Prenájom 1i chyžky s loggiou

Reality Michalovce

1 izbový byt | Tulipánová | 38.13 m²

Reality Zemplín ponúka na prenájom zariadený 1-izbový byt s loggiou a veľkým šatníkom na

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na prenájom Michalovce

479 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 3 - izbový byt na ulici A. Markuša v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Alex. Markuša | 52 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Alex. Markuša v o

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Michalovce

122,000 € 2346 €/m²

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj 4 izbový byt blízko centra mesta

Reality Michalovce

4 izbový byt | Sama Chalupku | 80 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o., Vám ponúka na predaj 4 izbový byt blízko centra mesta v tich

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 28.02.2026
Byty na predaj Michalovce

145,000 € 1813 €/m²

Prenájom 2i chyžky pri centre

Reality Michalovce

2 izbový byt | Prof. Hlaváča | 54 m²

Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

 By

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na prenájom Michalovce

555 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predali sme 3i chyžku - Štefánikova

Reality Michalovce

3 izbový byt | Štefánikova | 67.05 m²

Byt sme práve predali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. Byt

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj 3. izbový byt v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Hollého | 67.42 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj 3. izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Michalovce

142,000 € 2106 €/m²

3i chyžka s terasou, garážou v centre

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Kollára | 75 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s terasou a garážou, situovaný v žiada

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Michalovce

189,000 € 2520 €/m²

Rezervovali sme 3i chyžku, Hollého

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Hollého | 73.77 m²

Chyžku máme rezervovanú. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Michalovce

122,500 € 1661 €/m²

Predali sme 1i chyžku na Tulipánovej

Reality Michalovce

1 izbový byt | Tulipánová | 38 m²

Chyžku sme práve predali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Rezervovali sme chyžku na Fialkovej

Reality Michalovce

3 izbový byt | Fialková | 73.55 m²

By

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

Rezervovali sme 3i chyžku - Užhorodská

Reality Michalovce

3 izbový byt | Užhorodská | 74.23 m²

Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. Byty

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Prenajali sme chyžku na Štefánikovej

Reality Michalovce

2 izbový byt | Štefánikova | 59.67 m²

Chyžku sme práve prenajali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Michalovce

609 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rezervovali sme 3i chyžku na Murgáša

Reality Michalovce

3 izbový byt | J. Murgaša | 69.78 m²

By

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

2i chyžka na Murgaša s kúskom zeme

Reality Michalovce

2 izbový byt | J. Murgaša | 49.27 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj 2-izbový byt s vlastnou mini záhradkou a komornou atmosférou n

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Michalovce

103,000 € 2091 €/m²

Rezervovali sme garsónku na Okružnej

Reality Michalovce

Garsónka | Okružná | 18.97 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

NA PRENÁJOM - Zariadený 3 izbový byt v novostavbe na sídlisku SNP

Reality Michalovce

3 izbový byt | Zvončeková | 95 m²

Prenajmeme nový, moderný, priestranný 3 izbový byt s krytou loggiou situovaný na 6 / 7 NP v n

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Michalovce

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný 3 izbový byt v tehlovom dome pri centre

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Kollára | 75 m²

Predáme kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt situovaný v centrálnej zóne mesta v štvorbytovom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Michalovce

159,990 € 2133 €/m²

NA PRENÁJOM - MODERNÝ 3 izbový byt s 2x loggia na Zvončekovej ulici

Reality Michalovce

3 izbový byt | Zvončeková | 104 m²

Ponúkame prémiové bývanie v novostavbe bytového domu na Zvončekovej ulici v Michalovciach. Prie

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Michalovce

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

4i Byt, ktorý dáva zmysel – o 100 000 € lacnejší než dom.

Reality Michalovce

4 izbový byt | Hviezdoslavova | 73 m²

Tento 4 izbový byt je presne niečo medzi domom a panelákom. A práve v tom je jeho najväčšia výh

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

135,000 € 1849 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDPREDAJ - 4 izbové byty v novostavbe Muškátová - Michalovce

Reality Michalovce

4 izbový byt | Muškátová | 113 m²

*** ZAHÁJENÝ PREDPREDAJ BYTOV*** v pripravovanom developerskom projekte na Muškátovej ulici -

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Michalovce

220,999 € 1956 €/m²

PREDPREDAJ - 2 izbové byty v novostavbe MUŠKÁTOVÁ - Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | Muškátová | 62 m²

*** ZAHÁJENÝ PREDPREDAJ BYTOV*** v pripravovanom developerskom projekte bytového domu na M

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Michalovce

120,999 € 1952 €/m²

PREDPREDAJ - 3 izbové byty - novostavba Muškátová - Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Muškátová | 97 m²

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Michalovce

190,999 € 1969 €/m²

Zariadený 2 izb. byt s balkónom a parkovaním na Okružnej ulici

Reality Michalovce

2 izbový byt | Okružná | 48 m²

Prenajmeme nový, moderný 2 izbový byt s balkónom a vyhradeným parkovacím miestom, situovaný v n

Publikované: 23.02.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 2,5i chyžky v novom projekte

Reality Michalovce

2 izbový byt | Masarykova | 60.87 m²

Ak hľadáte moderný a vkusne zariadený 2,5-izbový byt v blízkosti centra mesta, táto ponuka vás

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (764)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30328)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie