2-izbový byt s balkónom | Stráňany, Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | Konečná | 47 m²

ID:519 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Stráňan

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt v centre mesta Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Karola Kuzmányho | 54 m²

ID:315 GE-MAX Reality vám ponúka na predaj 3-izbový byt v centre mesta Michalovce, ktorý prešie

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

107,900 € 1998 €/m²

Moderný 2-izbový byt po rekonštrukcii v Michalovciach | Sídlisko Juh

Reality Michalovce

2 izbový byt | 45 m²

ID:456 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj pekne a moderne prerobený 2-izbový byt v Michalovcia

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

112,900 € 2509 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt – Hollého, sídlisko Východ

Reality Michalovce

4 izbový byt | Jána Hollého | 80 m²

ID:135 Na predaj: Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt – Hollého, sídlisko Východ, oproti LID

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

171,900 € 2149 €/m²

4-izbový byt v tehlovej bytovke – S. Chalupku Michalovce

Reality Michalovce

4 izbový byt | Sama Chalupku | 80 m²

ID:381 GE-MAX Reality | 4-izbový byt v tehlovej bytovke – S. Chalupku 21, Michalovce | 80 m² |

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

REZERVOVANÝ Novinka Stačí sa len nasťahovať | 3-izbový byt 75 m² | Murgaša

Reality Michalovce

3 izbový byt | J. Murgaša | 75 m²

ID:475 GE-MAX Reality ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

149,000 € 1987 €/m²

NA PREDAJ- 3izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – centrum Michaloviec

Reality Michalovce

3 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 75 m²

ID: 229 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt, ktorý prešiel ko

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Prenájom 3 izbový byt Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána A. Komenského | 70 m²

Prenájom 3 izbový byt na ul. Komenského, Michalovce (4. ZŠ) - kompletná rekonštrukcia - pln

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

790 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbového bytu v centre

Reality Michalovce

2 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 38 m²

Ponúkame Vás jedinečnú ponuku na prenájom – luxusný 2-izbový byt situovaný priamo v centre Mich

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 3 izbový byt v Michalovciach.

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kyjevská | 65 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3 izbový + pivnica, byt je bez loggie Ulica: Kyjevska Úžitková p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

129,000 € 1985 €/m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 2 izbový byt v Michalovciach.

Reality Michalovce

2 izbový byt | Konečná | 47.51 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2 izbový + pivnica, loggia Ulica: Konečna Úžitková plocha: 47,51

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

114,000 € 2399 €/m²

Ponúkame Vám na predaj garsónku v Michalovciach.

Reality Michalovce

Garsónka | Školská | 32 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: garsonka + pivnica + loggia Ulica: Školská Úžitková plocha: 32m2

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

77,000 € 2406 €/m²

Reality Michalovce

3 izbový byt | Okružná | 84 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3 izbový + loggia+ komora v byte aj komora na poschodí + pivnica,

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

160,000 € 1905 €/m²

Ponúkam na prenájom 1 izbový byt v novostavbe Green side v Michalovciach

Reality Michalovce

1 izbový byt | Zvončeková | 31 m²

Ponúkam Vám na prenájom 1-izbový byt s veľkorysou loggiou v novostavbe Green Side – Michalovce

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ cena VEĽKÝ ZREKONŠT. 4 izbový byt, 80m2, Hollého ul., Michalovce

Reality Michalovce

4 izbový byt | Jána Hollého | 80 m²

Ponúkame na predaj KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ a ZARIADENÝ 4-izbový byt s rozlohou 80 m2. Byt s

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

ID-3401 NA PREDAJ – 1 izbový byt s balkónom - MICHALOVCE

Reality Michalovce

1 izbový byt | SNP | 1 m²

ID:3401 Ponúkame Vám na predaj útulný jednoizbový byt nachádzajúci sa v meste Michalovce: -byt

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Michalovce

93,900 € 93900 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt v centre Michaloviec – Námestie osloboditeľov

Reality Michalovce

3 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 1 m²

ID:9633 Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v lukratívnej lokalite priamo v centre Mic

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Michalovce

168,900 € 168900 €/m²

ID-8390 – Podkrovný byt (145m2) na sídl. Juh v Michalovciach

Reality Michalovce

Iný byt | Okružná | 1 m²

ID:8390 Ponúkame Vám na predaj podkrovný byt v Michalovciach: nachádza sa vo vyhľadávanej lok