3 izbový byt | Východ | 64 m²
Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný t
Cena dohodou
3 izbový byt | Masarykova | 78.5 m²
POSLEDNÁ VÝZVA: Už len 3 trojizbové byty v projekte Masarykova 51! Realitná kancelária AmaRe
Info v RK
3 izbový byt | Narcisová | 72 m²
ID:527 GE-MAX Reality ponúka na predaj moderne zariadený 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom k
189,900 € 2638 €/m²
3 izbový byt | Kuzmányho | 62 m²
Výhradne u nás ponúkame na predaj 3-izbový byt na ul.Kuzmányho v Michalovciach. - podlahová plo
119,900 € 1934 €/m²
3 izbový byt | Jána Hollého | 73 m²
ID:499 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 73 m² vo vyhľadávanej
144,900 € 1985 €/m²
2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 54 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA SO SÚHLASOM MAJITEĽA ! ELEGANTNÉ BÝVANIE NA DOSAH CENTRA – KOMPLETNE ZREKON
130,000 € 2407 €/m²
2 izbový byt | Štefánikova | 40 m²
VÝHODNÁ PONUKA | 1,5-IZBOVÝ BYT PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII A ZARIADENÝ Ponúkame na predaj 1,
Info v RK
2 izbový byt | J. Murgaša | 54 m²
ŠTÝLOVÉ BÝVANIE PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII So súhlasom majiteľa Ponúkame na predaj modern
126,000 € 2333 €/m²
2 izbový byt | J. Murgaša | 50 m²
Novinka so súhlasom majiteľa ! Exkluzívne len u nás ! MODERNÉ BÝVANIE NA DOSAH CENTRA – 2 IZB
135,990 € 2720 €/m²
2 izbový byt | Karola Kuzmányho | 50 m²
NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S ATMOSFÉROU MESTA NA DOSAH So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj
113,990 € 2280 €/m²
1 izbový byt | Salezianov | 44 m²
So súhlasom majiteľa INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE Ponúkame na predaj ve
83,990 € 1909 €/m²
3 izbový byt | - | 75 m²
Ponúkame Vám na predaj tehlový 3- izbový byt so súkromnou terasou a vlastným pozemkom v blízko
159,900 € 2132 €/m²
2 izbový byt | - | 50.71 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom štýlový 2 - izbový byt v Michalovciach, ktorý prešiel komple
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Michalovce | 74 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný 3 - izbový byt s balkónom blízko centra mesta Michalovce ul.
Cena dohodou
3 izbový byt | - | 63.85 m²
Ponúkame Vám na predaj príjemný 3-izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach. Byt prešiel re
128,000 € 2005 €/m²
2 izbový byt | - | 50.8 m²
Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach. Byt je kompletne zrekonšt
125,900 € 2478 €/m²
3 izbový byt | - | 70.63 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 3- izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach. Byt je vhod
640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | - | 72 m²
Objavte bývanie, ktoré spája komfort, štýl a ideálnu lokalitu pre rodinný život. Ponúkame Vám n
143,000 € 1986 €/m²
2 izbový byt | - | 58 m²
Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt priamo v centre mesta Michalovce, ktorý je pripravený na o
138,000 € 2379 €/m²
4 izbový byt | - | 80 m²
Ponúkame Vám na predaj tehlový 4 izbový byt v pokojnej lokalite blízko centra mesta Michalovce
Cena dohodou
3 izbový byt | - | 76 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný tehlový 3- izbový byt s balkónom nachádzajúci sa v centre me
Cena dohodou
2 izbový byt | - | 61.65 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom priestranný 2- izbový byt na sídlisku Západ v Michalovciach.
500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | - | 67.6 m²
Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt v projekte Esenpečko v Michalovciach. Nehnuteľnosť v sebe
143,000 € 2115 €/m²
2 izbový byt | - | 45 m²
Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt na sídlisku Stráňany v Michalovciach, ktorý je ideálny pre
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.