Na prenájom 2- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 49.72 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2- izbový byt na sídl

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Útulný 3- izbový byt na sídlisku Západ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 3- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite sídliska Západ v Michalovc

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

3- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach. Byt je po staršej rekonšt

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

135,000 € 1985 €/m²

Lukratívny TEHLOVÝ 2 izb. byt priamo v CENTRE v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | Námestie osloboditeľov | 58 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka tehlový byt na Námestí: Byty priamo v centre mesta Michalovce priamo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Michalovce

133,000 € 2293 €/m²

Novinka
Novinka

2izb. byt na Špitálskej ulici v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | Špitálska ulica | 55 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom čistý, vzdušný a kompletne zariadený

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

440 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM 3-izbový byt, Michalovce (N005-211-STMI)

Reality Michalovce

3 izbový byt | Okružná | 0 m²

N005-211-STMI Uverejňujeme iba aktuálne ponuky! Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE reality Humen

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

580 €/mesiac

Na predaj 3-izbový byt, Michalovce (N048-113-MABA)

Reality Michalovce

3 izbový byt | 0 m²

N048-113-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky Realitná kancelária Nové bývanie reality Hume

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

123,000 €

Hľadáme 4. izbový byt v Michalovciach

Reality Michalovce

4 izbový byt | Masarykova | 0 m²

Pre nášho klienta hľadáme na predaj 4 izbový byt v Michalovciach na Masarykovej ulici alebo v b

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Michalovce

Cena dohodou

Hľadáme dvojizbový byt v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | 0 m²

F010-LEK Hľadáme pre nášho klienta dvojizbový byt v meste Michalovce. Byt by mal byť aspoň po

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Michalovce

Cena dohodou

Na predaj dvojizbový byt Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | . | 0 m²

Finanzpartner reality ponúka na predaj dvojizbový byt v meste Michalovce, len päť minút od cent

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

113,999 €

Exkluzívne na prenájom 2 izbový byt (apartmán) priamo v centre mesta Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | 71.5 m²

F115-212-ERSRE Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom priestranný, zariadený, tichý 2 izbový byt/a

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

530 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

2 izbový byt Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | 0 m²

Pre hotovostného klienta hľadáme 2 izbový byt v Michalovciach v pôvodnom stave s balkónom. Pre

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Michalovce

Cena dohodou

Prenájom nadštandardný 2 izbový byt Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | J. Murgaša | 55.24 m²

BeMi reality Vám ponúka jedinečnú možnosť prenajať si nadštandardne zariadený 2 izbový byt so v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbového bytu Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | J. Murgaša | 49.78 m²

058-212-JATO BeMi reality Vám ponúka jedinečnú možnosť prenajať si nadštandardne zariadený 2 iz

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 4 izbového bytu Michalovce

Reality Michalovce

4 izbový byt | Hollého | 0 m²

BeMi reality Vám ponúka na prenájom 4 izbový byt s balkónom v Michalovciach. Uvedený byt sa nac

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

650 €/mesiac

Predaj: Priestranný 3-izbový Byt s Balkónom a Potenciálom na Východe!

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Hollého | 70 m²

Mám pre Vás atraktívnu ponuku na predaj 3-izbového bytu s rozlohou 70 m² na ulici Kyjevská v Mi

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Michalovce

139,000 € 1986 €/m²

PRENÁJOM: 3-izbový Štýlový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kyjevská | 74 m²

Ponúkam na prenájom nadštandardne zrekonštruovaný 3-izbový byt, v ktorom budete prvým nájomníko

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom v Srdci Michaloviec: Moderný a Elegantný 2-izbový Byt!

Reality Michalovce

2 izbový byt | Námestie osloboditeľov | 50 m²

Mám pre Vás vynikajúcu ponuku na prenájom – kompletne zariadený 2-izbový byt situovaný priamo v

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ PRENÁJOM: 1-izbový Štýlový byt po kompletnej rekonštrukcii – ul. Štefánikova

Reality Michalovce

1 izbový byt | Štefánikova | 36 m²

Hľadáte moderné bývanie v centre diania, kde budete prvým nájomníkom? Ponúkam na prenájom kompl

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj Zrekonštruovaný 3-izbový Podkrovný Byt v Centre Michaloviec!

Reality Michalovce

3 izbový byt | Námestie Osloboditeľov | 74 m²

Mám pre vás exkluzívnu ponuku v centre mesta, ideálnu pre tých, ktorí hľadajú netradičné bývani

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Michalovce

125,000 € 1689 €/m²

Exkluzívna Ponuka Pre Náročných: Luxusný Mezonet v Centre Michaloviec!

Reality Michalovce

3 izbový byt | Námestie osloboditeľov | 80 m²

Mám pre Vás jedinečnú príležitosť prenájmu, ktorá uspokojí aj tú najnáročnejšiu klientelu! Ponú

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

960 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: 3-izbový byt štýlový a zrekonštruovaný – ul. Ružová (SNP), Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Ružová | 72 m²

Ponúkam na prenájom priestranný a zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite na sídlisku

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

655 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom Pre Náročných: Luxusný 3-izbový Byt s Balkónom v Srdci Michaloviec

Reality Michalovce

3 izbový byt | Námestie osloboditeľov | 80 m²

Mám pre Vás jedinečnú ponuku na prenájom pre tých, ktorí hľadajú luxusné, moderné a elegantné b

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

960 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom v Srdci Michaloviec: Luxusný 2-izbový Byt s Novým Zariadením!

Reality Michalovce

2 izbový byt | Námestie osloboditeľov | 55 m²

Mám pre Vás jedinečnú ponuku na prenájom – luxusný 2-izbový byt situovaný priamo v centre Micha

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)