3 izb. tehlový byt 77m2 + loggia, nízke náklady! Valaliky

Reality Valaliky

3 izbový byt | Okružná | 77 m²

JUDr. Adriana Saxová a SAXAREAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pekný kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Valaliky

179,900 € 2336 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3-izbový byt s loggiou | Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

3 izbový byt | - | 67 m²

Roland Hančin a RK Reality Vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v Mo

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Moldava nad Bodvou

149,990 € 2239 €/m²

NA PREDAJ_"TURŇA LIVING"_obnovený bytový dom_16 bytov_2 izbák_1. posch._55m2_98.000€

Reality Turňa nad Bodvou

2 izbový byt | Školská | 51.43 m²

POSLEDNÝ BYT K DISPOZÍCII ! VEĽMI PRIAZNIVÉ CENY. Výborný pomer ceny a kvality. INVESTORI POZOR

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turňa nad Bodvou

98,000 € 1906 €/m²

Novostavba Malá Ida, 2 izb byt, spolu 71 m2, Terasa, 2.p. , Nadštandard, 2x parkovacie miesto

Reality Malá Ida

2 izbový byt | Ružová | 71 m²

Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame NÁDHERNÝ, priestranný a presvetlený 2 i

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Malá Ida

236,000 € 3324 €/m²

2 izbový byt s balkónom, Moldava nad Bodvodu

Reality Moldava nad Bodvou

2 izbový byt | Námestie Mieru | 39 m²

Ponúkame na prenájom útulný a kompletne zariadený 2-izbový byt (okrem TV) po rekonštrukcii v ro

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Moldava nad Bodvou

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán s liečivou klímou

Reality Štós

3 izbový byt | 0 m²

Na predaj priestranný 3-izbový slnečný apartmán s krásnym výhľadom na Štóssku dolinu, v zateple

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Štós

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Poproč - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poproč

3 izbový byt | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Miroslav Klapáč, kontakt: 0950 433 990, nehnuteľnosť s

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poproč

69,990 € 986 €/m²

3 – izbový byt, vlastné kúrenie, nízke náklady - Valaliky, Hlavná ulica

Reality Valaliky

3 izbový byt | Hlavná | 75 m²

SAXAREAL Vám EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 3-izbový byt v udržiavanom pôvodnom stave vo výmere

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Valaliky

149,000 € 1987 €/m²

2 - izbový byt na prenájom v obci Belža

Reality Belža

2 izbový byt | 35 m²

Ponúkame na prenájom dvojizbový byt v obci Belža, vzdialený 11km.od centra Košíc, 7 km od budov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Belža

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

🐝 Byt za 50% ceny košického len 30 minút od Košíc! Dvorníky-Včeláre, pokoj a príroda...

Reality Dvorníky-Včeláre

3 izbový byt | - | 77 m²

🌳 Bývanie ako stvorené pre milovníkov prírody, pokoja a priestoru – len 30 minút od Košíc! 3-i

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dvorníky-Včeláre

115,500 € 1500 €/m²

Priestranný 3-izbový tehlový byt v Košickej Polianke

Reality Košická Polianka

3 izbový byt | 80 m²

Priestranný 3-izbový byt v Košickej Polianke – 80 m², zateplená tehlová bytovka, výborná dostup

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košická Polianka

185,000 € 2313 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na Predaj - Veľký 4 izbový byt nám Ľ Štúra Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

4 izbový byt | Námestie Ľudovíta Štúra | 90 m²

Zriedkavá ponuka predaja 4 izbového bytu v Moldave nad Bodvou. Tento čiastočne zrekonštruovan

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Moldava nad Bodvou

144,900 € 1610 €/m²

Predaj veľký 3 izbový byt 18km od Košíc, Bohdanovce.

Reality Bohdanovce

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Domov, kde sa spája pokoj prírody s blízkosťou mesta (Bohdanovce) Hľadáte miesto, kde po prác

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bohdanovce

154,990 € 2067 €/m²

IBA U NÁS! Svetlý 2-izbový byt Bohdanovce, Košice-okolie

Reality Bohdanovce

2 izbový byt | Bohdanovce | 53 m²

Ponúkame na predaj útulný a svetlý 2 izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej lokal

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bohdanovce

144,999 € 2736 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderné bývanie v projekte Zelené Terasy Ďurďošík

Reality Ďurďošík

3 izbový byt | 65 m²

FINTIP Real v spolupráci s Mgr. Kristínou Dulovou Vám exkluzívne ponúkajú v PREDPREDAJI krásne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ďurďošík

Cena dohodou

3 izbový byt v Nižnej Kamenici pri Košiciach

Reality Nižná Kamenica

3 izbový byt | - | 79 m²

Hľadáte moderné a pokojné bývanie mimo ruchu mesta, no s výbornou dostupnosťou do Košíc a okoli

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nižná Kamenica

144,000 € 1823 €/m²

3 izbový byt na predaj Košice - okolie

Reality Nižná Kamenica

3 izbový byt | - | 79 m²

REZERVOVANE - Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti Vám ponúka na predaj moderný a priestranný

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nižná Kamenica

149,000 € 1886 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v Moldave nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

3 izbový byt | Nám. Ľ. Štúra | 68 m²

Realitná kancelária Sonne s.r.o. ponúka na predaj pekne zrekonštruovaný 3-izbový byt pražského

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Moldava nad Bodvou

133,000 € 1956 €/m²

PREDAJ 3izbové byty v NOVOSTAVBE 10min od KOŠÍC

Reality Ďurďošík

3 izbový byt | 67 m²

Leaders & Partners reality Vám ponúka na predaj lukratívne 3izb.byty v novostavbe, v obci Ďurďo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ďurďošík

Cena dohodou

Prenájom - 1,5 izbový byt

Reality Nižná Myšľa

2 izbový byt | 42 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom moderný 1,5-izbový byt v novostavbe v

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nižná Myšľa

580 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

! REZERVOVANÉ ! 3-izb. byt v blízkostí Košíc za lákavú cenu

Reality Kechnec

3 izbový byt | 66 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj 3-izbový byt v blízkosti Košíc v obci

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kechnec

138,000 € 2091 €/m²

Na predaj 2 izb. byt spolu 71 m2 v novostavbe Malá Ida, bytového domu Villa Rozeta

Reality Malá Ida

2 izbový byt | Zvončeková Ružová | 63.92 m²

Exkluzívne na predaj komplet dokončený 2 izb. byt v projekte VILLA ROZETA – Malá Id

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Malá Ida

236,000 € 3692 €/m²

SÍDLISKO MLADOSŤ | Slnečný 1-izbový byt | Čiastočná rekonštrukcia I Tichá lokalita | Blízkosť prírody

Reality Medzev

1 izbový byt | 38.2 m²

GH Real ponúka na predaj slnečný 1-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v lokalite Sídlisko M

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Medzev

64,990 € 1701 €/m²

3 izbový byt na prenájom, Vajkovce, Košice - okolie

Reality Vajkovce

3 izbový byt | 88 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v obci Vajkovce, v okrese Košice - okolie. Tento byt, ktorý s

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Vajkovce

1,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie