ID-3975 VÝHODNE 3-izbový byt - MICHALOVCE, Moskovská ul.

Reality Michalovce

3 izbový byt | Moskovská | 1 m²

ID:3975 Ponúkame na predaj trojizbový byt v Michalovciach, na obľúbenom sídlisku Východ: byt sa

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

ID-9737 NOVINKA! 3-izbový byt na Západe v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Švermu | 1 m²

ID:9737 Ponúkame na predaj 3-izbový byt na sídlisku Západ v meste Michalovce: - nachádza sa

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Michalovce

122,900 € 122900 €/m²

ID-3567 Zariadený a zrekonštruovaný 3-izbový byt MICHALOVCE

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kyjevská | 1 m²

ID:3567 Ponúkame na predaj zariadený trojizbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach, ktorý j

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

ID-2806 MODERNÝ 3-izbový byt na skvelej adrese - Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 1 m²

ID:2806 Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný vo vyhľad

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Michalovce

109,000 € 109000 €/m²

ID-3870 Lukratívny 3-izbový byt - sídlisko Východ, Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Volgogradská | 1 m²

ID:3870 Ponúkame na predaj plne rekonštruovaný trojizbový byt v meste Michalovce na ulici Volgo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Michalovce

159,900 € 159900 €/m²

ID-3840 SKVELÁ PONUKA 3-izbový byt po rekonštrukcii SNP

Reality Michalovce

3 izbový byt | Zvončeková | 1 m²

ID:3840 Ponúkame na predaj pekný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Michalov

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Michalovce

145,900 € 145900 €/m²

Exkluzívna ponuka | Štýlový penthouse s panoramatickým výhľadom v Michalovciach | BÝVAJTE s nami

Reality Michalovce

2 izbový byt | Humenská cesta | 62 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami vám exkluzívne predstavuje výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

180,000 € 2903 €/m²

Rezervované- izbový byt s garážou v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Kollára | 61.66 m²

Ponúkame na predaj 3- izbový byt s garážou v Michalovciach na ul. Jána Kollára, neďaleko centra

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Prenájom- garsónka s balkónom, Michalovce

Reality Michalovce

Garsónka | Volgogradská | 28 m²

Ponúkame na prenájom slnečnú garsónku v Michalovciach na ul. Volgogradskej. Byt sa prenajíma ne

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

370 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkónom pri centre v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jozefa Murgaša | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-i zbový byt s balkónom s rozlohou 72,12 m2 len pár minút chôdze od centra

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Michalovce

135,000 € 1875 €/m²

Útulný 3- izbový byt, 74 m2, Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Štefánikova | 74 m²

Ponúkame na predaj 3.izbový byt s výmerou 74 m2 pár minút chôdze od centra mesta. Nehnuteľnosť

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Prenájom, 2i chyžka, loggia, klíma, 60m²

Reality Michalovce

2 izbový byt | Masarykova | 59.53 m²

Reality Zemplín ponúka na prenájom veľký a zariadený 2-izbový byt s loggiou s výmerou takmer 60

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

599 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ. Prenájom veľkého, 3izbového bytu. Zvončeková ulica Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Zvončeková | 78 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom prakticky a priestranný 3-izbový byt

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – výborná lokalita, Michalovce, ul. J. Murgaša

Reality Michalovce

2 izbový byt | J. Murgaša | 0 m²

Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Michalovce, ul. J. Murgaša Realitná kancelár

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

125,900 €

Prenájom 2 izbového tehlového bytu. Michalovce, ulica prof. Hlaváča.

Reality Michalovce

2 izbový byt | prof. Hlaváča | 63 m²

Svetlý a priestranný 2-izbový byt pri centre – komfortné bývanie bez starostí, Michalovce Hľad

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom nový 2,5-izbový byt s parkovacím miestom – Michalovce, Masarykova ulica

Reality Michalovce

2 izbový byt | Masarykova | 62 m²

Na prenájom nový 2,5-izbový byt s parkovacím miestom – Michalovce, Masarykova ulica Realitná k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom ul. Farská

Reality Michalovce

3 izbový byt | Farská | 67 m²

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt s balkónom po novej rekonštrukcii, nachádzajúci sa vo v

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Michalovce

144,990 € 2164 €/m²

4 izbový byt 78 m² na Sama Chalupku – súkromný dvor

Reality Michalovce

4 izbový byt | Sama Chalupku | 78 m²

Realitná kancelária Promo Reality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt o výmere 78 m² vo vyhľadáva

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Michalovce

145,000 € 1859 €/m²

REZERVOVANÉ - M. RÁZUSA - Priestranný - 4 izbový byt - Čiastočná rekonštrukcia - Loggia - Klimatizácia

Reality Michalovce

4 izbový byt | Martina Rázusa | 82 m²

GH Real ponúka na predaj výnimočne priestranný 4-izbový byt situovaný v jednej z najobľúbenejší

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

143,999 € 1756 €/m²

MASARYKOVÁ - Priestranný - 2 izbový byt - Čiastočná rekonštrukcia - Kompletne zariadený

Reality Michalovce

2 izbový byt | Masarykova | 59 m²

GH Real ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt situovaný priamo v centre mesta Mich

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

108,990 € 1847 €/m²

OKRUŽNÁ - Vyhľadávaná lokalita - 2 izbový byt - Kompletná rekonštrukcia - 2x Loggia - Zariadený

Reality Michalovce

2 izbový byt | Okružná | 60 m²

GH Real ponúkana predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou 60 m², situovaný na 2. poschodí v ko

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

133,990 € 2233 €/m²

Priestranný 3 izbový byt na sídlisku SNP

Reality Michalovce

3 izbový byt | Zvončeková | 73 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka : Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom na si

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

2i chyžka v centre s vlastným kúrením

Reality Michalovce

2 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 54.48 m²

Chyžku máme rezervovanú. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. B

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Michalovce

123,450 € 2266 €/m²

Prenájom 1i chyžky s loggiou

Reality Michalovce

1 izbový byt | Tulipánová | 38.13 m²

Reality Zemplín ponúka na prenájom zariadený 1-izbový byt s loggiou a veľkým šatníkom na

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na prenájom Michalovce

479 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23084)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Upresniť hľadanie