PRENÁJOM: 3-izbový byt štýlový a zrekonštruovaný – ul. Ružová (SNP), Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Ružová | 72 m²

Ponúkam na prenájom priestranný a zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite na sídlisku

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

655 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: Moderný 1-izbový byt s presklenou loggiou – ul. M. Rázusa

Reality Michalovce

1 izbový byt | Martina Rázusa | 40 m²

Ponúkam na prenájom štýlový, kompletne zariadený 1-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lo

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Štýlový 1-izbový byt s obrovskou loggiou v novostavbe Green Side

Reality Michalovce

1 izbový byt | Zvončekova | 31 m²

Ponúkam na prenájom prémiový 1-izbový byt so spacím kútom v novostavbe Green Side na Zvončekove

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Prenájom 1-izbový Útulný a Kompletne Zariadený Byt na Štefánikovej!

Reality Michalovce

1 izbový byt | Štefánikova | 22 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo útulný priestor v centre diania? Ponúkam na prenájom 1-izbový

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

480 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Predaj 3-izbový byt s loggiou a šatníkom – Kyjevská ul., Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kyjevská | 64 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt na Kyjevskej ulici, situovaný len na skok od centra

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Michalovce

1 € 0 €/m²

✨ PRENÁJOM: Štýlový, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Murgašovej

Reality Michalovce

2 izbový byt | Jozefa Murgaša | 54 m²

Ponúkam na prenájom tento prémiový 2-izbový byt s rozlohou 54 m², ktorý prešiel kompletnou a vk

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 1 izbový zariadený byt s balkónom Nad Laborcom

Reality Michalovce

1 izbový byt | Nad Laborcom | 30 m²

Hľadáte pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou a moderným štandardom? Ponúkam na prenájom tent

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ PRENÁJOM: 2-izbový Štýlový a útulný byt s krbom – ul. Kpt. Nálepku (2 min. od centra)

Reality Michalovce

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 56 m²

Hľadáte moderné bývanie v tesnej blízkosti centra mesta, ktoré spája komfort s výnimočnou atmos

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Bez maklérov predám úžasný byt v lokalite Michalovce ID 105358

Reality Michalovce

3 izbový byt | Sibírska 6 | 74 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Michalovce

178,000 € 2405 €/m²

Na predaj veľký 2-izbový byt v centre Michaloviec

Reality Michalovce

2 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 58 m²

ID:458 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite priamo

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Priestranný 3-izbový byt s balkónom | Sídlisko SNP, Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Zvončeková | 73 m²

ID:467 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom na sídlisku SNP v Michalovciach.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

144,900 € 1985 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s balkónom v centre mesta – ul. kpt. Nálepku

Reality Michalovce

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 55.64 m²

ID:460 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom nachádzajúci sa na 3. poschodí v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

109,900 € 1975 €/m²

Štýlový 1-izbový byt v Michalovciach – ideálny na bývanie aj investíciu!

Reality Michalovce

1 izbový byt | Nad Laborcom | 35 m²

Na predaj: Zrekonštruovaný 1-izbový byt v Michalovciach – Stráňany Ponúkame na predaj útulný

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

86,900 € 2483 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový byt s veľkým balkónom | Stráňany, Michalovce |

Reality Michalovce

3 izbový byt | Nad Laborcom | 76 m²

ID:517 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Stráňany v Michalo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Michalovce

143,900 € 1893 €/m²

NA PREDAJ: 1,5-izbový byt po rekonštrukcii – Sídlisko Západ

Reality Michalovce

1 izbový byt | Štefánikova | 40 m²

ID:420 GE-MAX Reality ponúka na predaj 1,5-izbový byt o výmere 40 m² na Sídlisku Západ, nachádz

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Michalovce

105,000 € 2625 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom a pivnicou | Michalovce – Juh

Reality Michalovce

3 izbový byt | Okružná | 84 m²

ID:521 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 84 m² v obľúbenej lok

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

159,900 € 1904 €/m²

Veľmi pekne a moderne prerobený 2-izbový byt | Michalovce – ul. J. Murgaša

Reality Michalovce

2 izbový byt | 54 m²

ID:462 GE-MAX Reality ponúka na predaj veľmi pekne a moderne prerobený 2-izbový byt vo vyhľadáv

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

2-izbový byt blízko centra | Michalovce – ul. Kuzmányho

Reality Michalovce

2 izbový byt | Karola Kuzmányho | 50 m²

ID:464 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v Michalovciach na ulici Kuzmányho, ktorý s

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt (77 m²) | moderný štýl |

Reality Michalovce

3 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 77 m²

ID:405 GE-MAX Reality Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt o výmere 77

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Hollého | 70 m²

ID:441 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

145,000 € 2071 €/m²

REZERVOVANÉ Priestranný 4-izbový byt – Východ Michalovce

Reality Michalovce

4 izbový byt | 86 m²

ID:144 Hľadáte priestranný byt v skvelej lokalite, kde máte všetko na dosah? Predstavujeme vám

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

124,900 € 1452 €/m²

Moderný 3-izbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Michalovce

3 izbový byt | Masarykova | 60 m²

ID:442 GE-MAX Reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt, ktorý spája komfortné bývanie, pra

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

139,900 € 2332 €/m²

Garsónka s balkónom a pivnicou | Stráňany, Michalovce

Reality Michalovce

Garsónka | Školská | 32 m²

ID:518 GE-MAX Reality ponúka na predaj garsónku v obľúbenej lokalite Stráňany – Michalovce. Byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

76,900 € 2403 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt | Michalovce – Východ

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kyjevská | 65 m²

ID:520 GE-MAX Reality ponúka na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Michalovce

128,900 € 1983 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Upresniť hľadanie