova | 36 m²

Dlhodobý prenájom 1 IZBOVÝ BYT, 36 m, LOGGIA, Štefánikova ulica, Senica. Byt je voľný od 01.06

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Senica

430 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

TOP INVESTÍCIA Kompletne prerobený slnečný byt v centre Senice

Reality Senica

1 izbový byt | 39 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný, južne orientovaný 1-izbový byt o výmere 39m2 v centre

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senica

85,000 € 2179 €/m²

Na prenájom podkrovný priestor - 3izbový byt v obci Kúty

Reality Kúty

3 izbový byt | Železničiarska | 64 m²

Ponúkame na prenájom ubytovacie priestory so zariadením, nachádzajúce sa v podkroví rodinného d

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Kúty

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

SKOLAUDOVANÉ Slnečný 3 izbový byt v centre obce Sekule

Reality Sekule

3 izbový byt | Pekná | 68.89 m²

Developer projektu Panský Dvor ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v štandarde v novovybudova

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Sekule

156,400 € 2270 €/m²

Slnečný 3 izbový byt s predzáhradkou SKOLAUDOVANÉ

Reality Sekule

3 izbový byt | Pekná | 69.11 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Sekule

171,500 € 2482 €/m²

Veľký 4-izbový byt v centre obce Sekule

Reality Sekule

4 izbový byt | Pekná | 92.76 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Sekule

199,400 € 2150 €/m²

Na prenájom 3-izb.byt, ul. L. Novomeského, Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 67 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na prenájom priestranný slnečný 3-izb. byt so zaskleným balkónom a výbo

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ príjemný 3-IZB.BYT, Priemyselná ul., Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 77 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pekný 3-izb. byt so zaskleným balkónom a výbornou dispozíciou

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

146,900 € 1908 €/m²

Na prenájom 3 izbový byt s balkónom, Robotnícka, Senica

Reality Senica

3 izbový byt | Robotnícka | 89 m²

Na prenájom 3 izbový byt s balkónom, centrum, Senica, ul. Robotnícka. Byt má 3 veľké nepriechod

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

680 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Veľký 2-izbový investičný byt Senica - 73,54 m²

Reality Senica

2 izbový byt | 73 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na 2/3 poschodí len kúsok od centra me

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

118,000 € 1616 €/m²

REZERVOVANÉ Útulný 3-izbový byt v Sotinej

Reality Senica

3 izbový byt | 64 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite na ulici Gen

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

102,000 € 1594 €/m²

NA PRENÁJOM zrekonštruovaný 2-izb.byt, Kalinčiakova ul., Senica

Reality Senica

2 izbový byt | 48 m²

Exkluzívne vám ponúkame na prenájom nadštandardný zrekonštruovaný 2-izbový byt s loggiou, nachá

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 1-izbový byt v novostavbe s výhľadom na jazero

Reality Kúty

1 izbový byt | Textilná | 36 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt v novostavbe na prízemí s krásnym výhľadom na jazero

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Kúty

460 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Moderné, 3-izb. mezonety v radových domoch, Dojč

Reality Dojč

3 izbový byt | Nezadaná | 77 m²

Novostavby mezonetov v radových domoch v Dojči s rýchlym prístupom na hlavný ťah Senica – Kúty

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dojč

159,900 € 2077 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 2-izbový byt v skolaudovanej novostavbe, v areáli golfového rezortu.

Reality Šajdíkove Humence

2 izbový byt | Nezadaná | 54.83 m²

Základné informácie o nehnuteľnosti Ponúkame na predaj 2-izbový byt v skolaudovanej novostavb

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Šajdíkove Humence

190,000 € 3465 €/m²

Znížená cena !! 3 izbový byt priamo v centre mesta Senica !

Reality Senica

3 izbový byt | 76 m²

Ponúkame predaj 3-izbový o výmere 76 m², nachádzajúci sa na Robotníckej ulici v centre mesta Se

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný 3 izbový byt SKOLAUDOVANÉ

Reality Sekule

3 izbový byt | Pekná | 74.9 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Sekule

165,400 € 2208 €/m²

Znížená cena!! Na predaj priestranný 3-izbový byt v Senici

Reality Senica

3 izbový byt | 73 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt s loggiou v pokojnej lokalite me

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

114,000 € 1562 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA _ Na predaj 3 - izbový byt v Kuklove v pôvodnom stave !!!

Reality Kuklov

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

3-izbový byt s garážou a balkónom v Kuklove Hľadáte bývanie, ktoré si pretvoríte presne podľa

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Kuklov

65,000 € 903 €/m²

Rezervované! Na predaj 3 izbový byt v Senici Gen. L. Svobodu

Reality Senica

3 izbový byt | 58 m²

NOVINKA! Na predaj 3 izbový byt v Senici Gen. L. Svobodu Exkluzívne so súhlasom majiteľa Vám po

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

115,000 € 1983 €/m²

Na prenájom 3 izbový zariadený byt balkón, Lieskové, Cerová

Reality Cerová

3 izbový byt | nemá | 76 m²

Na prenájom 3 izbový zariadený byt s balkónom, Cerová, Lieskové, pri Senici. Až od 1.7. voľný.

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Cerová

480 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Ticho, priestor a pohoda – 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii (2025)-NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA

Reality Senica

3 izbový byt | 64 m²

Hľadáte byt, kde si po náročnom dni naozaj oddýchnete? Miesto, kde vás ráno zobudí ticho a veče

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 € 1719 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23066)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie