Priestranný 3-izbový tehlový byt v Košickej Polianke

Reality Košická Polianka

3 izbový byt | 80 m²

Priestranný 3-izbový byt v Košickej Polianke – 80 m², zateplená tehlová bytovka, výborná dostup

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košická Polianka

185,000 € 2313 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23118)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Upresniť hľadanie